Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

17.10.2020  19:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES GFC SARAJEVO 3 : 5
17.10.2020  18:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK BOSNA KOMPRED 3 : 1
18.10.2020  18:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BROTNJO 7 : 2
17.10.2020  17:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI KMF POLICAJAC 1 : 3
17.10.2020  18:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 5 : 3

2. KOLO

24.10.2020  17:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6 : 3
23.10.2020  19:00 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK SELJAK LIVNO 4 : 2
24.10.2020  19:30 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO HFC ZRINJSKI 5 : 4
24.10.2020  19:30 SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 3
24.10.2020  17:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK KASKADA 7 : 1

3. KOLO

01.11.2020  20:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA GFC SARAJEVO 2 : 1
31.10.2020  19:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD FC SALINES 6 : 1
31.10.2020  19:30 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK BOSNA KOMPRED 4 : 1
11.11.2020  20:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK BROTNJO 1 : 2
31.10.2020  17:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF KMF POLICAJAC 7 : 5

4. KOLO

14.11.2020  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO KMF POLICAJAC 5 : 5
14.11.2020  17:00 GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SLOGA GORNJI VAKUF 6 : 2
14.11.2020  16:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK SELJAK LIVNO 4 : 2
13.11.2020  20:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES HFC ZRINJSKI 4 : 0
17.11.2020  16:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC MOSTAR SG STAKLORAD 2 : 7

5. KOLO

22.11.2020  18:00 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD GFC SARAJEVO 7 : 3
22.11.2020  19:00 SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK KASKADA 9 : 6
21.11.2020  18:00 SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC SALINES 1 : 5
22.11.2020  19:00 Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BOSNA KOMPRED 4 : 4
21.11.2020  17:30 Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK BROTNJO 0 : 5

6. KOLO

28.11.2020  20:00 SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BROTNJO 5 : 4
28.11.2020  18:00 SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED KMF POLICAJAC 6 : 4
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK SLOGA GORNJI VAKUF
29.11.2020  18:00 GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK SELJAK LIVNO 3 : 3
28.11.2020  17:30 USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD HFC ZRINJSKI 9 : 7

7. KOLO

SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI GFC SARAJEVO
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO FC MOSTAR SG STAKLORAD
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK KASKADA
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC FC SALINES
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK BOSNA KOMPRED

8. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK BOSNA KOMPRED
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK BROTNJO
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA KMF POLICAJAC
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SLOGA GORNJI VAKUF
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SELJAK LIVNO

9. KOLO

SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO GFC SARAJEVO
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF HFC ZRINJSKI
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC FC MOSTAR SG STAKLORAD
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK KASKADA
SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED FC SALINES

10. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FC SALINES
SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK KASKADA
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC MOSTAR SG STAKLORAD
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC HFC ZRINJSKI
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK SELJAK LIVNO

11. KOLO

Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF GFC SARAJEVO
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO KMF POLICAJAC
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK BROTNJO
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK BOSNA KOMPRED
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA FC SALINES

12. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK KASKADA
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES FC MOSTAR SG STAKLORAD
SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED HFC ZRINJSKI
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO MNK SELJAK LIVNO
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK SLOGA GORNJI VAKUF

13. KOLO

Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC GFC SARAJEVO
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF MNK BROTNJO
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK BOSNA KOMPRED
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC SALINES
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK KASKADA

14. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO FC MOSTAR SG STAKLORAD
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA HFC ZRINJSKI
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK SELJAK LIVNO
SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK SLOGA GORNJI VAKUF
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO KMF POLICAJAC

15. KOLO

GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO GFC SARAJEVO
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK BOSNA KOMPRED
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC SALINES
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO MNK KASKADA
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI FC MOSTAR SG STAKLORAD

16. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO HFC ZRINJSKI
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD MNK SELJAK LIVNO
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK SLOGA GORNJI VAKUF
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES KMF POLICAJAC
SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED MNK BROTNJO

17. KOLO

SKPC 'MEJDAN', Tuzla MNK BOSNA KOMPRED GFC SARAJEVO
GRADSKA DVORANA, Čitluk MNK BROTNJO FC SALINES
Dvorana Borik, Banja Luka KMF POLICAJAC MNK KASKADA
Sportska dvorana Gornji Vakuf - Uskoplje, Gornji Vakuf - Uskoplje MNK SLOGA GORNJI VAKUF FC MOSTAR SG STAKLORAD
SD'Dalibor Perković-Dali', Livno MNK SELJAK LIVNO HFC ZRINJSKI

18. KOLO

SD Skenderija - Mala dvorana, Sarajevo GFC SARAJEVO MNK SELJAK LIVNO
SD BIJELI BRIJEG, Mostar HFC ZRINJSKI MNK SLOGA GORNJI VAKUF
USRC MIDHAT HUJDUR, Mostar FC MOSTAR SG STAKLORAD KMF POLICAJAC
GRADSKA DVORANA 'LUKE', Gračanica MNK KASKADA MNK BROTNJO
SKPC 'MEJDAN', Tuzla FC SALINES MNK BOSNA KOMPRED
Domaćin Rezultat
Gost
01.12.2020. 13:00
FK TUZLA CITY 1 : 3 FK VELEŽ
01.12.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0 FK SLOBODA TUZLA
02.12.2020. 13:00
FK OLIMPIK 0 : 2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU 1 : 3 FK BORAC
02.12.2020. 15:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 2 FK ŽELJEZNIČAR
02.12.2020. 17:00
FK SARAJEVO 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 17 12 5 0 41
2 FK ŽELJEZNIČAR 17 11 3 3 36
3 FK BORAC 17 10 1 6 31
4 HŠK ZRINJSKI 17 9 2 6 29
5 NK ŠIROKI BRIJEG 17 8 4 5 28
6 FK VELEŽ 17 7 6 4 27
7 FK TUZLA CITY 17 7 3 7 24
8 FK SLOBODA TUZLA 17 5 4 8 19
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 17 6 1 10 19
10 FK RADNIK 17 2 6 9 12
11 FK KRUPA NA VRBASU 17 2 4 11 10
12 FK OLIMPIK 17 3 1 13 10
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- HŠK ZRINJSKI
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK BORAC --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK TUZLA CITY
FK VELEŽ --:-- FK OLIMPIK

genius sports logo

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba