Centar i Salines finalisti Kupa u futsalu

1. KOLO

21.07.2019  10:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 0 : 6
20.07.2019  11:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
20.07.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 0 : 6
21.07.2019  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ 1 : 1
20.07.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0
21.07.2019  09:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09 4 : 1

2. KOLO

28.07.2019  10:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK 0 : 1
27.07.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC 1 : 6
28.07.2019  16:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 0
27.07.2019  18:30 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 0 : 0
27.07.2019  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ČELIK 8 : 0
27.07.2019  10:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 1 : 1

3. KOLO

03.08.2019  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 5
04.08.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 0 : 5
03.08.2019  11:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK VELEŽ 2 : 5
03.08.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
04.08.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
04.08.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY 5 : 0

4. KOLO

14.08.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK 3 : 0
08.08.2019  16:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
10.08.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 0 : 6
10.08.2019  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ČELIK 4 : 0
10.08.2019  10:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 2 : 2
30.10.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 5 : 0

5. KOLO

18.08.2019  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 1 : 8
17.08.2019  09:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 2 : 1
17.08.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
18.08.2019  15:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
17.08.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 5 : 1
17.08.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC 0 : 3

6. KOLO

21.08.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK 4 : 0
28.08.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 4 : 0
22.08.2019  16:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY NK ČELIK 6 : 0
21.08.2019  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 0 : 6
11.09.2019  13:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 3
21.08.2019  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 0 : 5

7. KOLO

25.08.2019  15:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 2 : 1
25.08.2019  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
25.08.2019  16:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 7 : 0
25.08.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 1 : 1
25.08.2019  15:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK BORAC 0 : 4
25.08.2019  10:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 : 2

8. KOLO

01.09.2019  15:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 3 : 1
01.09.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ČELIK 0 : 1
31.08.2019  15:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
01.09.2019  15:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 2
01.09.2019  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 0 : 3
01.09.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 3 : 0

9. KOLO

08.09.2019  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 1 : 5
08.09.2019  12:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09 7 : 1
08.09.2019  15:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 2 : 2
07.09.2019  15:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 0 : 3
08.09.2019  11:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
08.09.2019  15:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK HŠK ZRINJSKI 2 : 5

10. KOLO

14.09.2019  12:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK RADNIK 3 : 2
14.09.2019  15:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
14.09.2019  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
23.10.2019  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO 0 : 0
14.09.2019  15:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ 2 : 5
14.09.2019  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 0 : 8

11. KOLO

22.09.2019  10:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09 3 : 0
09.10.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 1 : 1
22.09.2019  16:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC 0 : 2
09.10.2019  11:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 : 1
21.09.2019  10:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 3 : 1
21.09.2019  10:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ČELIK 0 : 0

12. KOLO

28.09.2019  09:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 1 : 1
28.09.2019  12:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG NK ČELIK 2 : 0
13.11.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 5 : 0
13.11.2019  14:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 0
16.10.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 1 : 0
29.09.2019  09:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 0 : 6

13. KOLO

06.10.2019  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 1 : 0
05.10.2019  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 10 : 0
05.10.2019  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
05.10.2019  09:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 2 : 1
06.10.2019  10:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK SARAJEVO 0 : 2
08.10.2019  14:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1

14. KOLO

12.10.2019  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 4 : 0
14.10.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 4 : 0
13.10.2019  16:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ČELIK 2 : 0
12.10.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 1 : 4
12.10.2019  12:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 4
12.10.2019  14:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 0 : 3

15. KOLO

19.10.2019  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 0 : 3
20.10.2019  12:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 0 : 1
20.10.2019  14:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 6 : 0
19.10.2019  13:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
20.10.2019  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 2 : 2
19.10.2019  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 4

16. KOLO

27.10.2019  13:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 6 : 0
26.10.2019  10:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
29.10.2019  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
26.10.2019  13:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ČELIK 3 : 0
26.10.2019  13:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 3 : 3
29.10.2019  12:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0

17. KOLO

02.11.2019  12:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 0
02.11.2019  13:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 3 : 1
06.11.2019  12:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK TUZLA CITY 0 : 4
03.11.2019  10:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 4 : 0
05.11.2019  13:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
03.11.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 1 : 1

18. KOLO

24.11.2019  15:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 6 : 0
10.11.2019  11:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 1 : 2
09.11.2019  12:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 9
09.11.2019  10:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 0 : 3
09.11.2019  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ČELIK 3 : 1
10.11.2019  12:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 1 : 2

19. KOLO

16.11.2019  11:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 4
17.11.2019  10:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 2
16.11.2019  11:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 1 : 2
16.11.2019  12:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 2 : 0
17.11.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 12 : 0
16.11.2019  13:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0

20. KOLO

29.02.2020  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 4 : 1
01.03.2020  14:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ 0 : 1
29.02.2020  13:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 0 : 7
01.03.2020  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
29.02.2020  10:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA 6 : 2
01.03.2020  12:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ČELIK 3 : 0

21. KOLO

08.03.2020  13:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ČELIK 3 : 4
08.03.2020  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 2 : 1
07.03.2020  11:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
18.03.2020 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC
07.03.2020  14:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY 0 : 0
07.03.2020  13:15 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 2 : 2

22. KOLO

- FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK
- FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
- FK BORAC FK VELEŽ
- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO
- HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG
- NK ČELIK FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09

genius sports logo

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba