Juniors better than Albania

ROUND 1

21.07.2019  20:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 2 : 1
22.07.2019  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG NK ČELIK 0 : 1
21.07.2019  19:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 1 : 0
20.07.2019  17:30 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 3
20.07.2019  20:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 0 : 0
20.07.2019  17:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 1 : 5

ROUND 2

27.07.2019  17:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 3 : 0
27.07.2019  20:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
27.07.2019  17:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
28.07.2019  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 1 : 0
28.07.2019  20:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK SARAJEVO 0 : 0
27.07.2019  20:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2

ROUND 3

04.08.2019  20:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 3 : 0
03.08.2019  20:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
03.08.2019  17:30 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ NK ČELIK 1 : 2
04.08.2019  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 1 : 0
03.08.2019  17:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1
03.08.2019  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK BORAC 2 : 1

ROUND 4

10.08.2019  17:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 1 : 2
10.08.2019  17:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 0 : 1
28.08.2019  19:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 3 : 0
10.08.2019  19:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
10.08.2019  21:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 0 : 0
28.08.2019  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 0

ROUND 5

19.08.2019  20:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 2 : 1
17.08.2019  17:30 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
17.08.2019  20:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 2 : 2
17.08.2019  17:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK ČELIK 2 : 2
18.08.2019  20:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 0 : 0
17.08.2019  20:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 0

ROUND 6

24.08.2019  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 0
24.08.2019  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 4 : 0
24.08.2019  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK TUZLA CITY 0 : 0
24.08.2019  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
24.08.2019  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 3 : 3
24.08.2019  18:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 2 : 1

ROUND 7

31.08.2019  17:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK RADNIK 0 : 1
31.08.2019  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 5 : 2
31.08.2019  17:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
31.08.2019  20:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
01.09.2019  20:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ČELIK 3 : 1
31.08.2019  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 0 : 2

ROUND 8

14.09.2019  16:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 0
14.09.2019  16:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
14.09.2019  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 3 : 1
15.09.2019  19:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 1 : 3
15.09.2019  19:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
14.09.2019  16:30 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1

ROUND 9

21.09.2019  19:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK
22.09.2019  16:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ
21.09.2019  16:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SARAJEVO
21.09.2019  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG
21.09.2019  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA
22.09.2019  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ČELIK

ROUND 10

25.09.2019  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ČELIK
25.09.2019  16:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI
25.09.2019  19:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
25.09.2019  18:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC
25.09.2019  16:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK TUZLA CITY
25.09.2019  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09

ROUND 11

28.09.2019  16:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK
28.09.2019  16:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
28.09.2019  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ
29.09.2019  16:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO
29.09.2019  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG
28.09.2019  19:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK SLOBODA TUZLA

ROUND 12

05.10.2019  15:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA
05.10.2019  15:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK NK ŠIROKI BRIJEG
05.10.2019  18:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO
05.10.2019  15:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ
06.10.2019  18:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR
05.10.2019  15:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09

ROUND 13

19.10.2019  15:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK
19.10.2019  15:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC
19.10.2019  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
19.10.2019  15:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI
18.10.2019  19:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ČELIK
20.10.2019  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA

ROUND 14

26.10.2019  14:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG
26.10.2019  14:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO
25.10.2019  18:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK VELEŽ
26.10.2019  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR
27.10.2019  14:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09
26.10.2019  17:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK TUZLA CITY

ROUND 15

02.11.2019  16:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RADNIK
02.11.2019  13:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
02.11.2019  13:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI
03.11.2019  16:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ČELIK
03.11.2019  13:30 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA
02.11.2019  17:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG

ROUND 16

09.11.2019  13:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO
10.11.2019  16:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ
09.11.2019  16:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR
09.11.2019  13:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK ZVIJEZDA-09
09.11.2019  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY
09.11.2019  13:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC

ROUND 17

23.11.2019  13:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK
23.11.2019  16:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI
23.11.2019  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY NK ČELIK
23.11.2019  13:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA
24.11.2019  16:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG
23.11.2019  13:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK SARAJEVO

ROUND 18

30.11.2019  13:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ
30.11.2019  16:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR
01.12.2019  16:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09
30.11.2019  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY
01.12.2019  13:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK BORAC
30.11.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ

ROUND 19

08.12.2019  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK
07.12.2019  13:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ČELIK
07.12.2019  16:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOBODA TUZLA
07.12.2019  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG
07.12.2019  13:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO
07.12.2019  16:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ

ROUND 20

GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR
ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09
Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Bilino polje, Zenica NK ČELIK HŠK ZRINJSKI

ROUND 21

Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA
Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK VELEŽ
*GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR

ROUND 22

GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY
ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK BORAC
Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ČELIK

select banner 02

Host Score
Guest
14.09.2019. 16:30
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
NK ČELIK 1 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
14.09.2019. 20:00
FK SLOBODA TUZLA 3 : 1 FK BORAC
15.09.2019. 19:30
FK SARAJEVO 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3 FK TUZLA CITY
  Team P W D L Pnt
1 FK TUZLA CITY 8 5 2 1 17
2 FK SARAJEVO 8 5 2 1 17
3 FK ŽELJEZNIČAR 8 4 4 0 16
4 HŠK ZRINJSKI 8 4 1 3 13
5 FK RADNIK 8 4 0 4 12
6 FK SLOBODA TUZLA 8 3 3 2 12
7 NK ČELIK 8 3 3 2 12
8 FK BORAC 8 3 2 3 11
9 NK ŠIROKI BRIJEG 8 1 4 3 7
10 FK VELEŽ 8 1 2 5 5
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 8 1 2 5 5
12 FK ZVIJEZDA-09 8 0 3 5 3
Host Score Guest
21.09.2019. 16:30
FK TUZLA CITY --:-- FK SARAJEVO
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
21.09.2019. 19:00
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
21.09.2019. 19:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK
22.09.2019. 16:30
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK VELEŽ
HŠK ZRINJSKI --:-- NK ČELIK

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 14. 9. 2019. 16:30h
  • Gradski stadion Bijeljina, subota 14. 9. 2019. 16:30h

Ženski fudbal

Latest Tweets

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba