Remi sa Grčkom

Raspored kola BH Telecom premijer lige

1. KOLO

21.07.2018  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ČELIK 3 : 1
22.07.2018  20:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 1 : 0
22.07.2018  17:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 2 : 1
21.07.2018  17:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09 0 : 0
21.07.2018  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 0 : 1
21.07.2018  17:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1

2. KOLO

29.07.2018  20:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
29.07.2018  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK GOŠK 3 : 1
28.07.2018  17:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
29.07.2018  18:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 0
28.07.2018  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK 0 : 0
28.07.2018  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2

3. KOLO

05.08.2018  20:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG NK ČELIK 6 : 0
04.08.2018  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU 2 : 2
04.08.2018  17:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 0 : 1
05.08.2018  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 0 : 1
05.08.2018  17:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK ZVIJEZDA-09 2 : 2
05.08.2018  21:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 2 : 0

4. KOLO

12.08.2018  19:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK HŠK ZRINJSKI 1 : 0
12.08.2018  17:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 1 : 3
11.08.2018  20:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK GOŠK 1 : 1
11.08.2018  20:45 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
11.08.2018  17:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 2
12.08.2018  20:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 0 : 0

5. KOLO

15.08.2018  17:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ČELIK 0 : 0
15.08.2018  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1
15.08.2018  17:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
15.08.2018  17:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK TUZLA CITY 3 : 2
15.08.2018  20:15 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 2 : 2
29.08.2018  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 5 : 2

6. KOLO

18.08.2018  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
19.08.2018  20:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 4 : 2
19.08.2018  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
18.08.2018  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK GOŠK 3 : 0
20.08.2018  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 0 : 0
18.08.2018  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1

7. KOLO

25.08.2018  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ČELIK 1 : 1
25.08.2018  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 2 : 0
26.08.2018  17:00 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
26.08.2018  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1
25.08.2018  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 1 : 0
25.08.2018  17:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 0 : 4

8. KOLO

01.09.2018  20:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK SARAJEVO 0 : 0
01.09.2018  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
01.09.2018  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI 1 : 2
02.09.2018  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 3
01.09.2018  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK GOŠK 1 : 0
01.09.2018  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA 1 : 0

9. KOLO

14.09.2018  16:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ČELIK 1 : 0
16.09.2018  16:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 3
16.09.2018  19:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 1 : 0
15.09.2018  20:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
15.09.2018  16:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK KRUPA NA VRBASU 0 : 0
15.09.2018  19:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 2 : 0

10. KOLO

23.09.2018  19:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK TUZLA CITY 1 : 1
22.09.2018  16:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 1 : 4
23.09.2018  19:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
22.09.2018  16:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 0 : 1
23.09.2018  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2
22.09.2018  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK GOŠK 2 : 0

11. KOLO

26.09.2018  16:00 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK NK ČELIK 0 : 0
26.09.2018  20:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 0 : 0
26.09.2018  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
26.09.2018  16:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK 0 : 0
26.09.2018  17:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
26.09.2018  16:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK KRUPA NA VRBASU 2 : 1

12. KOLO

29.09.2018  16:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK KRUPA NA VRBASU 3 : 1
29.09.2018  16:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
29.09.2018  20:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 2 : 1
29.09.2018  16:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2
29.09.2018  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 2 : 0
30.09.2018  19:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK GOŠK 1 : 2

13. KOLO

05.10.2018  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ČELIK 3 : 2
06.10.2018  15:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK HŠK ZRINJSKI 0 : 4
06.10.2018  15:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 0 : 3
06.10.2018  15:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO 0 : 6
06.10.2018  15:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK TUZLA CITY 3 : 1
06.10.2018  18:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0

14. KOLO

21.10.2018  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
21.10.2018  15:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK 0 : 0
20.10.2018  15:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1
20.10.2018  17:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
20.10.2018  15:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK GOŠK 1 : 0
20.10.2018  15:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1

15. KOLO

27.10.2018  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ČELIK 3 : 0
28.10.2018  15:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 0 : 1
28.10.2018  14:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK SARAJEVO 1 : 0
27.10.2018  16:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK TUZLA CITY 1 : 1
27.10.2018  14:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU 2 : 1
27.10.2018  14:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1

16. KOLO

03.11.2018  13:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK RADNIK 1 : 0
04.11.2018  16:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1
03.11.2018  13:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
03.11.2018  13:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY NK GOŠK 2 : 1
03.11.2018  17:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
03.11.2018  13:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 1 : 0

17. KOLO

10.11.2018  13:30 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK ČELIK 2 : 0
10.11.2018  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 2 : 2
11.11.2018  16:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 2 : 3
11.11.2018  13:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
11.11.2018  13:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1
10.11.2018  13:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK 2 : 0

18. KOLO

24.11.2018  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 3
25.11.2018  13:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
25.11.2018  13:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG NK GOŠK 1 : 1
24.11.2018  13:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
24.11.2018  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 1 : 2
25.11.2018  15:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 3 : 1

19. KOLO

01.12.2018  16:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ČELIK 3 : 1
01.12.2018  13:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 1 : 1
30.11.2018  14:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
02.12.2018  13:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 3
02.12.2018  13:00 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK RADNIK 1 : 1
01.12.2018  13:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 1

20. KOLO

23.02.2019  17:30 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK SLOBODA TUZLA 2 : 1
23.02.2019  14:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK GOŠK 1 : 0
24.02.2019  14:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
24.02.2019  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 1 : 1
23.02.2019  14:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 1 : 1
23.02.2019  14:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 0 : 3

21. KOLO

02.03.2019  15:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY NK ČELIK 1 : 1
02.03.2019  15:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU 2 : 1
02.03.2019  15:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
03.03.2019  15:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 0 : 0
03.03.2019  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 1
03.03.2019  15:00 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK SLOBODA TUZLA 0 : 0

22. KOLO

09.03.2019  15:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK NK GOŠK 3 : 1
09.03.2019  17:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
09.03.2019  15:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 0 : 0
09.03.2019  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
10.03.2019  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 3
09.03.2019  15:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY 0 : 2

23. KOLO

17.03.2019  15:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU 0 : 0
17.03.2019  15:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK GOŠK 1 : 0
17.03.2019  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
17.03.2019  15:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 1 : 0
16.03.2019  15:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ČELIK 0 : 1
16.03.2019  15:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK 0 : 3

24. KOLO

30.03.2019  16:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK 2 : 2
31.03.2019  19:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
30.03.2019  16:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
30.03.2019  16:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
31.03.2019  16:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK ŽELJEZNIČAR 1 : 1
30.03.2019  19:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 0 : 1

25. KOLO

07.04.2019  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
06.04.2019  19:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 0 : 3
07.04.2019  16:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG NK GOŠK 1 : 0
06.04.2019  19:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 2 : 1
06.04.2019  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK TUZLA CITY 0 : 2
06.04.2019  16:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ČELIK 0 : 0

26. KOLO

13.04.2019  16:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ČELIK 5 : 2
13.04.2019  16:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK RADNIK 1 : 1
13.04.2019  16:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 1
14.04.2019  16:30 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK SLOBODA TUZLA 3 : 2
14.04.2019  19:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
13.04.2019  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0

27. KOLO

20.04.2019  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0
20.04.2019  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 1 : 0
20.04.2019  16:30 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 2 : 1
20.04.2019  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK GOŠK 3 : 1
20.04.2019  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09 1 : 1
20.04.2019  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK TUZLA CITY 1 : 1

28. KOLO

24.04.2019  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK TUZLA CITY 1 : 0
24.04.2019  17:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK ČELIK 4 : 0
24.04.2019  17:00 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK RADNIK 1 : 2
24.04.2019  17:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 0
24.04.2019  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 1 : 0
24.04.2019  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0

29. KOLO

27.04.2019  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 2 : 1
27.04.2019  20:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
27.04.2019  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 2 : 2
27.04.2019  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 0 : 0
27.04.2019  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK NK GOŠK 1 : 0
29.04.2019  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09 1 : 3

30. KOLO

04.05.2019  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
05.05.2019  17:00 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK TUZLA CITY 0 : 3
03.05.2019  19:30 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ČELIK 5 : 0
04.05.2019  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 1 : 1
05.05.2019  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 : 1
04.05.2019  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 4 : 0

31. KOLO

11.05.2019  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 1 : 2
11.05.2019  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
11.05.2019  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
11.05.2019  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK HŠK ZRINJSKI 0 : 1
11.05.2019  17:00 Stadion FK 'BUDUĆNOST' Banovići, Banovići FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 0
11.05.2019  17:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 NK GOŠK 2 : 1

32. KOLO

18.05.2019  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK GOŠK 4 : 0
18.05.2019  17:00 Olimpiski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 4 : 0
18.05.2019  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 5 : 1
18.05.2019  17:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ČELIK 1 : 2
18.05.2019  17:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 2 : 1
18.05.2019  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1

33. KOLO

25.05.2019  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU
25.05.2019  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA
25.05.2019  17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK NK ŠIROKI BRIJEG
25.05.2019  17:00 JU 'GRADSKI STADION TUŠANJ', Tuzla FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR
25.05.2019  17:00 *GRADSKI STADION* UGLJEVIK, UGLJEVIK FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI
25.05.2019  17:00 Perica Pero Pavlović GABELA, GABELA NK GOŠK FK SARAJEVO

Domaćin Rezultat
Gost
18.05.2019. 17:00
FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0 NK GOŠK
HŠK ZRINJSKI 5 : 1 FK TUZLA CITY
FK SARAJEVO 4 : 0 FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2 NK ČELIK
FK SLOBODA TUZLA 0 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 32 20 7 5 67
2 HŠK ZRINJSKI 32 19 7 6 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 32 13 14 5 53
4 FK ŽELJEZNIČAR 32 13 8 11 47
5 NK ČELIK 32 11 9 12 42
6 FK RADNIK 32 9 14 9 41
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 32 11 7 14 40
8 FK SLOBODA TUZLA 32 10 8 14 38
9 FK ZVIJEZDA-09 32 9 10 13 37
10 FK TUZLA CITY 32 9 9 14 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 32 8 9 15 33
12 NK GOŠK 32 5 8 19 23
Domaćin Rezultat Gost
25.05.2019. 17:00
FK TUZLA CITY --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK GOŠK --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
NK ČELIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- HŠK ZRINJSKI

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, subota, 18. 5. 2019. 17:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, subota 18. 5. 2019. 17:00h

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba