Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

05.10.2019  19:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF TANGO 7 : 0
05.10.2019  18:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SELJAK LIVNO 6 : 1
05.10.2019  15:30 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA HFC ZRINJSKI 3 : 3
06.10.2019  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF BELI ANĐEO 3 : 0
05.10.2019  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR FC SALINES 3 : 5

2. KOLO

13.10.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC SALINES 1 : 9
13.10.2019  21:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO FC CENTAR 1 : 7
16.10.2019  18:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 5
13.10.2019  19:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK KASKADA 1 : 0
13.10.2019  17:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BROTNJO 5 : 3

3. KOLO

20.10.2019  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF TANGO 9 : 6
19.10.2019  16:45 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK SLOGA GORNJI VAKUF 2 : 2
30.10.2019  18:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SELJAK LIVNO 10 : 2
19.10.2019  18:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR HFC ZRINJSKI 5 : 2
30.10.2019  19:10 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF BELI ANĐEO 3 : 3

4. KOLO

02.11.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO KMF BELI ANĐEO 5 : 3
03.11.2019  18:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC SALINES 0 : 3
02.11.2019  18:30 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC CENTAR 3 : 5
02.11.2019  19:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 5
03.11.2019  17:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK KASKADA 10 : 3

5. KOLO

09.11.2019  17:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF TANGO 7 : 4
10.11.2019  19:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BROTNJO 3 : 3
10.11.2019  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK SLOGA GORNJI VAKUF 8 : 7
08.11.2019  20:45 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK SELJAK LIVNO 10 : 1
10.11.2019  20:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO HFC ZRINJSKI 8 : 2

6. KOLO

17.11.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO HFC ZRINJSKI 1 : 2
16.11.2019  18:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO KMF BELI ANĐEO 3 : 3
17.11.2019  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC SALINES 4 : 4
17.11.2019  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC CENTAR 3 : 5
14.11.2019  17:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 5

7. KOLO

11.12.2019  17:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF TANGO 8 : 1
24.11.2019  17:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK KASKADA 8 : 3
23.11.2019  19:15 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK BROTNJO 9 : 3
24.11.2019  18:00 Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 3 : 3
23.11.2019  19:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SELJAK LIVNO 4 : 2

8. KOLO

08.12.2019  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK SELJAK LIVNO 7 : 7
08.12.2019  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF HFC ZRINJSKI 7 : 4
07.12.2019  18:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF BELI ANĐEO 8 : 6
08.12.2019  18:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC SALINES 5 : 3
08.12.2019  18:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC CENTAR 6 : 4

9. KOLO

14.12.2019  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR KMF TANGO 7 : 2
14.12.2019  17:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES FC MOSTAR SG STAKLORAD 5 : 2
15.12.2019  18:00 Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO MNK KASKADA 3 : 4
15.12.2019  19:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK BROTNJO 3 : 8
13.12.2019  18:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 8 : 4

10. KOLO

19.01.2020  16:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 2 : 2
18.01.2020  18:30 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK BROTNJO 1 : 2
18.01.2020  18:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK KASKADA 8 : 3
18.01.2020  18:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 2
18.01.2020  19:15 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES FC CENTAR 4 : 3

11. KOLO

25.01.2020  17:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF TANGO 7 : 1
05.02.2020  18:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR KMF BELI ANĐEO 6 : 4
24.01.2020  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD HFC ZRINJSKI 9 : 4
26.01.2020  16:30 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK SELJAK LIVNO 5 : 4
25.01.2020  19:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6 : 6

12. KOLO

16.02.2020  17:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK BROTNJO 1 : 5
16.02.2020  18:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK KASKADA 6 : 5
15.02.2020  18:30 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC MOSTAR SG STAKLORAD 1 : 1
15.02.2020  16:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC CENTAR 1 : 1
16.02.2020  20:00 Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO FC SALINES 2 : 12

13. KOLO

23.02.2020  20:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO KMF TANGO 7 : 4
22.02.2020  19:15 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES HFC ZRINJSKI 8 : 1
22.02.2020  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK SELJAK LIVNO 2 : 0
23.02.2020  17:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6 : 4
22.02.2020  18:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK BROTNJO 7 : 3

14. KOLO

02.03.2020  19:00 Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO MNK KASKADA 6 : 2
01.03.2020  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC MOSTAR SG STAKLORAD 0 : 1
29.02.2020  19:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC CENTAR 5 : 5
29.02.2020  18:30 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC SALINES 1 : 4
01.03.2020  15:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF BELI ANĐEO 5 : 3

15. KOLO

06.03.2020  18:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF TANGO 2 : 2
08.03.2020  20:00 JU GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ, Brčko KMF BELI ANĐEO MNK SELJAK LIVNO 3 : 4
06.03.2020  18:45 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6 : 3
07.03.2020  17:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR MNK BROTNJO 3 : 4
07.03.2020  16:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK KASKADA 5 : 2

16. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC MOSTAR SG STAKLORAD
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC CENTAR
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC SALINES
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF BELI ANĐEO
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO HFC ZRINJSKI

17. KOLO

SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO KMF TANGO
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SLOGA GORNJI VAKUF
Klub malog fudbala 'Beli Anđeo',Brčko distrkt BIH, Popovo Polje KMF BELI ANĐEO MNK BROTNJO
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK KASKADA
SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo FC CENTAR FC MOSTAR SG STAKLORAD

18. KOLO

Sport. dvorana O.Š. Aleksa Šantić Vojkovićii, Vojkovići - Istočna Ilidža KMF TANGO FC CENTAR
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC SALINES
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF BELI ANĐEO
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO HFC ZRINJSKI
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK SELJAK LIVNO
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba