Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

ROUND 1

16.07.2021  20:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK LEOTAR 0 : 1
18.07.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
18.07.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 0 : 0
19.07.2021  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 2 : 0
19.07.2021  18:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 1 : 2
17.07.2021  21:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 1 : 1

ROUND 2

25.07.2021  21:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK LEOTAR 0 : 0
24.07.2021  21:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
25.07.2021  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SARAJEVO 0 : 2
15.09.2021  17:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 2 : 1
25.07.2021  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
24.07.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 1 : 2

ROUND 3

30.07.2021  20:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK LEOTAR 1 : 0
01.08.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 0 : 0
02.08.2021  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 2
31.07.2021  21:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 0 : 2
31.07.2021  19:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK POSUŠJE 1 : 0
20.10.2021  16:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK TUZLA CITY 1 : 1

ROUND 4

07.08.2021  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK TUZLA CITY 0 : 2
08.08.2021  16:55 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK BORAC 1 : 0
07.08.2021  21:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0
08.08.2021  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SARAJEVO 0 : 2
08.08.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 1 : 1
07.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0

ROUND 5

13.08.2021  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK LEOTAR 2 : 0
15.08.2021  21:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
15.08.2021  19:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 2 : 1
16.08.2021  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0
16.08.2021  20:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 5
14.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY HŠK POSUŠJE 4 : 1

ROUND 6

25.08.2021  17:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK POSUŠJE 2 : 2
21.08.2021  21:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 1 : 1
22.08.2021  17:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC 1 : 1
22.08.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
21.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 1 : 2
22.08.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 0 : 1

ROUND 7

28.08.2021  21:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK LEOTAR 2 : 1
27.08.2021  20:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
29.08.2021  21:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
29.08.2021  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RADNIK 4 : 3
28.08.2021  19:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 2
29.08.2021  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI 0 : 0

ROUND 8

11.09.2021  16:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK ZRINJSKI 0 : 1
12.09.2021  16:30 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK POSUŠJE 3 : 0
11.09.2021  19:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 1 : 3
11.09.2021  21:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 1 : 1
12.09.2021  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
10.09.2021  20:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 1 : 1

ROUND 9

17.09.2021  18:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK LEOTAR 0 : 1
18.09.2021  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 0 : 0
17.09.2021  20:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
18.09.2021  18:55 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
18.09.2021  16:30 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK RADNIK 1 : 1
18.09.2021  21:10 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 0

ROUND 10

22.09.2021  16:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 1
22.09.2021  18:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 0
21.09.2021  16:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK POSUŠJE 1 : 1
22.09.2021  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 2 : 1
21.09.2021  20:10 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC 0 : 3
22.09.2021  20:30 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0

ROUND 11

26.09.2021  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK LEOTAR 1 : 0
25.09.2021  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO 1 : 0
25.09.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK VELEŽ 2 : 1
26.09.2021  15:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2
26.09.2021  21:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
25.09.2021  15:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK RADNIK 2 : 0

ROUND 12

02.10.2021  15:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RADNIK 1 : 0
03.10.2021  15:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
02.10.2021  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 0
02.10.2021  15:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK VELEŽ 2 : 4
03.10.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 1
04.10.2021  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1

ROUND 13

16.10.2021  14:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK BORAC 1 : 1
16.10.2021  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 2 : 1
17.10.2021  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE 1 : 0
15.10.2021  17:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 0 : 1
17.10.2021  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 1
16.10.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 3 : 0

ROUND 14

23.10.2021  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
24.10.2021  13:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
23.10.2021  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK VELEŽ 2 : 2
23.10.2021  17:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 1 : 0
24.10.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0
24.10.2021  19:30 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK BORAC 1 : 1

ROUND 15

31.10.2021  13:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK LEOTAR 4 : 0
31.10.2021  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK POSUŠJE 3 : 0
01.11.2021  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 0 : 3
30.10.2021  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 1
31.10.2021  15:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 1 : 2
31.10.2021  19:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 0 : 0

ROUND 16

06.11.2021  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3
08.11.2021  18:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 1 : 1
06.11.2021  17:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 0 : 1
07.11.2021  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2
06.11.2021  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 4 : 1
07.11.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK TUZLA CITY 1 : 1

ROUND 17

21.11.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK LEOTAR 1 : 0
20.11.2021  17:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 0 : 2
21.11.2021  15:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 0
21.11.2021  15:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 2 : 0
20.11.2021  15:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
19.11.2021  18:00 ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1

ROUND 18

27.11.2021  13:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK VELEŽ 1 : 3
28.11.2021  15:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 2 : 1
27.11.2021  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
28.11.2021  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 1 : 1
28.11.2021  13:00 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK TUZLA CITY 0 : 1
27.11.2021  15:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI HŠK POSUŠJE 3 : 1

ROUND 19

03.12.2021  18:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK LEOTAR 6 : 2
04.12.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK RUDAR PRIJEDOR 0 : 0
05.12.2021  15:00 JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK 2 : 2
04.12.2021  15:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 3 : 1
05.12.2021  15:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
04.12.2021  13:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 0 : 2

ROUND 20

Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SARAJEVO
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC
JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK POSUŠJE
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI

ROUND 21

Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK LEOTAR
HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK
Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOBODA TUZLA
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO

ROUND 22

Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK ŽELJEZNIČAR
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC
ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK POSUŠJE
JU "Gradski stadion Tušanj", Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RUDAR PRIJEDOR
  Team P W D L Pnt
1 HŠK ZRINJSKI 19 15 3 1 48
2 FK TUZLA CITY 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 7 9 3 30
4 FK SARAJEVO 19 8 4 7 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 19 6 9 4 27
6 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 8 5 26
7 FK SLOBODA TUZLA 19 5 9 5 24
8 FK VELEŽ (-3) 19 6 6 7 21
9 FK RUDAR PRIJEDOR 19 3 7 9 16
10 HŠK POSUŠJE 19 3 7 9 16
11 FK LEOTAR 19 4 4 11 16
12 FK RADNIK 19 2 6 11 12
Host Score Guest
FK LEOTAR --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR --:-- HŠK ZRINJSKI

Ženski fudbal

  • Avaz
  • Centrotrans
  • Geneco
  • Oaza
  • Oaza

Latest Tweets

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba