Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

31.07.2021  10:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 1
01.08.2021  17:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK HADŽIĆI 0 : 2
31.07.2021  10:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 1 : 0
31.07.2021  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 2
18.08.2021  17:30 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 1 : 0
01.08.2021  18:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
28.07.2021  17:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 3 : 9

2. KOLO

09.08.2021  17:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI 0 : 4
08.08.2021  18:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 2 : 0
09.08.2021  18:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
08.08.2021  18:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU 1 : 4
08.08.2021  17:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 0 : 1
08.08.2021  18:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
07.08.2021  17:30 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ZVIJEZDA-09 1 : 1

3. KOLO

15.08.2021  17:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0
16.08.2021  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 6 : 0
15.08.2021  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 2
13.08.2021  17:30 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY 3 : 1
14.08.2021  18:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1
15.08.2021  17:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 2 : 1
16.08.2021  18:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 0

4. KOLO

21.08.2021  17:30 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 2
22.08.2021  17:30 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 2 : 2
22.08.2021  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK 2 : 1
22.08.2021  17:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 3 : 1
21.08.2021  17:30 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK KRUPA NA VRBASU 1 : 2
22.08.2021  10:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK BORAC 0 : 0
22.08.2021  17:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 0 : 1

5. KOLO

27.08.2021  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 1
29.08.2021  14:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 3 : 3
28.08.2021  17:30 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 0 : 0
28.08.2021  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK HADŽIĆI 0 : 3
28.08.2021  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 1 : 1
28.08.2021  17:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 0
29.08.2021  17:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 0

6. KOLO

12.09.2021  13:30 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK SARAJEVO 0 : 1
11.09.2021  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG 6 : 2
12.09.2021  13:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 1 : 3
12.09.2021  16:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK RADNIK 7 : 1
10.09.2021  14:30 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK ŽELJEZNIČAR 4 : 1
12.09.2021  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK KRUPA NA VRBASU 5 : 1
12.09.2021  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 0 : 2

7. KOLO

18.09.2021  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 1
19.09.2021  16:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA 1 : 2
18.09.2021  14:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 1 : 1
19.09.2021  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 0 : 0
18.09.2021  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK HADŽIĆI 1 : 2
18.09.2021  16:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 0 : 3
19.09.2021  11:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 3

8. KOLO

26.09.2021  16:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1
26.09.2021  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 0
26.09.2021  15:30 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
26.09.2021  15:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM HŠK ZRINJSKI 2 : 0
10.10.2021  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK 0 : 0
27.09.2021  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
25.09.2021  11:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0

9. KOLO

02.10.2021  11:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
02.10.2021  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 4 : 1
03.10.2021  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
03.10.2021  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 5 : 1
03.10.2021  15:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 0
03.10.2021  11:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 0
02.10.2021  15:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 4 : 1

10. KOLO

17.10.2021  14:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK TUZLA CITY 2 : 0
17.10.2021  13:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
17.10.2021  14:30 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SARAJEVO 1 : 1
15.10.2021  12:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
17.10.2021  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 1 : 1
16.10.2021  14:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK 3 : 1
16.10.2021  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0

11. KOLO

24.10.2021  13:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RUDAR PRIJEDOR 4 : 0
23.10.2021  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0
24.10.2021  15:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 2 : 1
14.11.2021  13:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
25.10.2021  14:30 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 0 : 0
24.10.2021  14:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 1
23.10.2021  14:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 0

12. KOLO

31.10.2021  14:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK RADNIK HADŽIĆI 1 : 0
31.10.2021  10:30 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK TUZLA CITY 2 : 0
31.10.2021  13:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1
02.11.2021  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 2 : 2
30.10.2021  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
31.10.2021  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI 3 : 0
30.10.2021  13:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 3 : 0

13. KOLO

06.11.2021  12:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RUDAR PRIJEDOR 5 : 1
03.11.2021  12:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
06.11.2021  14:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
24.11.2021  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 1 : 1
09.11.2021  14:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
06.11.2021  11:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09 0 : 0
07.11.2021  14:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 2

14. KOLO

26.02.2022  12:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1 : 0
27.02.2022  13:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ZVIJEZDA-09 2 : 1
26.02.2022  11:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 1 : 2
27.02.2022  13:30 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC 2 : 0
26.02.2022  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0
09.03.2022  13:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 2 : 4
26.02.2022  14:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 2 : 1

15. KOLO

06.03.2022  12:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RUDAR PRIJEDOR 4 : 1
06.03.2022  11:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG
06.03.2022  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO
22.03.2022  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
07.03.2022  14:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY 0 : 1
06.03.2022  14:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 1
20.04.2022  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 3 : 0
13.04.2022  12:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 1 : 3
25.03.2022  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0

16. KOLO

13.03.2022  14:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
13.03.2022  14:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
13.03.2022  14:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK BORAC 1 : 1
13.03.2022  14:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK KRUPA NA VRBASU 2 : 2
13.03.2022  12:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 4
13.03.2022  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 3 : 0
12.03.2022  11:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 2 : 1

17. KOLO

19.03.2022  15:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR 4 : 1
20.04.2022  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 2 : 4
19.03.2022  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
20.03.2022  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 6 : 3
19.03.2022  13:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK HADŽIĆI 7 : 0
11.05.2022  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 5 : 1
19.03.2022  10:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 1 : 2

18. KOLO

13.04.2022  14:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
03.04.2022  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC 1 : 2
03.04.2022  14:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1
03.04.2022  15:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK ŽELJEZNIČAR 1 : 4
03.04.2022  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK 2 : 0
01.04.2022  13:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 3 : 5
02.04.2022  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0

19. KOLO

09.04.2022  16:30 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR 5 : 0
09.04.2022  11:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 : 0
10.04.2022  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 1 : 1
09.04.2022  13:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RADNIK HADŽIĆI 2 : 1
09.04.2022  17:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 7 : 0
09.04.2022  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 2 : 2
10.04.2022  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 4 : 0

20. KOLO

17.04.2022  12:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC 1 : 4
17.04.2022  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
17.04.2022  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 4 : 1
17.04.2022  17:30 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RADNIK 0 : 0
14.04.2022  15:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI HŠK ZRINJSKI 0 : 1
18.05.2022  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
17.04.2022  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO 1 : 3

21. KOLO

22.04.2022  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0
25.04.2022  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 3 : 1
23.04.2022  11:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK HADŽIĆI 2 : 3
23.04.2022  18:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 4 : 1
23.04.2022  11:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09 1 : 2
23.04.2022  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
25.04.2022  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC 2 : 3

22. KOLO

30.04.2022  11:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK KRUPA NA VRBASU 0 : 1
01.05.2022  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0
30.04.2022  13:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 4 : 0
04.05.2022  17:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 2 : 1
01.05.2022  12:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM NK ŠIROKI BRIJEG 6 : 3
01.05.2022  15:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK SARAJEVO 0 : 3
03.05.2022  13:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 0

23. KOLO

08.05.2022  15:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 0
09.05.2022  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK HADŽIĆI 3 : 1
07.05.2022  12:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 5 : 0
07.05.2022  16:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 7 : 1
18.05.2022  16:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 5 : 1
08.05.2022  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 0 : 2
07.05.2022  15:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0

24. KOLO

16.05.2022  15:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
14.05.2022  15:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK 2 : 4
15.05.2022  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 3 : 1
14.05.2022  15:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
15.05.2022  17:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 0 : 0
15.05.2022  11:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 1
15.05.2022  16:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK TUZLA CITY 1 : 0

25. KOLO

22.05.2022  13:00 Gradski stadion, Hadžići FK RADNIK HADŽIĆI FK RUDAR PRIJEDOR 5 : 1
22.05.2022  13:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 2 : 0
22.05.2022  13:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
22.05.2022  13:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 4 : 1
22.05.2022  13:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 1 : 5
22.05.2022  13:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
22.05.2022  13:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0

26. KOLO

28.05.2022  17:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK RADNIK 0 : 1
28.05.2022  17:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 0 : 0
28.05.2022  17:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 4
28.05.2022  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO 1 : 0
28.05.2022  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 9 : 0
28.05.2022  17:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 2 : 0
28.05.2022  13:00 "Željezničar", Banja Luka FK ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM FK RADNIK HADŽIĆI 4 : 1
Domaćin Rezultat
Gost
19.11.2022. 13:00
FK VELEŽ 2 : 2 FK SLOGA DOBOJ
19.11.2022. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK TUZLA CITY
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1 HŠK POSUŠJE
20.11.2022. 13:00
FK LEOTAR 2 : 0 FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA 5 : 1 FK IGMAN
20.11.2022. 15:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 18 12 3 3 39
2 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 10 3 6 33
4 FK ŽELJEZNIČAR 18 8 5 5 29
5 FK SARAJEVO 18 7 4 7 25
6 FK VELEŽ 18 5 9 4 24
7 HŠK POSUŠJE 19 6 5 8 23
8 FK TUZLA CITY 19 6 3 10 21
9 FK LEOTAR 19 6 3 10 21
10 FK SLOGA DOBOJ 19 6 3 10 21
11 FK SLOBODA TUZLA 19 4 7 8 19
12 FK IGMAN 19 4 5 10 17
Domaćin Rezultat Gost
FK SLOGA DOBOJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK IGMAN --:-- FK ŽELJEZNIČAR
HŠK POSUŠJE --:-- FK LEOTAR
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba