Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

ROUND 1

17.07.2021  16:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK RADNIK 0 : 2
17.07.2021  16:00 Fudbalski stadion Omarska, Omarska FK RUDAR PRIJEDOR FK SLOBODA TUZLA 0 : 2
17.07.2021  17:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 1 : 3
18.07.2021  17:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato HŠK POSUŠJE FK VELEŽ 0 : 3
17.07.2021  16:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 1
18.07.2021  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0

ROUND 2

24.07.2021  09:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK BORAC 1 : 7
24.07.2021  16:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 2 : 3
24.07.2021  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE 5 : 0
24.07.2021  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 0 : 3
24.07.2021  16:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RUDAR PRIJEDOR 6 : 0
24.07.2021  10:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 4 : 0

ROUND 3

01.08.2021  09:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 14
31.07.2021  15:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
31.07.2021  16:30 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK VELEŽ 0 : 3
31.07.2021  17:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 0 : 3
01.08.2021  16:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR 0 : 4
31.07.2021  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 4 : 4

ROUND 4

07.08.2021  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK LEOTAR 9 : 0
08.08.2021  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK POSUŠJE 6 : 0
08.08.2021  16:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 0 : 1
07.08.2021  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0
07.08.2021  16:30 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 4 : 0
07.08.2021  16:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 3 : 0

ROUND 5

17.08.2021  16:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 4
15.08.2021  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 1 : 3
14.08.2021  16:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 0 : 3
14.08.2021  16:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK ŽELJEZNIČAR 0 : 7
01.09.2021  16:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 0 : 0
16.08.2021  16:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK TUZLA CITY 0 : 7

ROUND 6

21.08.2021  16:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK LEOTAR 0 : 0
21.08.2021  16:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 3 : 1
21.08.2021  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 0
21.08.2021  15:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 4 : 2
22.08.2021  11:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 5 : 0
21.08.2021  17:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1

ROUND 7

01.09.2021  15:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK VELEŽ 0 : 6
17.11.2021  12:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 0
01.09.2021  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 2 : 6
25.08.2021  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 0 : 4
25.08.2021  16:30 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK TUZLA CITY 0 : 8
25.08.2021  16:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI HŠK POSUŠJE 1 : 0

ROUND 8

29.08.2021  16:30 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK LEOTAR 2 : 1
28.08.2021  16:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK RUDAR PRIJEDOR 1 : 1
28.08.2021  10:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RADNIK 8 : 0
28.08.2021  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 7 : 1
28.08.2021  14:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
29.08.2021  15:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 1 : 2

ROUND 9

04.09.2021  15:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK SARAJEVO 0 : 4
05.09.2021  15:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2
20.11.2021  12:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 0 : 0
06.09.2021  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 1 : 2
04.09.2021  10:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK POSUŠJE 2 : 0
04.09.2021  15:30 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR HŠK ZRINJSKI 0 : 2

ROUND 10

11.09.2021  15:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK LEOTAR 1 : 0
11.09.2021  15:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 3 : 0
11.09.2021  15:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOBODA TUZLA 1 : 3
11.09.2021  14:30 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
11.09.2021  14:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ 1 : 0
11.09.2021  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 2 : 1

ROUND 11

18.09.2021  14:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2
19.09.2021  15:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 3 : 2
19.09.2021  15:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 4
21.09.2021  15:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK POSUŠJE 2 : 0
18.09.2021  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 0 : 2
18.09.2021  15:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK RUDAR PRIJEDOR 4 : 2

ROUND 12

25.09.2021  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK LEOTAR 2 : 0
26.09.2021  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RUDAR PRIJEDOR 4 : 0
25.09.2021  10:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
25.09.2021  15:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 6 : 0
25.09.2021  13:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 0 : 0
06.10.2021  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 0 : 2

ROUND 13

03.10.2021  09:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK LEOTAR 9 : 0
02.10.2021  13:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2
20.10.2021  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SARAJEVO 0 : 0
02.10.2021  10:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 1 : 0
02.10.2021  14:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 4
02.10.2021  10:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 2 : 0

ROUND 14

09.10.2021  14:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK LEOTAR 0 : 1
10.10.2021  14:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 3 : 0
10.10.2021  14:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK RUDAR PRIJEDOR 10 : 0
03.11.2021  12:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 1 : 1
09.10.2021  12:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK POSUŠJE 3 : 1
10.10.2021  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK TUZLA CITY 3 : 1

ROUND 15

17.10.2021  13:30 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR FK TUZLA CITY 0 : 2
16.10.2021  10:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK BORAC 1 : 7
16.10.2021  12:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
16.10.2021  13:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK SARAJEVO 0 : 1
17.10.2021  14:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 0 : 2
15.10.2021  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2

ROUND 16

23.10.2021  13:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK LEOTAR 2 : 0
23.10.2021  15:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
23.10.2021  14:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 1 : 0
23.10.2021  12:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RUDAR PRIJEDOR 2 : 0
24.10.2021  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 2 : 2
24.10.2021  12:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY HŠK POSUŠJE 5 : 1

ROUND 17

30.10.2021  12:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK POSUŠJE 0 : 0
30.10.2021  13:00 HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 2 : 1
30.10.2021  11:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR FK BORAC 0 : 3
31.10.2021  12:30 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
30.10.2021  11:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 0 : 3
30.10.2021  10:00 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 1 : 3

ROUND 18

06.11.2021  15:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK LEOTAR 6 : 0
07.11.2021  12:00 Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
10.11.2021  11:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 5 : 1
07.11.2021  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK 3 : 1
07.11.2021  12:00 "BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK RUDAR PRIJEDOR 3 : 0
09.11.2021  11:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI 1 : 2

ROUND 19

13.11.2021  11:00 Stadion Police, Trebinje FK LEOTAR HŠK ZRINJSKI 0 : 1
13.11.2021  12:00 Fudbalski stadion Ljubija, Ljubija FK RUDAR PRIJEDOR HŠK POSUŠJE 3 : 1
14.11.2021  12:00 Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY
14.11.2021  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 1 : 1
13.11.2021  11:30 SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
13.11.2021  13:00 ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 1 : 4

ROUND 20

Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK LEOTAR
Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato HŠK POSUŠJE FK RADNIK
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RUDAR PRIJEDOR

ROUND 21

- FK LEOTAR FK RUDAR PRIJEDOR
Gradski stadion, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI
POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK POSUŠJE
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY
ROĐENI - pomoćni teren, Mostar FK VELEŽ FK BORAC
Kamp Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR

ROUND 22

Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK LEOTAR
GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA FK BORAC FK SARAJEVO
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ
SC "Musa - Karačić", Mostarsko Blato HŠK POSUŠJE NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK Zrinjski - pomoćni teren, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA
Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK RADNIK
  Team P W D L Pnt
1 HŠK ZRINJSKI 19 15 3 1 48
2 FK TUZLA CITY 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 7 9 3 30
4 FK SARAJEVO 19 8 4 7 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 19 6 9 4 27
6 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 8 5 26
7 FK SLOBODA TUZLA 19 5 9 5 24
8 FK VELEŽ (-3) 19 6 6 7 21
9 FK RUDAR PRIJEDOR 19 3 7 9 16
10 HŠK POSUŠJE 19 3 7 9 16
11 FK LEOTAR 19 4 4 11 16
12 FK RADNIK 19 2 6 11 12
Host Score Guest
FK LEOTAR --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR --:-- HŠK ZRINJSKI

Ženski fudbal

Latest Tweets

Connect

Contact

Bosnia and Herzegovina Football Federation

Address: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: https://www.nfsbih.ba