Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

02.08.2020  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC 0 : 3
02.08.2020  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 0 : 3
02.08.2020  16:00 OGRADA, BIJELO POLJE FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 5
02.08.2020  15:30 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK HŠK ZRINJSKI 0 : 5
01.08.2020  15:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
02.08.2020  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU 5 : 0

2. KOLO

08.08.2020  11:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 7 : 1
10.08.2020  16:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY 2 : 5
08.08.2020  11:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK OLIMPIK 4 : 0
25.08.2020  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 2 : 0
08.08.2020  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 4 : 0
07.08.2020  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 5 : 2

3. KOLO

16.08.2020  10:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA 0 : 4
17.08.2020  15:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
15.08.2020  15:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 3
18.08.2020  16:00 OGRADA, BIJELO POLJE FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
15.08.2020  15:30 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
15.08.2020  13:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 2 : 1

4. KOLO

22.08.2020  10:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 0
22.08.2020  10:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK OLIMPIK 4 : 0
21.08.2020  16:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK VELEŽ 1 : 4
23.08.2020  15:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 4 : 0
21.08.2020  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 5 : 0
23.08.2020  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1

5. KOLO

30.08.2020  10:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
28.08.2020  15:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 2 : 3
29.08.2020  15:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1
29.08.2020  15:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1
29.08.2020  16:00 OGRADA, BIJELO POLJE FK VELEŽ FK SARAJEVO 1 : 1
30.08.2020  10:00 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK TUZLA CITY 0 : 3

6. KOLO

05.09.2020  10:00 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 3
05.09.2020  15:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ 1 : 1
06.09.2020  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 2 : 0
06.09.2020  10:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC 0 : 0
06.09.2020  15:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
05.09.2020  15:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 0 : 3

7. KOLO

11.09.2020  10:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 0 : 4
12.09.2020  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1
12.09.2020  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 4 : 1
13.09.2020  15:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO 1 : 1
12.09.2020  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 2 : 0
13.09.2020  17:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK OLIMPIK 3 : 2

8. KOLO

19.09.2020  17:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 0
19.09.2020  15:00 Ilidža, Ilidža FK OLIMPIK FK RADNIK 1 : 0
19.09.2020  15:00 'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 0 : 3
21.09.2020  14:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA
19.09.2020  14:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR 0 : 6
18.09.2020  10:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 0 : 2

9. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK OLIMPIK
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ

10. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SLOBODA TUZLA
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG

11. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK OLIMPIK
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RADNIK

12. KOLO

Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK OLIMPIK
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO

13. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK KRUPA NA VRBASU
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK NK ŠIROKI BRIJEG
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOBODA TUZLA

14. KOLO

JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK OLIMPIK
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY

15. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SARAJEVO
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK KRUPA NA VRBASU
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR

16. KOLO

Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK OLIMPIK

17. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK OLIMPIK
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI

18. KOLO

HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK VELEŽ

19. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK OLIMPIK
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK TUZLA CITY
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG

20. KOLO

Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK BORAC
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK

21. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK OLIMPIK
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU

22. KOLO

'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK ŽELJEZNIČAR
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC
Domaćin Rezultat
Gost
HŠK ZRINJSKI : NK ŠIROKI BRIJEG
19.09.2020. 16:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 2 FK VELEŽ
19.09.2020. 18:00
FK RADNIK 4 : 0 FK OLIMPIK
19.09.2020. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1 FK KRUPA NA VRBASU
20.09.2020. 18:00
FK SLOBODA TUZLA 2 : 3 FK SARAJEVO
21.09.2020. 18:00
FK BORAC 2 : 0 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 8 6 2 0 20
2 FK BORAC 8 5 0 3 15
3 FK ŽELJEZNIČAR 7 5 0 2 15
4 FK TUZLA CITY 8 4 1 3 13
5 FK VELEŽ 8 3 3 2 12
6 NK ŠIROKI BRIJEG 7 3 2 2 11
7 FK SLOBODA TUZLA 8 3 1 4 10
8 HŠK ZRINJSKI 6 3 1 2 10
9 FK RADNIK 8 1 4 3 7
10 FK KRUPA NA VRBASU 8 2 1 5 7
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 8 2 1 5 7
12 FK OLIMPIK 8 1 0 7 3
Domaćin Rezultat Gost
26.09.2020. 16:00
FK OLIMPIK --:-- FK BORAC
26.09.2020. 18:00
FK VELEŽ --:-- FK RADNIK
27.09.2020. 18:00
FK TUZLA CITY --:-- FK SLOBODA TUZLA
27.09.2020. 20:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
28.09.2020. 16:00
FK KRUPA NA VRBASU --:-- HŠK ZRINJSKI
28.09.2020. 20:00
FK SARAJEVO --:-- FK ŽELJEZNIČAR

genius sports logo

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba