WWIN Liga BiH 23/24

1. KOLO

29.07.2023  20:30 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09 5 : 0
30.07.2023  17:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK TUZLA CITY 1 : 4
13.09.2023  18:30 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI HŠK POSUŠJE 0 : 1
27.09.2023  18:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 0 : 2
30.07.2023  20:30 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK SLOGA DOBOJ 1 : 2
30.08.2023  18:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK IGMAN 1 : 0

2. KOLO

05.08.2023  17:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK IGMAN 3 : 4
20.09.2023  15:00 LUKE, Doboj FK SLOGA DOBOJ FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0
18.10.2023  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SARAJEVO 1 : 1
04.08.2023  21:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 2
27.09.2023  15:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY HŠK ZRINJSKI 2 : 4
06.08.2023  21:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ NK GOŠK 0 : 0

3. KOLO

12.08.2023  17:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
18.10.2023  16:30 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 3 : 0
13.08.2023  21:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK TUZLA CITY 1 : 0
11.08.2023  21:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE 3 : 0
12.08.2023  20:45 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 2 : 0
12.08.2023  17:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK SLOGA DOBOJ 1 : 0

4. KOLO

19.08.2023  17:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK SLOGA DOBOJ 1 : 0
20.08.2023  19:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK IGMAN 4 : 1
19.08.2023  20:45 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
21.08.2023  17:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 2
20.08.2023  21:30 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 1
20.08.2023  20:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI NK GOŠK 3 : 1

5. KOLO

27.08.2023  19:45 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 5 : 3
27.08.2023  19:30 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG NK GOŠK 2 : 0
28.08.2023  21:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 1 : 0
26.08.2023  20:45 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 3 : 1
26.08.2023  17:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN HŠK POSUŠJE 2 : 1
25.08.2023  20:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOGA DOBOJ 5 : 0

6. KOLO

01.09.2023  19:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 4 : 2
02.09.2023  19:30 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOGA DOBOJ 4 : 0
03.09.2023  19:45 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK IGMAN 3 : 1
03.09.2023  19:45 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
02.09.2023  20:45 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK SARAJEVO 2 : 2
22.11.2023  18:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 1

7. KOLO

17.09.2023  19:45 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ZVIJEZDA-09 2 : 1
16.09.2023  20:45 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK ZRINJSKI 1 : 0
15.09.2023  18:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK GOŠK 2 : 3
16.09.2023  16:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK VELEŽ 2 : 4
15.09.2023  16:00 LUKE, Doboj FK SLOGA DOBOJ FK TUZLA CITY 2 : 1
17.09.2023  19:45 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK POSUŠJE 1 : 0

8. KOLO

24.09.2023  16:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 HŠK POSUŠJE 0 : 2
23.09.2023  16:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK BORAC 1 : 2
23.09.2023  20:45 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK SLOGA DOBOJ 4 : 2
23.09.2023  18:30 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK IGMAN 4 : 0
24.09.2023  19:45 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
22.09.2023  20:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 1 : 0

9. KOLO

30.09.2023  20:45 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
02.10.2023  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1
01.10.2023  15:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN HŠK ZRINJSKI 0 : 2
01.10.2023  15:00 LUKE, Doboj FK SLOGA DOBOJ NK GOŠK 3 : 2
01.10.2023  20:45 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK VELEŽ 2 : 0
30.09.2023  18:30 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK TUZLA CITY 1 : 1

10. KOLO

07.10.2023  15:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 1 : 1
06.10.2023  18:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 2 : 1
08.10.2023  15:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK BORAC 0 : 3
09.10.2023  18:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SLOGA DOBOJ 2 : 0
08.10.2023  18:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK IGMAN 2 : 0
08.10.2023  20:30 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0

11. KOLO

21.10.2023  20:45 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
22.10.2023  13:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK SARAJEVO 1 : 2
21.10.2023  13:30 LUKE, Doboj FK SLOGA DOBOJ NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
22.10.2023  19:45 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI 0 : 0
21.10.2023  18:30 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE NK GOŠK 0 : 0
23.10.2023  14:30 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK VELEŽ 1 : 1

12. KOLO

29.10.2023  14:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK VELEŽ 0 : 0
30.10.2023  14:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY NK GOŠK 2 : 2
29.10.2023  18:40 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI 2 : 2
28.10.2023  16:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
28.10.2023  13:30 LUKE, Doboj FK SLOGA DOBOJ FK SARAJEVO 3 : 0
27.10.2023  14:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0

13. KOLO

04.11.2023  13:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
04.11.2023  16:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SLOGA DOBOJ 1 : 0
05.11.2023  19:45 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 1 : 1
05.11.2023  13:00 Stadion Bare, Čitluk NK ŠIROKI BRIJEG HŠK POSUŠJE 1 : 1
05.11.2023  13:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 3 : 1
03.11.2023  18:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK VELEŽ 0 : 4

14. KOLO

12.11.2023  13:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 NK GOŠK 1 : 2
13.11.2023  18:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ HŠK ZRINJSKI 3 : 0
06.12.2023  13:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0
11.11.2023  20:45 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SARAJEVO 0 : 1
12.11.2023  15:15 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ŽELJEZNIČAR 3 : 2
11.11.2023  13:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ FK IGMAN 4 : 1

15. KOLO

26.11.2023  13:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ FK ZVIJEZDA-09 1 : 0
25.11.2023  13:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK BORAC 0 : 1
26.11.2023  13:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK POSUŠJE 1 : 1
24.11.2023  18:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK TUZLA CITY 6 : 2
26.11.2023  19:45 Mokri Dolac, Posušje NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 2 : 2
26.11.2023  15:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK HŠK ZRINJSKI 1 : 5

16. KOLO

04.12.2023  13:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 HŠK ZRINJSKI 2 : 1
03.12.2023  19:45 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0
01.12.2023  18:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK SARAJEVO 1 : 0
02.12.2023  13:30 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0
03.12.2023  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK IGMAN 4 : 1
02.12.2023  16:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ FK BORAC 0 : 4

17. KOLO

09.12.2023  13:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK BORAC 1 : 2
09.12.2023  13:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ HŠK POSUŠJE 1 : 0
10.12.2023  13:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK TUZLA CITY 2 : 0
08.12.2023  18:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 0 : 1
09.12.2023  16:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK GOŠK 3 : 0
10.12.2023  15:15 Mokri Dolac, Posušje NK ŠIROKI BRIJEG HŠK ZRINJSKI 0 : 2

18. KOLO

17.12.2023  13:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0
18.12.2023  18:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 2 : 0
16.12.2023  16:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
17.12.2023  15:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK IGMAN 1 : 1
16.12.2023  13:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK SLOGA DOBOJ 3 : 0
15.12.2023  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK BORAC 0 : 2

19. KOLO

17.02.2024  13:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
18.02.2024  17:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK TUZLA CITY 2 : 1
16.02.2024  18:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ FK VELEŽ 0 : 0
17.02.2024  13:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN NK GOŠK 1 : 2
17.02.2024  16:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR HŠK ZRINJSKI 0 : 0
18.02.2024  13:00 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3

20. KOLO

24.02.2024  13:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK SARAJEVO 1 : 0
25.02.2024  13:00 Stadion Bare, Čitluk NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0  
25.02.2024  15:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK IGMAN 5 : 0
23.02.2024  18:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK SLOGA DOBOJ 2 : 4
24.02.2024  16:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK BORAC 0 : 0
25.02.2024  13:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY HŠK POSUŠJE 0 : 1
26.02.2024  13:00 Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0

21. KOLO

02.03.2024  13:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK ZVIJEZDA-09 2 : 0
03.03.2024  14:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK VELEŽ 1 : 0
04.03.2024  17:45 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK GOŠK 3 : 0
02.03.2024  16:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ HŠK ZRINJSKI 1 : 1
02.03.2024  13:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0
03.03.2024  18:45 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 3 : 0

22. KOLO

10.03.2024  14:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1
09.03.2024  18:30 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK IGMAN 2 : 2
09.03.2024  13:00 Stadion Bare, Čitluk NK ŠIROKI BRIJEG FK SLOGA DOBOJ 0 : 1
10.03.2024  19:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK BORAC 0 : 1
09.03.2024  16:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK HŠK POSUŠJE 1 : 1
11.03.2024  18:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK TUZLA CITY 1 : 1

23. KOLO

17.03.2024  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
16.03.2024  16:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK ŽELJEZNIČAR 2 : 0
17.03.2024  20:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK IGMAN 2 : 0
16.03.2024  13:30 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ FK TUZLA CITY 3 : 1
16.03.2024  20:45 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO NK GOŠK 4 : 0
17.03.2024  14:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0

24. KOLO

30.03.2024  13:30 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 3
30.03.2024  20:45 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK HŠK POSUŠJE 0 : 1
29.03.2024  16:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK SARAJEVO 1 : 5
29.03.2024  14:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK SLOGA DOBOJ 2 : 0
29.03.2024  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK VELEŽ 0 : 1
30.03.2024  16:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK ZRINJSKI 1 : 2

25. KOLO

08.04.2024  18:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK ZVIJEZDA-09 4 : 0
07.04.2024  20:45 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK BORAC 1 : 1
07.04.2024  14:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ FK ŽELJEZNIČAR 0 : 3
06.04.2024  20:45 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK IGMAN 3 : 2
06.04.2024  13:30 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK TUZLA CITY 1 : 1
08.04.2024  15:30 Stadion Bare, Čitluk NK ŠIROKI BRIJEG NK GOŠK 2 : 2

26. KOLO

13.04.2024  13:30 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 NK GOŠK 1 : 2
12.04.2024  15:30 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 1
14.04.2024  13:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN HŠK POSUŠJE 1 : 1
14.04.2024  20:00 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK SARAJEVO 0 : 0
12.04.2024  20:30 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK SLOGA DOBOJ 1 : 0
13.04.2024  16:00 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK VELEŽ 1 : 0

27. KOLO

19.04.2024  20:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK ZVIJEZDA-09 3 : 1
20.04.2024  16:00 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ HŠK ZRINJSKI 0 : 2
20.04.2024  20:45 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK BORAC 1 : 1
19.04.2024  18:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ŽELJEZNIČAR 1 : 0
20.04.2024  13:30 Stadion Bare, Čitluk NK ŠIROKI BRIJEG FK IGMAN 4 : 1
19.04.2024  16:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK TUZLA CITY 1 : 0

28. KOLO

24.04.2024  16:00 'Gradski stadion' Ugljevik, Ugljevik FK ZVIJEZDA-09 FK TUZLA CITY 0 : 0  
23.04.2024  16:00 Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN NK GOŠK 0 : 0  
23.04.2024  20:30 Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0  
24.04.2024  18:00 Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC HŠK POSUŠJE 0 : 0  
24.04.2024  20:30 HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK SARAJEVO 0 : 0  
23.04.2024  18:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ FK SLOGA DOBOJ 0 : 0  

29. KOLO

27.04.2024  13:30 Dr Milan Jelić, Modriča FK SLOGA DOBOJ FK ZVIJEZDA-09 0 : 0  
28.04.2024  20:45 Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK VELEŽ 0 : 0  
28.04.2024  17:00 Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE HŠK ZRINJSKI 0 : 0  
28.04.2024  13:00 Stadion Bare, Čitluk NK ŠIROKI BRIJEG FK BORAC 0 : 0  
27.04.2024  16:00 Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0  
29.04.2024  16:30 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK TUZLA CITY FK IGMAN 0 : 0  

30. KOLO

Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK IGMAN 0 : 0  
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK TUZLA CITY 0 : 0  
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC NK GOŠK 0 : 0  
HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0  
Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ HŠK POSUŠJE 0 : 0  
LUKE, Doboj FK SLOGA DOBOJ FK SARAJEVO 0 : 0  

31. KOLO

Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO FK ZVIJEZDA-09 0 : 0  
Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK SLOGA DOBOJ 0 : 0  
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK VELEŽ 0 : 0  
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK HŠK ZRINJSKI 0 : 0  
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK BORAC 0 : 0  
Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0  

32. KOLO

Etno Selo Stanišići, Etno selo Stanišići FK ZVIJEZDA-09 FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0  
Gradski stadion Banja Luka, Banja Luka FK BORAC FK IGMAN 0 : 0  
HŠK 'Zrinjski', Mostar HŠK ZRINJSKI FK TUZLA CITY 0 : 0  
Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići FK VELEŽ NK GOŠK 0 : 0  
LUKE, Doboj FK SLOGA DOBOJ NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0  
Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase, Sarajevo FK SARAJEVO HŠK POSUŠJE 0 : 0  

33. KOLO

Mokri Dolac, Posušje HŠK POSUŠJE FK ZVIJEZDA-09 0 : 0  
Pecara, Široki Brijeg NK ŠIROKI BRIJEG FK SARAJEVO 0 : 0  
Stadion Perica Pero Pavlović Gabela, Gabela NK GOŠK FK SLOGA DOBOJ 0 : 0  
"BARE", Simin Han FK TUZLA CITY FK VELEŽ 0 : 0  
Gradski stadion Konjic, Konjic FK IGMAN HŠK ZRINJSKI 0 : 0  
Stadion Grbavica, Sarajevo FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC 0 : 0  

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
19.04.2024. 16:00
NK GOŠK 1 : 0 FK TUZLA CITY
19.04.2024. 18:00
HŠK POSUŠJE 1 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
19.04.2024. 20:00
FK VELEŽ 3 : 1 FK ZVIJEZDA-09
20.04.2024. 13:30
NK ŠIROKI BRIJEG 4 : 1 FK IGMAN
20.04.2024. 16:00
FK SLOGA DOBOJ 0 : 2 HŠK ZRINJSKI
20.04.2024. 20:45
FK SARAJEVO 1 : 1 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 27 19 6 2 63
2 HŠK ZRINJSKI 27 18 4 5 58
3 FK VELEŽ 27 12 10 5 46
4 FK SARAJEVO 27 13 6 8 45
5 HŠK POSUŠJE 27 11 8 8 41
6 FK SLOGA DOBOJ 27 12 2 13 38
7 NK ŠIROKI BRIJEG 27 10 5 12 35
8 NK GOŠK 27 8 7 12 31
9 FK TUZLA CITY 27 7 6 14 27
10 FK IGMAN 27 8 3 16 27
11 FK ŽELJEZNIČAR 27 8 3 16 27
12 FK ZVIJEZDA-09 27 5 2 20 17
Domaćin Rezultat Gost
23.04.2024. 16:00
FK IGMAN --:-- NK GOŠK
23.04.2024. 18:00
FK VELEŽ --:-- FK SLOGA DOBOJ
23.04.2024. 20:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
24.04.2024. 16:00
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK TUZLA CITY
24.04.2024. 18:00
FK BORAC --:-- HŠK POSUŠJE
24.04.2024. 20:30
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SARAJEVO

Ženski fudbal

  • Coca Cola
  • ASA osiguranje
  • pbs
  • Bavaria
  • Hyundai
  • Violeta
  • Klix
  • Centrotrans
  • Avaz
  • Best

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba