Obavljen žrijeb 1/4 finala Kupa

1. KOLO

18.09.2019  16:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY 6 : 7
18.09.2019  16:30 GRADSKI STADION 'LUKE', Gračanica NK BRATSTVO FK VELEŽ 2 : 3
18.09.2019  16:30 Gradski stadion, Gradiska FK KOZARA FK SLOBODA TUZLA 4 : 6
18.09.2019  16:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK RADNIK 5 : 3
18.09.2019  16:30 Babovac, LJubuški NK LJUBUŠKI FK SARAJEVO 2 : 4
18.09.2019  16:30 GRADSKI STANION DERVENTA, Derventa FK TEKSTILAC KORT FK ŽELJEZNIČAR 0 : 3
18.09.2019  16:30 ''GOAL'', Orašje HNK ORAŠJE FK BORAC 0 : 4
18.09.2019  16:30 Gradski stadion Kakanj, Kakanj FK RUDAR K NK ČELIK 3 : 0
18.09.2019  16:30 Dr Milan Jelić, Modriča FK ALFA MODRIČA FK ZVIJEZDA-09 0 : 3
18.09.2019  16:30 Pod borićima, Bihać NK JEDINSTVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 2
18.09.2019  16:30 Stadion FK 'BUDUĆNOST' Banovići, Banovići FK BUDUĆNOST NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 5
18.09.2019  16:30 Banja 'ILIDžA', Gradačac NK ZVIJEZDA HŠK ZRINJSKI 0 : 4
18.09.2019  16:30 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK SLAVIJA 4 : 1
18.09.2019  16:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK RADNIK 2 : 1
18.09.2019  16:30 Borik, Prnjavor FK LJUBIĆ NK TRAVNIK 5 : 4
18.09.2019  16:30 Fk Skugrić 1964, Mišići, Mišići FK SKUGRIĆ 1964 NK TOŠK TEŠANJ 0 : 10

2. KOLO

02.10.2019  18:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 3 : 2
02.10.2019  15:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
02.10.2019  15:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK NK TOŠK TEŠANJ 3 : 0
02.10.2019  15:30 Borik, Prnjavor FK LJUBIĆ NK GOŠK 0 : 2
02.10.2019  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 6 : 1
02.10.2019  15:30 Gradski stadion Prijedor, Prijedor FK RUDAR PRIJEDOR FK RUDAR K 4 : 5
02.10.2019  15:30 *GRADSKI STADION* Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC 0 : 6
02.10.2019  15:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK VELEŽ 1 : 0

3. KOLO

04.03.2020  15:00 Gradski stadion Kakanj, Kakanj FK RUDAR K NK GOŠK
04.03.2020  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY
04.03.2020  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK OLIMPIK
04.03.2020  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR

4. KOLO

-
-

5. KOLO

-
Domaćin Rezultat
Gost
22.02.2020. 14:30
FK RADNIK 0 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
FK VELEŽ 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
22.02.2020. 17:30
FK SARAJEVO 6 : 2 FK TUZLA CITY
23.02.2020. 14:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ČELIK 0 : 2 HŠK ZRINJSKI
23.02.2020. 17:30
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 20 11 6 3 39
2 FK ŽELJEZNIČAR 20 10 6 4 36
3 FK BORAC 20 10 6 4 36
4 HŠK ZRINJSKI 20 10 4 6 34
5 FK TUZLA CITY 20 10 4 6 34
6 FK RADNIK 20 9 3 8 30
7 NK ŠIROKI BRIJEG 20 7 7 6 28
8 FK VELEŽ 20 8 4 8 28
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 20 4 6 10 18
10 FK SLOBODA TUZLA 20 3 9 8 18
11 NK ČELIK (-3) 20 5 4 11 16
12 FK ZVIJEZDA-09 20 1 5 14 8
Domaćin Rezultat Gost
01.03.2020. 14:30
NK ČELIK --:-- FK RADNIK
28.02.2020. 14:30
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
29.02.2020. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK ŽELJEZNIČAR
29.02.2020. 16:30
FK BORAC --:-- FK SARAJEVO
29.02.2020. 17:30
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota 22. 02. 2020. 14:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, nedjelja 23. 02. 2020. 17:30h

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba