Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

ROUND 1

16.07.2021  20:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK LEOTAR 0 : 1
18.07.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
18.07.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 0 : 0
19.07.2021  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 2 : 0
19.07.2021  18:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 1 : 2
17.07.2021  21:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 1 : 1

ROUND 2

25.07.2021  21:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK LEOTAR 0 : 0
24.07.2021  21:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
25.07.2021  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SARAJEVO 0 : 2
15.09.2021  17:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 2 : 1
25.07.2021  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
24.07.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 1 : 2

ROUND 3

30.07.2021  20:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK LEOTAR 1 : 0
01.08.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 0 : 0
02.08.2021  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 2
31.07.2021  21:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 0 : 2
31.07.2021  19:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK POSUŠJE 1 : 0
20.10.2021  16:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK TUZLA CITY 1 : 1

ROUND 4

07.08.2021  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK TUZLA CITY 0 : 2
08.08.2021  16:55 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK BORAC 1 : 0
07.08.2021  21:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0
08.08.2021  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SARAJEVO 0 : 2
08.08.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 1 : 1
07.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0

ROUND 5

13.08.2021  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK LEOTAR 2 : 0
15.08.2021  21:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
15.08.2021  19:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 2 : 1
16.08.2021  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0
16.08.2021  20:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 5
14.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY HŠK POSUŠJE 4 : 1

ROUND 6

25.08.2021  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK POSUŠJE 2 : 2
21.08.2021  21:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 1 : 1
22.08.2021  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC 1 : 1
22.08.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
21.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 1 : 2
22.08.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 0 : 1

ROUND 7

28.08.2021  21:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK LEOTAR 2 : 1
27.08.2021  20:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
29.08.2021  21:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
29.08.2021  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RADNIK 4 : 3
28.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 2
29.08.2021  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI 0 : 0

ROUND 8

11.09.2021  16:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK ZRINJSKI 0 : 1
12.09.2021  16:30 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK POSUŠJE 3 : 0
11.09.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 1 : 3
11.09.2021  21:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 1 : 1
12.09.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
10.09.2021  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 1 : 1

ROUND 9

17.09.2021  18:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK LEOTAR 0 : 1
18.09.2021  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 0 : 0
17.09.2021  20:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
18.09.2021  18:55 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
18.09.2021  16:30 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK RADNIK 1 : 1
18.09.2021  21:10 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 0

ROUND 10

22.09.2021  16:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 1
22.09.2021  18:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 0
21.09.2021  16:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK POSUŠJE 1 : 1
22.09.2021  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 2 : 1
21.09.2021  20:10 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC 0 : 3
22.09.2021  20:30 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0

ROUND 11

26.09.2021  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK LEOTAR 1 : 0
25.09.2021  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO 1 : 0
25.09.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK VELEŽ 2 : 1
26.09.2021  15:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2
26.09.2021  21:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
25.09.2021  15:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK RADNIK 2 : 0

ROUND 12

02.10.2021  15:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RADNIK 1 : 0
03.10.2021  15:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
02.10.2021  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 0
02.10.2021  15:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK VELEŽ 2 : 4
03.10.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 1
04.10.2021  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1

ROUND 13

16.10.2021  14:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK BORAC 1 : 1
16.10.2021  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 2 : 1
17.10.2021  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE 1 : 0
15.10.2021  17:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 0 : 1
17.10.2021  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 1
16.10.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 3 : 0

ROUND 14

23.10.2021  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
24.10.2021  13:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
23.10.2021  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK VELEŽ 2 : 2
23.10.2021  17:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 1 : 0
24.10.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0
24.10.2021  19:30 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK BORAC 1 : 1

ROUND 15

31.10.2021  13:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK LEOTAR 4 : 0
31.10.2021  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK POSUŠJE 3 : 0
01.11.2021  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 0 : 3
30.10.2021  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 1
31.10.2021  15:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 1 : 2
31.10.2021  19:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 0 : 0

ROUND 16

06.11.2021  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3
08.11.2021  18:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 1 : 1
06.11.2021  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 0 : 1
07.11.2021  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2
06.11.2021  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 4 : 1
07.11.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK TUZLA CITY 1 : 1

ROUND 17

21.11.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK LEOTAR 1 : 0
20.11.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 0 : 2
21.11.2021  15:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
21.11.2021  15:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 2 : 0
20.11.2021  15:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
19.11.2021  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1

ROUND 18

27.11.2021  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK VELEŽ 1 : 3
28.11.2021  15:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 2 : 1
27.11.2021  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
28.11.2021  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 1 : 1
28.11.2021  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK TUZLA CITY 0 : 1
27.11.2021  15:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI HŠK POSUŠJE 3 : 1

ROUND 19

03.12.2021  18:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK LEOTAR 6 : 2
04.12.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 0
05.12.2021  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK 2 : 2
04.12.2021  15:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 3 : 1
05.12.2021  15:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
04.12.2021  13:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 0 : 2

ROUND 20

26.02.2022  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SARAJEVO 0 : 2
25.02.2022  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0
25.02.2022  16:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 0 : 3
26.02.2022  13:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 1 : 1
27.02.2022  13:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK POSUŠJE 3 : 1
27.02.2022  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI 0 : 1

ROUND 21

05.03.2022  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK LEOTAR 1 : 2
04.03.2022  18:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 4 : 1
06.03.2022  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
07.03.2022  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2
06.03.2022  15:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ 2 : 0
05.03.2022  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 2 : 0

ROUND 22

13.03.2022  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
12.03.2022  13:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 1 : 1
12.03.2022  15:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 2
12.03.2022  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK POSUŠJE 1 : 1
13.03.2022  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 0 : 2
13.03.2022  13:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 0

ROUND 23

19.03.2022  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 4 : 0
20.03.2022  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
20.03.2022  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK LEOTAR 2 : 0
20.03.2022  13:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE 6 : 0
20.03.2022  19:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 1 : 0
21.03.2022  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 1 : 0

ROUND 24

02.04.2022  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
01.04.2022  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
03.04.2022  15:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR 3 : 2
02.04.2022  15:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SARAJEVO 1 : 1
02.04.2022  15:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC 2 : 2
02.04.2022  17:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 5 : 0

ROUND 25

09.04.2022  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK 3 : 3
09.04.2022  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 1
10.04.2022  13:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 0
09.04.2022  15:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK LEOTAR 3 : 0
10.04.2022  19:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK POSUŠJE 1 : 1
10.04.2022  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 1 : 2

ROUND 26

15.04.2022  18:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 0 : 0
16.04.2022  16:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOBODA TUZLA 0 : 0
16.04.2022  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
15.04.2022  16:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
16.04.2022  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 4 : 0
16.04.2022  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK BORAC 0 : 0

ROUND 27

23.04.2022  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RADNIK 1 : 0
23.04.2022  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 0 : 1
22.04.2022  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 1 : 2
23.04.2022  15:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 3
23.04.2022  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK LEOTAR 1 : 0
25.04.2022  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 5 : 2

ROUND 28

30.04.2022  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK POSUŠJE 0 : 0
01.05.2022  16:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK VELEŽ 2 : 1
30.04.2022  16:30 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
29.04.2022  20:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
30.04.2022  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
30.04.2022  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO 1 : 0

ROUND 29

06.05.2022  18:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 1 : 0
18.05.2022  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 0 : 0
18.05.2022  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 0 : 1
06.05.2022  18:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 0 : 2
06.05.2022  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
07.05.2022  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK LEOTAR 2 : 0

ROUND 30

11.05.2022  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK LEOTAR 1 : 3
11.05.2022  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK POSUŠJE 0 : 0
10.05.2022  20:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 1 : 1
11.05.2022  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 4 : 1
11.05.2022  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
10.05.2022  20:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1

ROUND 31

16.05.2022  19:21 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 1 : 1
14.05.2022  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 3 : 0
15.05.2022  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 2 : 1
14.05.2022  17:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 0
15.05.2022  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI 2 : 2
14.05.2022  15:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0

ROUND 32

22.05.2022  16:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RUDAR PRIJEDOR 5 : 2
21.05.2022  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK LEOTAR 1 : 0
22.05.2022  16:30 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY HŠK POSUŠJE 1 : 2
22.05.2022  16:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ 2 : 1
22.05.2022  16:30 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
22.05.2022  16:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0

ROUND 33

29.05.2022  19:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 3 : 3
29.05.2022  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
27.05.2022  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 3 : 0
29.05.2022  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK BORAC 3 : 0
29.05.2022  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK TUZLA CITY 0 : 0
28.05.2022  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI 0 : 2
Host Score
Guest
HŠK ZRINJSKI : NK ŠIROKI BRIJEG
12.08.2022. 17:30
FK LEOTAR 1 : 0 FK VELEŽ
13.08.2022. 17:00
FK SLOBODA TUZLA 2 : 0 FK BORAC
13.08.2022. 17:30
HŠK POSUŠJE 3 : 2 FK SLOGA DOBOJ
13.08.2022. 21:00
FK ŽELJEZNIČAR 4 : 2 FK TUZLA CITY
14.08.2022. 17:30
FK IGMAN 2 : 0 FK SARAJEVO
  Team P W D L Pnt
1 NK ŠIROKI BRIJEG 4 3 1 0 10
2 FK SARAJEVO 5 3 0 2 9
3 FK ŽELJEZNIČAR 5 2 2 1 8
4 FK TUZLA CITY 4 2 1 1 7
5 FK BORAC 5 2 1 2 7
6 FK VELEŽ 4 1 2 1 5
7 FK SLOGA DOBOJ 4 1 1 2 4
8 FK IGMAN 4 1 1 2 4
9 FK SLOBODA TUZLA 3 1 1 1 4
10 HŠK POSUŠJE 5 1 1 3 4
11 FK LEOTAR 5 1 1 3 4
12 HŠK ZRINJSKI 2 1 0 1 3
Host Score Guest
FK VELEŽ --:-- HŠK ZRINJSKI
19.08.2022. 20:00
FK SARAJEVO --:-- FK SLOBODA TUZLA
20.08.2022. 17:00
FK BORAC --:-- FK ŽELJEZNIČAR
20.08.2022. 17:30
FK TUZLA CITY --:-- FK LEOTAR
20.08.2022. 19:00
FK SLOGA DOBOJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
21.08.2022. 17:30
HŠK POSUŠJE --:-- FK IGMAN

Ženski fudbal

  • ASA osiguranje
  • Bavaria
  • Securitas
  • Centrotrans
  • Oaza
  • Avaz

Latest Tweets

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba