BH TELECOM PREMIJER LIGA BIH - SEZONA 2016/2017

BH TELECOM PREMIJER LIGA BIH - SEZONA 2016/2017

SLUŽBENA LICA - 9.KOLO

 

LIGA ZA PRVAKA
1 FK SLOBODA - FK KRUPA Tuzla, 20.05.2017. Arena Sport 17:00
Sudija Gigović Miloš Gradiška
DELEGAT A-1 Dujak Goran Odžak
Gvozden Haris - Sarajevo A-2 Maksimović Bojan Modriča
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Soknić Zoran Ist.Sarajevo
Bilić Marko - Zenica 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 FK RADNIK - HŠK ZRINJSKI Bijeljina, 20.05.2017. BHT1 17:00
Sudija Bandić Antoni Grude
DELEGAT A-1 Kačavenda Radislav Gradiška
Ćejić Goran - Banja Luka A-2 Bačić Fikret Lukavac
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Živković Ilija Orašje
Liščinski Vlado  - Prijedor 5 Terzić Husein Travnik
  6 Sivac Ermin Zenica
   
3 FK SARAJEVO - FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo, 20.05.2017. Moja TV 17:00
Sudija Peljto Irfan Sarajevo
DELEGAT A-1 Beljo Davor Mostar
Idrizović Haris - Konjic A-2 Macić Amer Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Šehović Admir Sarajevo
Kapor Radoslav - Trebinje 5 Mulahasanović Adis Sarajevo
BEZBJEDNOST 6 Spahalić Emir Mostar
   

                                                                LIGA ZA OPSTANAK

4 NK ČELIK - FK OLIMPIC Zenica, 21.05.2017.                     17:00
Sudija Mujić Elvis Banovići
DELEGAT A-1 Ibrišimbegović Senad Travnik
Janković Milan - Trebinje A-2 Novalić Arnel Doboj Istok
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Terzić Husein Travnik
Živković Blaž - Orašje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 NK METALLEGHE BSI - NK ŠIROKI BRIJEG Banja Luka, 21.05.2017. Arena Sport 17:00
Sudija Kaljanac Haris Sarajevo
DELEGAT A-1 Milić Dženan Sarajevo
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Čaušević Moamer Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Gigović Miloš Gradiška
Perić Željko - Mostar 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 NK VITEZ - FK MLADOST Vitez, 21.05.2017. Moja TV 17:00
Sudija Petrović Dragan Banja Luka
DELEGAT A-1 Keranović Dragan Prijedor
Ćupina Samir - Sarajevo A-2 Baković Haris Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Soknić Zoran Ist.Sarajevo
Prolić Salem - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.