Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

FINALE

-

POLUFINALE

-
-
-
-

ČETVRTFINALE

-
-
-
-
-
-
-
-

OSMINA FINALA

Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR-PRIJEDOR FK BORAC
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK POSUŠJE
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK LEOTAR
HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK LAKTAŠI
JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA FK SLOGA DOBOJ
Banja 'Ilidža', Gradačac NK ZVIJEZDA FK RUDAR KAKANJ
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY
Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK RADNIK

ŠESNAESTINA FINALA

19.10.2022  14:00 Pod borićima, Bihać NK JEDINSTVO FK SLOGA DOBOJ 1 : 2
19.10.2022  14:00 Gradski stadion Laktaši, Laktaši FK LAKTAŠI FK IGMAN 3 : 1
19.10.2022  18:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK SARAJEVO 5 : 4
19.10.2022  14:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA 09 HŠK ZRINJSKI 0 : 4
19.10.2022  16:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK ALFA MODRIČA FK TUZLA CITY 2 : 5
19.10.2022  14:00 Stadion FK "BUDUĆNOST" Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2
19.10.2022  14:00 Ilidža, Ilidža FK FAMOS NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 3
19.10.2022  14:00 Koševo II, Sarajevo FK BATON FK SLOBODA 2 : 8
19.10.2022  15:00 "Košute", Uskoplje-Gornji Vakuf HNK SLOGA FK LEOTAR 1 : 3
19.10.2022  14:00 Gradski stadion Tešanj, Tešanj NK TOŠK FK VELEŽ 0 : 2
18.10.2022  14:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu FK KRUPA FK BORAC 1 : 3
19.10.2022  14:00 Šehidi Koline, Ustikolina NK KOLINA HŠK POSUŠJE 1 : 5
19.10.2022  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TEKSTILAC 2 : 0
19.10.2022  14:00 Banja 'Ilidža', Gradačac NK ZVIJEZDA OFK GRADINA 4 : 1
19.10.2022  14:00 stadion FK Sloboda N.Grad, Novi Grad FK SLOBODA N.GRAD FK RUDAR-PRIJEDOR 1 : 4
19.10.2022  14:00 "Han Bila", Han Bila FK RUDAR FK RUDAR KAKANJ 1 : 7
Domaćin Rezultat
Gost
19.11.2022. 13:00
FK VELEŽ 2 : 2 FK SLOGA DOBOJ
19.11.2022. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK TUZLA CITY
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1 HŠK POSUŠJE
20.11.2022. 13:00
FK LEOTAR 2 : 0 FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA 5 : 1 FK IGMAN
20.11.2022. 15:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 18 12 3 3 39
2 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 10 3 6 33
4 FK ŽELJEZNIČAR 18 8 5 5 29
5 FK SARAJEVO 18 7 4 7 25
6 FK VELEŽ 18 5 9 4 24
7 HŠK POSUŠJE 19 6 5 8 23
8 FK TUZLA CITY 19 6 3 10 21
9 FK LEOTAR 19 6 3 10 21
10 FK SLOGA DOBOJ 19 6 3 10 21
11 FK SLOBODA TUZLA 19 4 7 8 19
12 FK IGMAN 19 4 5 10 17
Domaćin Rezultat Gost
FK SLOGA DOBOJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK IGMAN --:-- FK ŽELJEZNIČAR
HŠK POSUŠJE --:-- FK LEOTAR
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba