Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

ROUND 1

16.10.2021  20:15 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO GFC SARAJEVO 0 : 3
16.10.2021  21:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK BOSNA KOMPRED 2 : 1
16.10.2021  17:30 Sportska dvorana "Čelinac", Čelinac KMF POLICAJAC FC SALINES 3 : 3
17.10.2021  17:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK KASKADA 4 : 2
16.10.2021  18:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK SLOGA GORNJI VAKUF 2 : 3

ROUND 2

23.10.2021  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 5 : 4
23.10.2021  16:30 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK HERCEGOVINA 2 : 5
24.11.2021  17:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES FC MOSTAR SG STAKLORAD 5 : 3
24.10.2021  19:15 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED KMF POLICAJAC 3 : 3
24.10.2021  15:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FUTSAL KLUB DOBOJ 5 : 5

ROUND 3

30.10.2021  21:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ GFC SARAJEVO 6 : 2
30.10.2021  17:30 SD Šoping Centar, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK BROTNJO 5 : 4
03.11.2021  19:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BOSNA KOMPRED 6 : 3
31.10.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA FC SALINES 2 : 4
30.10.2021  16:30 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK KASKADA 7 : 0

ROUND 4

07.11.2021  17:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK KASKADA 7 : 3
07.11.2021  21:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK SLOGA GORNJI VAKUF 4 : 5
05.11.2021  20:30 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK HERCEGOVINA 8 : 5
06.11.2021  20:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC MOSTAR SG STAKLORAD 0 : 3
07.11.2021  19:30 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ KMF POLICAJAC 2 : 2

ROUND 5

13.11.2021  14:00 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC GFC SARAJEVO 3 : 2
13.11.2021  18:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FUTSAL KLUB DOBOJ 9 : 2
13.11.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK BROTNJO 7 : 1
13.11.2021  16:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BOSNA KOMPRED 9 : 3
13.11.2021  19:00 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA FC SALINES 4 : 5

ROUND 6

20.11.2021  16:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FC SALINES 5 : 1
20.11.2021  15:30 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK KASKADA 6 : 3
21.11.2021  16:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 3 : 4
20.11.2021  20:30 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK HERCEGOVINA 5 : 1
21.11.2021  18:00 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 5

ROUND 7

27.11.2021  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD GFC SARAJEVO 7 : 2
27.11.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA KMF POLICAJAC 5 : 3
28.11.2021  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FUTSAL KLUB DOBOJ 5 : 3
27.11.2021  17:30 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK BROTNJO 2 : 3
27.11.2021  17:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK BOSNA KOMPRED 7 : 3

ROUND 8

05.12.2021  19:30 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BOSNA KOMPRED 9 : 3
04.12.2021  16:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC SALINES 1 : 6
04.12.2021  19:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK KASKADA 4 : 6
04.12.2021  15:45 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK SLOGA GORNJI VAKUF 3 : 3
04.12.2021  19:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK HERCEGOVINA 3 : 1

ROUND 9

11.12.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA GFC SARAJEVO 3 : 5
12.12.2021  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC MOSTAR SG STAKLORAD 3 : 5
12.12.2021  18:00 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA KMF POLICAJAC 7 : 3
12.12.2021  16:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES FUTSAL KLUB DOBOJ 3 : 3
12.12.2021  21:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK BROTNJO 3 : 2

ROUND 10

12.02.2022  17:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BROTNJO 3 : 2
12.02.2022  19:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FUTSAL KLUB DOBOJ 6 : 3
12.02.2022  17:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES KMF POLICAJAC 8 : 2
13.02.2022  16:30 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 2
12.02.2022  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK HERCEGOVINA 2 : 7

ROUND 11

19.02.2022  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF GFC SARAJEVO 4 : 1
20.02.2022  18:30 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK KASKADA 6 : 3
19.02.2022  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC SALINES 4 : 1
20.02.2022  20:00 SD Šoping Centar, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK BOSNA KOMPRED 2 : 3
19.02.2022  13:30 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK BROTNJO 6 : 4

ROUND 12

26.02.2022  17:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FUTSAL KLUB DOBOJ 2 : 2
27.02.2022  16:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF POLICAJAC 2 : 3
26.02.2022  18:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC MOSTAR SG STAKLORAD 6 : 4
26.02.2022  16:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK HERCEGOVINA 8 : 0
27.02.2022  18:00 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK SLOGA GORNJI VAKUF 2 : 5

ROUND 13

05.03.2022  18:30 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA GFC SARAJEVO 3 : 5
06.03.2022  17:30 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC SALINES 2 : 4
06.03.2022  16:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK BOSNA KOMPRED 4 : 2
05.03.2022  17:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BROTNJO 10 : 2
07.03.2022  19:00 SD Šoping Centar, Banja Luka KMF POLICAJAC FUTSAL KLUB DOBOJ 0 : 3

ROUND 14

11.03.2022  19:30 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO KMF POLICAJAC 4 : 2
13.03.2022  20:30 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 5
13.03.2022  15:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK HERCEGOVINA 1 : 3
12.03.2022  17:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6 : 4
12.03.2022  15:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK KASKADA 8 : 3

ROUND 15

20.03.2022  16:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES GFC SARAJEVO 3 : 8
19.03.2022  18:00 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK BOSNA KOMPRED 2 : 5
19.03.2022  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BROTNJO 5 : 4
19.03.2022  13:30 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA FUTSAL KLUB DOBOJ 5 : 4
18.03.2022  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF POLICAJAC 9 : 1

ROUND 16

28.03.2022  19:30 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FC MOSTAR SG STAKLORAD 4 : 5
28.03.2022  19:00 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK HERCEGOVINA 5 : 4
26.03.2022  21:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6 : 4
26.03.2022  16:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK KASKADA 9 : 1
29.03.2022  19:30 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC SALINES 3 : 3

ROUND 17

02.04.2022  18:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED GFC SARAJEVO 4 : 9
02.04.2022  18:00 SD MRKALJEVIĆ, Čelić FC SALINES MNK BROTNJO 6 : 5
02.04.2022  18:00 JU OŠ "BRIJESNICA", Brijesnica Velika MNK KASKADA FUTSAL KLUB DOBOJ 4 : 6
02.04.2022  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF POLICAJAC 4 : 0
02.04.2022  18:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 7

ROUND 18

16.04.2022  18:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK HERCEGOVINA 2 : 3
16.04.2022  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SLOGA GORNJI VAKUF 10 : 4
16.04.2022  18:00 SD Šoping Centar, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK KASKADA 1 : 2
16.04.2022  18:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ FC SALINES 4 : 0
16.04.2022  18:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK BOSNA KOMPRED 7 : 2
Host Score
Guest
14.05.2022. 15:00
FK LEOTAR 2 : 0 FK RUDAR PRIJEDOR
14.05.2022. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0 FK SARAJEVO
FK VELEŽ 1 : 0 FK TUZLA CITY
15.05.2022. 15:00
FK SLOBODA TUZLA 2 : 1 FK BORAC
15.05.2022. 17:00
HŠK POSUŠJE 2 : 2 HŠK ZRINJSKI
16.05.2022. 19:21
FK ŽELJEZNIČAR : FK RADNIK
  Team P W D L Pnt
1 HŠK ZRINJSKI 31 24 6 1 78
2 FK TUZLA CITY 30 14 11 5 53
3 FK BORAC 30 12 14 4 50
4 FK SARAJEVO 30 12 7 11 43
5 FK VELEŽ (-3) 31 12 8 11 41
6 FK ŽELJEZNIČAR 29 9 12 8 39
7 NK ŠIROKI BRIJEG 29 7 13 9 34
8 FK LEOTAR 31 9 6 16 33
9 FK SLOBODA TUZLA 31 7 11 13 32
10 HŠK POSUŠJE 31 6 13 12 31
11 FK RUDAR PRIJEDOR 31 5 11 15 26
12 FK RADNIK 30 4 10 16 22
Host Score Guest
22.05.2022. 16:30
FK RADNIK --:-- FK RUDAR PRIJEDOR
HŠK ZRINJSKI --:-- FK LEOTAR
FK TUZLA CITY --:-- HŠK POSUŠJE
FK BORAC --:-- FK VELEŽ
FK SARAJEVO --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

Ženski fudbal

Latest Tweets

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba