Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

01.08.2020  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 6 : 0
01.08.2020  17:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 1 : 1
01.08.2020  20:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 3 : 0
01.08.2020  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK OLIMPIK 1 : 0
02.08.2020  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 1 : 0
02.08.2020  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 0 : 2

2. KOLO

08.08.2020  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO 2 : 2
08.08.2020  20:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
08.08.2020  17:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
08.08.2020  19:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 2 : 0
07.08.2020  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
07.08.2020  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 2 : 0

3. KOLO

12.08.2020  17:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 0
11.08.2020  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 2 : 1
12.08.2020  19:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 0 : 0
11.08.2020  19:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 2 : 2
12.08.2020  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK OLIMPIK 1 : 0
12.08.2020  17:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 1 : 0

4. KOLO

15.08.2020  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 2 : 5
16.09.2020  16:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SARAJEVO 1 : 3
15.08.2020  19:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
16.08.2020  19:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
16.08.2020  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 0
15.08.2020  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2

5. KOLO

21.08.2020  19:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1
22.08.2020  21:05 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
22.08.2020  18:55 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 3 : 0
23.08.2020  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK 1 : 1
23.08.2020  19:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 1 : 1
23.08.2020  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK OLIMPIK 3 : 2

6. KOLO

29.08.2020  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK OLIMPIK 1 : 0
29.08.2020  19:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 1
31.08.2020  18:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 0 : 2
31.08.2020  20:10 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU 3 : 1
29.08.2020  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI

7. KOLO

12.09.2020  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 0
13.09.2020  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
13.09.2020  16:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA 2 : 3
11.09.2020  20:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 4 : 2
13.09.2020  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK 1 : 0
12.09.2020  16:30 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK VELEŽ 2 : 1

8. KOLO

19.09.2020  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ 1 : 2
19.09.2020  18:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK OLIMPIK 4 : 0
21.09.2020  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK TUZLA CITY 2 : 0
20.09.2020  18:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 2 : 3
19.09.2020  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 0 : 1
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG

9. KOLO

27.09.2020  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
28.09.2020  16:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR
27.09.2020  18:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
26.09.2020  16:00 Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK BORAC 1 : 4
26.09.2020  18:00 STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK RADNIK 2 : 1

10. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK OLIMPIK
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU

11. KOLO

'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK ŽELJEZNIČAR
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC

12. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK HŠK ZRINJSKI
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU

13. KOLO

Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK OLIMPIK
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC

14. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK KRUPA NA VRBASU
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK SARAJEVO

15. KOLO

'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK OLIMPIK
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK VELEŽ
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA

16. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK SARAJEVO
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK TUZLA CITY

17. KOLO

Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR

18. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK OLIMPIK

19. KOLO

STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK RADNIK
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI

20. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK OLIMPIK
GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ

21. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
STADION ROĐENI, Mostar FK VELEŽ FK BORAC
Stadion Otoka, Sarajevo FK OLIMPIK FK SLOBODA TUZLA
'BARE', Simin Han FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI
'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG

22. KOLO

Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO
HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK OLIMPIK
JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK RADNIK

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
FK SARAJEVO : FK ŽELJEZNIČAR
26.09.2020. 16:00
FK OLIMPIK 1 : 4 FK BORAC
26.09.2020. 18:00
FK VELEŽ 2 : 1 FK RADNIK
27.09.2020. 18:00
FK TUZLA CITY 1 : 0 FK SLOBODA TUZLA
27.09.2020. 20:00
NK ŠIROKI BRIJEG : FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
28.09.2020. 16:00
FK KRUPA NA VRBASU : HŠK ZRINJSKI
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 8 6 2 0 20
2 FK BORAC 9 6 0 3 18
3 FK ŽELJEZNIČAR 7 5 0 2 15
4 FK VELEŽ 9 4 3 2 15
5 FK TUZLA CITY 8 4 1 3 13
6 NK ŠIROKI BRIJEG 7 3 2 2 11
7 FK SLOBODA TUZLA 8 3 1 4 10
8 HŠK ZRINJSKI 6 3 1 2 10
9 FK RADNIK 9 1 4 4 7
10 FK KRUPA NA VRBASU 8 2 1 5 7
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 8 2 1 5 7
12 FK OLIMPIK 9 1 0 8 3
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK RADNIK
FK BORAC --:-- FK VELEŽ
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK OLIMPIK
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK TUZLA CITY
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SARAJEVO
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK KRUPA NA VRBASU

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 26. 09. 2020. 18:00h
  • Stadion "Tušanj" Tuzla, nedjelja 27. 09. 2020. 18:00h

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba