Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

01.08.2020  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 6 : 0
01.08.2020  17:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 1 : 1
01.08.2020  20:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 3 : 0
01.08.2020  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK OLIMPIK 1 : 0
02.08.2020  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 1 : 0
02.08.2020  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 0 : 2

2. KOLO

08.08.2020  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO 2 : 2
08.08.2020  20:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
08.08.2020  17:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
08.08.2020  19:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 2 : 0
07.08.2020  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
07.08.2020  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 2 : 0

3. KOLO

12.08.2020  17:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 0
11.08.2020  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 2 : 1
12.08.2020  19:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 0 : 0
11.08.2020  19:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 2 : 2
12.08.2020  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK OLIMPIK 1 : 0
12.08.2020  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 1 : 0

4. KOLO

15.08.2020  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 2 : 5
16.09.2020  16:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SARAJEVO 1 : 3
15.08.2020  19:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
16.08.2020  19:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
16.08.2020  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 0
15.08.2020  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2

5. KOLO

21.08.2020  19:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1
22.08.2020  21:05 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
22.08.2020  18:55 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 3 : 0
23.08.2020  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK 1 : 1
23.08.2020  19:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 1 : 1
23.08.2020  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK OLIMPIK 3 : 2

6. KOLO

29.08.2020  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK OLIMPIK 1 : 0
29.08.2020  19:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 1
31.08.2020  18:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 0 : 2
31.08.2020  20:10 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU 3 : 1
29.08.2020  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0
28.10.2020  16:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 1 : 0

7. KOLO

12.09.2020  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 0
13.09.2020  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
13.09.2020  16:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA 2 : 3
11.09.2020  20:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 4 : 2
13.09.2020  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK 1 : 0
12.09.2020  16:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK VELEŽ 2 : 1

8. KOLO

19.09.2020  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ 1 : 2
19.09.2020  18:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK OLIMPIK 4 : 0
21.09.2020  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK TUZLA CITY 2 : 0
20.09.2020  18:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 2 : 3
19.09.2020  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 0 : 1
04.11.2020  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1

9. KOLO

27.09.2020  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 1
28.09.2020  16:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI 0 : 3
04.11.2020  18:30 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
27.09.2020  18:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
26.09.2020  16:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK BORAC 1 : 4
26.09.2020  18:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 2 : 1

10. KOLO

03.10.2020  15:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK 3 : 2
04.10.2020  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ 2 : 0
04.10.2020  15:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK OLIMPIK 2 : 0
05.10.2020  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 1 : 0
05.10.2020  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 2 : 3
04.10.2020  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0

11. KOLO

17.10.2020  15:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1
17.10.2020  19:05 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0
16.10.2020  15:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 0 : 4
17.10.2020  15:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 3
16.10.2020  20:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
16.10.2020  18:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 1 : 0

12. KOLO

25.10.2020  14:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC 0 : 2
25.10.2020  19:05 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
24.10.2020  17:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
24.10.2020  14:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK HŠK ZRINJSKI 3 : 0
24.10.2020  14:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
25.10.2020  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0

13. KOLO

30.10.2020  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 : 1
31.10.2020  14:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY 0 : 1
31.10.2020  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK OLIMPIK 1 : 0
31.10.2020  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 3 : 1
31.10.2020  19:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 3 : 1
01.11.2020  14:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 1 : 0

14. KOLO

07.11.2020  13:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
09.11.2020  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 4 : 3
08.11.2020  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 0 : 2
08.11.2020  15:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
07.11.2020  13:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1
08.11.2020  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 0 : 0

15. KOLO

21.11.2020  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
22.11.2020  15:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK OLIMPIK 2 : 0
22.11.2020  13:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK VELEŽ 1 : 1
22.11.2020  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 5 : 0
21.11.2020  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 2 : 1
21.11.2020  15:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 2 : 2

16. KOLO

27.11.2020  13:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 4
28.11.2020  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 0 : 0
28.11.2020  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
29.11.2020  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1
28.11.2020  15:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO 0 : 0
28.11.2020  13:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK TUZLA CITY 3 : 2

17. KOLO

02.12.2020  13:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2
01.12.2020  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK VELEŽ 1 : 3
02.12.2020  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 2 : 1
02.12.2020  13:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC 1 : 3
01.12.2020  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 3 : 0
02.12.2020  15:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2

18. KOLO

06.12.2020  13:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 0 : 1
06.12.2020  15:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 3
06.12.2020  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
06.12.2020  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO 2 : 2
05.12.2020  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 2 : 1
05.12.2020  17:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK OLIMPIK 2 : 0

19. KOLO

13.12.2020  15:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 0
12.12.2020  13:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK RADNIK 1 : 0
13.12.2020  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK BORAC 2 : 0
12.12.2020  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
12.12.2020  13:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
13.12.2020  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 2 : 1

20. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK OLIMPIK
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ

21. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SLOBODA TUZLA
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG

22. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK OLIMPIK
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RADNIK

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba