BIH DRUGA NA RAZVOJNOM TURNIRU

Raspored kola Premijer omladinske lige BiH U-19

1. KOLO

04.08.2018  10:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 4
06.08.2018  17:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK VELEŽ 1 : 1
05.08.2018  17:30 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
04.08.2018  18:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU HŠK ZRINJSKI 0 : 1
05.08.2018  17:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO 0 : 2
04.08.2018  17:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLAVIJA 2 : 0
05.08.2018  17:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3

2. KOLO

11.08.2018  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 1
12.08.2018  17:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK ZVIJEZDA-09 2 : 2
11.08.2018  10:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2
11.08.2018  18:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 2 : 1
16.08.2018  17:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
12.08.2018  19:30 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ NK TRAVNIK 3 : 2
12.08.2018  17:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK RADNIK 1 : 3

3. KOLO

19.08.2018  17:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 0
19.08.2018  17:30 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK NK ČELIK 4 : 1
19.08.2018  18:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK VELEŽ 3 : 1
19.08.2018  18:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
18.08.2018  18:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 5 : 2
19.08.2018  17:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 2 : 1
18.08.2018  17:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLAVIJA 4 : 2

4. KOLO

26.08.2018  11:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLAVIJA 1 : 1
26.08.2018  18:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
26.08.2018  17:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 3 : 2
26.08.2018  17:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
26.08.2018  17:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK BORAC 4 : 6
26.08.2018  11:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK KRUPA NA VRBASU 0 : 1
24.08.2018  17:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK TRAVNIK 1 : 1

5. KOLO

02.09.2018  16:30 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 1
02.09.2018  17:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK RADNIK 3 : 1
02.09.2018  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC NK ČELIK 2 : 0
01.09.2018  16:30 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 6 : 0
02.09.2018  18:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLOBODA TUZLA 4 : 1
01.09.2018  17:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 3 : 1
02.09.2018  11:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK SARAJEVO 0 : 3

6. KOLO

15.09.2018  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SARAJEVO 1 : 1
15.09.2018  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLAVIJA 0 : 0
15.09.2018  16:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
12.09.2018  19:30 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09 0 : 3
12.09.2018  16:30 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0
16.09.2018  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK BORAC 1 : 3
12.09.2018  16:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK KRUPA NA VRBASU 1 : 1

7. KOLO

13.10.2018  11:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 1
20.09.2018  16:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC NK TRAVNIK 4 : 1
23.09.2018  14:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK RADNIK 7 : 0
09.10.2018  16:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK ČELIK 2 : 0
22.09.2018  11:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 6 : 0
23.09.2018  16:30 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK SLOBODA TUZLA 1 : 2
23.09.2018  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 0 : 1

8. KOLO

30.09.2018  16:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ HŠK ZRINJSKI 0 : 1
30.09.2018  16:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SARAJEVO 1 : 1
30.09.2018  19:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK SLAVIJA 2 : 0
29.09.2018  15:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
30.09.2018  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ZVIJEZDA-09 1 : 2
02.10.2018  15:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK ŽELJEZNIČAR 2 : 8
29.09.2018  11:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK BORAC 1 : 0

9. KOLO

31.10.2018  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1
24.10.2018  13:30 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
17.10.2018  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 NK TRAVNIK 3 : 0
06.10.2018  15:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK RADNIK 3 : 0
07.10.2018  14:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA NK ČELIK 2 : 1
06.10.2018  15:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 2 : 1
07.10.2018  16:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOBODA TUZLA 3 : 1

10. KOLO

20.10.2018  12:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
20.10.2018  16:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 0 : 1
20.10.2018  14:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK SARAJEVO 1 : 3
20.10.2018  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLAVIJA 3 : 0
21.10.2018  14:30 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
07.11.2018  13:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ZVIJEZDA-09 2 : 2
21.10.2018  14:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2

11. KOLO

27.10.2018  10:30 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 4 : 0
27.10.2018  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC 3 : 1
28.10.2018  13:30 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK KRUPA NA VRBASU 2 : 0
28.10.2018  14:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA NK TRAVNIK 2 : 2
27.10.2018  14:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK RADNIK 3 : 2
27.10.2018  12:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ČELIK 3 : 0
28.10.2018  14:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK VELEŽ 3 : 2

12. KOLO

03.11.2018  12:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK VELEŽ 2 : 1
04.11.2018  14:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK SLOBODA TUZLA 5 : 5
04.11.2018  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 3
04.11.2018  10:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK SARAJEVO 0 : 1
02.11.2018  14:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLAVIJA 2 : 0
04.11.2018  14:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
04.11.2018  13:30 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 1 : 3

13. KOLO

11.11.2018  13:30 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 0
13.11.2018  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
11.11.2018  13:30 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK BORAC 1 : 3
10.11.2018  13:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK KRUPA NA VRBASU 2 : 3
09.11.2018  14:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK TRAVNIK 9 : 1
09.11.2018  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK RADNIK 1 : 0
11.11.2018  16:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ NK ČELIK 4 : 2

14. KOLO

02.03.2019  10:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK ČELIK 1 : 0
03.03.2019  15:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK RADNIK 3 : 1
03.03.2019  15:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK TRAVNIK 2 : 3
03.03.2019  12:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK KRUPA NA VRBASU 3 : 1
03.03.2019  15:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 2 : 0
05.03.2019  13:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK ŽELJEZNIČAR 3 : 1
02.03.2019  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 2 : 1

15. KOLO

09.03.2019  11:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 0
10.03.2019  14:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK SLAVIJA 1 : 1
10.03.2019  14:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 2 : 2
09.03.2019  15:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 0
08.03.2019  15:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SLOBODA TUZLA 1 : 3
09.03.2019  12:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK VELEŽ 2 : 0
10.03.2019  11:30 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ČELIK 0 : 1

16. KOLO

17.03.2019  15:30 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK RADNIK 1 : 2
20.03.2019  11:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK NK TRAVNIK 2 : 0
17.03.2019  13:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK KRUPA NA VRBASU 3 : 0
17.03.2019  15:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK BORAC 2 : 1
17.03.2019  11:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
17.03.2019  14:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 1 : 1
17.03.2019  14:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2

17. KOLO

31.03.2019  14:30 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1
30.03.2019  15:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 0
29.03.2019  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 1 : 2
30.03.2019  15:00 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
29.03.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK VELEŽ 6 : 1
31.03.2019  11:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ČELIK 1 : 0
31.03.2019  15:30 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK RADNIK 3 : 1

18. KOLO

07.04.2019  11:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ NK TRAVNIK 4 : 0
07.04.2019  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0
07.04.2019  13:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK BORAC 1 : 0
06.04.2019  12:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
05.04.2019  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
06.04.2019  16:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0
07.04.2019  16:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLAVIJA 1 : 0

19. KOLO

14.04.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 1
14.04.2019  15:30 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA HŠK ZRINJSKI 1 : 1
13.04.2019  16:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOBODA TUZLA 1 : 1
12.04.2019  17:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ 0 : 1
13.04.2019  13:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ČELIK 3 : 0
14.04.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK RADNIK 1 : 3
13.04.2019  10:30 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK TRAVNIK 2 : 1

20. KOLO

21.04.2019  16:30 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK KRUPA NA VRBASU 1 : 2
21.04.2019  16:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK BORAC 0 : 6
21.04.2019  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 1
20.04.2019  14:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK ZVIJEZDA-09 1 : 3
20.04.2019  12:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 2
19.04.2019  12:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK SLAVIJA 0 : 0
20.04.2019  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 5 : 2

21. KOLO

29.04.2019  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 : 1
28.04.2019  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOBODA TUZLA 0 : 1
29.04.2019  17:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK VELEŽ 2 : 0
27.04.2019  12:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG NK ČELIK 3 : 0
27.04.2019  11:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK RADNIK 2 : 4
28.04.2019  14:00 Pomočni teren Grbavica sa prirodnom travom, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK TRAVNIK 1 : 1
30.04.2019  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK KRUPA NA VRBASU 2 : 1

22. KOLO

05.05.2019  13:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK BORAC 3 : 1
07.05.2019  15:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2
05.05.2019  15:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK ZVIJEZDA-09 3 : 0
04.05.2019  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
05.05.2019  11:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK SLAVIJA 0 : 2
04.05.2019  18:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK SARAJEVO 2 : 1
15.05.2019  15:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA HŠK ZRINJSKI 0 : 1

23. KOLO

12.05.2019  16:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 : 2
11.05.2019  17:30 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 5 : 1
11.05.2019  12:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK ČELIK 3 : 0
12.05.2019  13:00 SRC 'SLAVIJA', ISTOČNO SARAJEVO FK SLAVIJA FK RADNIK 4 : 1
10.05.2019  14:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG NK TRAVNIK 4 : 1
12.05.2019  15:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK KRUPA NA VRBASU 1 : 2
12.05.2019  16:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 3 : 1

24. KOLO

18.05.2019  12:00 Stadion LUKE, Visoko FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 2
19.05.2019  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 2 : 1
16.05.2019  15:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
19.05.2019  11:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK FK SLAVIJA 2 : 1
19.05.2019  16:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SARAJEVO 5 : 1
19.05.2019  14:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK HŠK ZRINJSKI 0 : 7
18.05.2019  15:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK SLOBODA TUZLA 1 : 0

25. KOLO

25.05.2019  17:00 ROĐENI, MOSTAR FK VELEŽ FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 3
26.05.2019  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA NK ČELIK 2 : 0
25.05.2019  17:00 HŠK ZRINJSKI, Mostar HŠK ZRINJSKI FK RADNIK 2 : 1
25.05.2019  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo FK SARAJEVO NK TRAVNIK 4 : 1
25.05.2019  17:00 SPORTSKI CENTAR VOJKOVIĆI, VOJKOVIĆI - ISTOČNA ILIDŽA FK SLAVIJA FK KRUPA NA VRBASU 3 : 1
25.05.2019  17:00 SC 'Musa - Karačić', Mostarsko Blato NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 1 : 0
25.05.2019  17:00 Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 0 : 3

26. KOLO

01.06.2019  17:00 Gradski stadion Doboj Kakanj, Doboj Kakanj FK MLADOST DOBOJ KAKANJ FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
01.06.2019  11:00 Grbavica-pomočni, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
01.06.2019  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA FK BORAC FK SLAVIJA 0 : 2
01.06.2019  14:00 'Krupa', Krupa na Vrbasu FK KRUPA NA VRBASU FK SARAJEVO 2 : 2
01.06.2019  17:00 'Pirota', Travnik NK TRAVNIK HŠK ZRINJSKI 1 : 0
01.06.2019  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina FK RADNIK FK SLOBODA TUZLA 1 : 2
02.06.2019  17:00 KAMBEROVIĆA POLJE 'B', Zenica NK ČELIK FK VELEŽ 0 : 2
  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 0 0 0 0 0
2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 0 0 0 0
3 FK RADNIK 0 0 0 0 0
4 FK SARAJEVO 0 0 0 0 0
5 FK SLOBODA TUZLA 0 0 0 0 0
6 FK TUZLA CITY 0 0 0 0 0
7 FK VELEŽ 0 0 0 0 0
8 FK ZVIJEZDA-09 0 0 0 0 0
9 FK ŽELJEZNIČAR 0 0 0 0 0
10 HŠK ZRINJSKI 0 0 0 0 0
11 NK ČELIK 0 0 0 0 0
12 NK ŠIROKI BRIJEG 0 0 0 0 0
Domaćin Rezultat Gost
20.07.2019. 17:30
FK VELEŽ --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK TUZLA CITY
20.07.2019. 20:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK BORAC
21.07.2019. 19:00
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
21.07.2019. 20:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK RADNIK
22.07.2019. 21:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- NK ČELIK

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba