Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

16.10.2021  20:15 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO GFC SARAJEVO 0 : 3
16.10.2021  21:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK BOSNA KOMPRED 2 : 1
16.10.2021  17:30 Sportska dvorana "Čelinac", Čelinac KMF POLICAJAC FC SALINES 3 : 3
17.10.2021  17:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK KASKADA 4 : 2
16.10.2021  18:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK SLOGA GORNJI VAKUF 2 : 3

2. KOLO

23.10.2021  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 5 : 4
23.10.2021  16:30 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK HERCEGOVINA 2 : 5
24.11.2021  17:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES FC MOSTAR SG STAKLORAD 5 : 3
24.10.2021  19:15 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED KMF POLICAJAC 3 : 3
24.10.2021  15:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FUTSAL KLUB DOBOJ 5 : 5

3. KOLO

30.10.2021  21:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ GFC SARAJEVO 6 : 2
30.10.2021  17:30 SD Šoping Centar, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK BROTNJO 5 : 4
03.11.2021  19:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BOSNA KOMPRED 6 : 3
31.10.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA FC SALINES 2 : 4
30.10.2021  16:30 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK KASKADA 7 : 0

4. KOLO

07.11.2021  17:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK KASKADA 7 : 3
07.11.2021  21:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK SLOGA GORNJI VAKUF 4 : 5
05.11.2021  20:30 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK HERCEGOVINA 8 : 5
06.11.2021  20:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC MOSTAR SG STAKLORAD 0 : 3
07.11.2021  19:30 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ KMF POLICAJAC 2 : 2

5. KOLO

13.11.2021  14:00 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC GFC SARAJEVO 3 : 2
13.11.2021  18:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FUTSAL KLUB DOBOJ 9 : 2
13.11.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK BROTNJO 7 : 1
13.11.2021  16:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BOSNA KOMPRED 9 : 3
13.11.2021  19:00 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA FC SALINES 4 : 5

6. KOLO

20.11.2021  16:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FC SALINES 5 : 1
20.11.2021  15:30 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK KASKADA 6 : 3
21.11.2021  16:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 3 : 4
20.11.2021  20:30 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK HERCEGOVINA 5 : 1
21.11.2021  18:00 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 5

7. KOLO

27.11.2021  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD GFC SARAJEVO 7 : 2
27.11.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA KMF POLICAJAC 5 : 3
28.11.2021  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FUTSAL KLUB DOBOJ 5 : 3
27.11.2021  17:30 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK BROTNJO 2 : 3
27.11.2021  17:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK BOSNA KOMPRED 7 : 3

8. KOLO

05.12.2021  19:30 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BOSNA KOMPRED 9 : 3
04.12.2021  16:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC SALINES 1 : 6
04.12.2021  19:00 OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK KASKADA 4 : 6
04.12.2021  15:45 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK SLOGA GORNJI VAKUF 3 : 3
04.12.2021  19:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK HERCEGOVINA 3 : 1

9. KOLO

11.12.2021  15:00 GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA GFC SARAJEVO 3 : 5
12.12.2021  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC MOSTAR SG STAKLORAD 3 : 5
12.12.2021  18:00 GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA KMF POLICAJAC 7 : 3
12.12.2021  16:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES FUTSAL KLUB DOBOJ 3 : 3
12.12.2021  21:00 SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK BROTNJO 3 : 2

10. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BROTNJO
SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FUTSAL KLUB DOBOJ
SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES KMF POLICAJAC
GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA FC MOSTAR SG STAKLORAD
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK HERCEGOVINA

11. KOLO

Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF GFC SARAJEVO
GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK KASKADA
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC SALINES
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK BOSNA KOMPRED
OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK BROTNJO

12. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FUTSAL KLUB DOBOJ
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF POLICAJAC
SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC MOSTAR SG STAKLORAD
SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK HERCEGOVINA
GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK SLOGA GORNJI VAKUF

13. KOLO

GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA GFC SARAJEVO
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC SALINES
GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA MNK BOSNA KOMPRED
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BROTNJO
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC FUTSAL KLUB DOBOJ

14. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO KMF POLICAJAC
OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ FC MOSTAR SG STAKLORAD
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK HERCEGOVINA
SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK SLOGA GORNJI VAKUF
SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK KASKADA

15. KOLO

SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES GFC SARAJEVO
GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA MNK BOSNA KOMPRED
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BROTNJO
GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA FUTSAL KLUB DOBOJ
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF POLICAJAC

16. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FC MOSTAR SG STAKLORAD
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK HERCEGOVINA
OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ MNK SLOGA GORNJI VAKUF
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK KASKADA
SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC SALINES

17. KOLO

SKPC "MEJDAN", Tuzla MNK BOSNA KOMPRED GFC SARAJEVO
SKPC "MEJDAN", Tuzla FC SALINES MNK BROTNJO
GRADSKA DVORANA "LUKE", Gračanica MNK KASKADA FUTSAL KLUB DOBOJ
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF POLICAJAC
GŠD Pecara, Široki Brijeg MNK HERCEGOVINA FC MOSTAR SG STAKLORAD

18. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK HERCEGOVINA
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SLOGA GORNJI VAKUF
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK KASKADA
OŠ Radoje Domanović u Osječanima, Osječani FUTSAL KLUB DOBOJ FC SALINES
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK BOSNA KOMPRED
  Klub U P N I Bod
1 HŠK ZRINJSKI 19 15 3 1 48
2 FK TUZLA CITY 19 10 6 3 36
3 FK BORAC 19 7 9 3 30
4 FK SARAJEVO 19 8 4 7 28
5 NK ŠIROKI BRIJEG 19 6 9 4 27
6 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 8 5 26
7 FK SLOBODA TUZLA 19 5 9 5 24
8 FK VELEŽ (-3) 19 6 6 7 21
9 FK RUDAR PRIJEDOR 19 3 7 9 16
10 HŠK POSUŠJE 19 3 7 9 16
11 FK LEOTAR 19 4 4 11 16
12 FK RADNIK 19 2 6 11 12
Domaćin Rezultat Gost
FK LEOTAR --:-- FK SARAJEVO
FK VELEŽ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- HŠK POSUŠJE
FK RUDAR PRIJEDOR --:-- HŠK ZRINJSKI

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba