Premijer Ženska Liga BiH - kadetkinje 23/24

1. KOLO

20.08.2023  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK RADNIK BUMERANG 3 : 2
23.08.2023  17:00 JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK SLOBODA TUZLA ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 10 : 2
19.08.2023  14:00 Stadion Midhat Drljević Goražde, Goražde SFK LIBERO ŽNK ISKRA BUGOJNO 2 : 1
19.08.2023  18:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići ŽF/NK EMINA ŽFK SPARTAK 2013 1 : 5

2. KOLO

26.08.2023  11:30 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići ŽF/NK EMINA ŽNK SFK 2000 0 : 12
25.08.2023  17:00 "Krupa", Krupa na Vrbasu ŽFK SPARTAK 2013 SFK LIBERO 6 : 1
27.08.2023  17:30 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO FK SLOBODA TUZLA 2 : 3
26.08.2023  17:00 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 3

3. KOLO

03.09.2023  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 20 : 0
03.09.2023  17:00 Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK ISKRA BUGOJNO 9 : 0
30.08.2023  13:00 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA ŽFK SPARTAK 2013 2 : 9
03.09.2023  13:30 Stadion Midhat Drljević Goražde, Goražde SFK LIBERO ŽF/NK EMINA 0 : 2

4. KOLO

10.09.2023  13:30 Stadion Midhat Drljević Goražde, Goražde SFK LIBERO ŽNK SFK 2000 0 : 5
10.09.2023  13:00 Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići ŽF/NK EMINA FK SLOBODA TUZLA 2 : 3
13.09.2023  14:00 Obilićevo, Banja Luka ŽFK SPARTAK 2013 ŽFK RADNIK BUMERANG 1 : 4
10.09.2023  14:00 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 3 : 1

5. KOLO

17.09.2023  17:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽNK ISKRA BUGOJNO 15 : 0
16.09.2023  10:30 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK SPARTAK 2013 0 : 12
16.09.2023  17:00 Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽF/NK EMINA 10 : 0
16.09.2023  14:30 POMOĆNI TEREN GRADSKOG STADIONA TUŠANJ, Tuzla FK SLOBODA TUZLA SFK LIBERO 2 : 6

6. KOLO

01.10.2023  14:00 "STUDENAC", Tuzla FK SLOBODA TUZLA ŽNK SFK 2000 1 : 12
27.09.2023  14:00 Stadion Midhat Drljević Goražde, Goražde SFK LIBERO ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 7
01.10.2023  19:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići ŽF/NK EMINA ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 7 : 1
24.09.2023  14:00 Obilićevo, Banja Luka ŽFK SPARTAK 2013 ŽNK ISKRA BUGOJNO 19 : 1

7. KOLO

07.10.2023  16:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK SPARTAK 2013 7 : 0
07.10.2023  12:30 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽF/NK EMINA 2 : 1
07.10.2023  13:30 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE SFK LIBERO 0 : 5
08.10.2023  16:00 Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG FK SLOBODA TUZLA 14 : 0

8. KOLO

15.10.2023  19:00 Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK SFK 2000 1 : 2
17.10.2023  16:00 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE FK SLOBODA TUZLA 0 : 9
15.10.2023  11:00 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO SFK LIBERO 4 : 0
15.10.2023  14:30 Obilićevo, Banja Luka ŽFK SPARTAK 2013 ŽF/NK EMINA 2 : 2

9. KOLO

21.10.2023  15:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽF/NK EMINA 7 : 0
22.10.2023  15:30 Stadion Midhat Drljević Goražde, Goražde SFK LIBERO ŽFK SPARTAK 2013 0 : 1
21.10.2023  13:00 "RUDAR", Bukinje FK SLOBODA TUZLA ŽNK ISKRA BUGOJNO 4 : 1
21.10.2023  13:00 Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 19 : 0

10. KOLO

04.11.2023  11:00 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽNK SFK 2000 0 : 17
04.11.2023  11:00 Gradski stadion Donji Vakuf, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK RADNIK BUMERANG 2 : 7
05.11.2023  17:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA ŽFK SPARTAK 2013 FK SLOBODA TUZLA 9 : 1
04.11.2023  14:30 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar - Vrapčići ŽF/NK EMINA SFK LIBERO 3 : 0

11. KOLO

12.11.2023  09:00 Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 SFK LIBERO 10 : 0
12.11.2023  13:30 "STUDENAC", Tuzla FK SLOBODA TUZLA ŽF/NK EMINA 3 : 2
18.11.2023  12:00 Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK SPARTAK 2013 6 : 0
11.11.2023  14:00 "GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽNK ISKRA BUGOJNO 1 : 2

12. KOLO

Hendek, Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽNK SFK 2000 0 : 0  
FK "Džaja", Banja Luka ŽFK SPARTAK 2013 ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 0 : 0  
Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići ŽF/NK EMINA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 0  
Stadion Midhat Drljević Goražde, Goražde SFK LIBERO FK SLOBODA TUZLA 0 : 0  

13. KOLO

Kamp Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 FK SLOBODA TUZLA 0 : 0  
Gradski stadion, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG SFK LIBERO 0 : 0  
"GRADSKI STADION", Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽF/NK EMINA 0 : 0  
Hendek, Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK SPARTAK 2013 0 : 0  

14. KOLO

FK "Džaja", Banja Luka ŽFK SPARTAK 2013 ŽNK SFK 2000 0 : 0  
Stadion Rođeni, Mostar - Vrapčići ŽF/NK EMINA ŽNK ISKRA BUGOJNO 0 : 0  
Stadion Midhat Drljević Goražde, Goražde SFK LIBERO ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 0 : 0  
JU Gradski stadion Tušanj, Tuzla FK SLOBODA TUZLA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 0  

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
23.02.2024. 18:00
NK GOŠK 2 : 4 FK SLOGA DOBOJ
24.02.2024. 13:00
FK ZVIJEZDA-09 1 : 0 FK SARAJEVO
24.02.2024. 16:00
FK VELEŽ 0 : 0 FK BORAC
25.02.2024. 13:00
NK ŠIROKI BRIJEG 0 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
FK TUZLA CITY 0 : 1 HŠK POSUŠJE
25.02.2024. 15:00
HŠK ZRINJSKI 5 : 0 FK IGMAN
  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 20 15 4 1 49
2 HŠK ZRINJSKI 20 13 3 4 42
3 FK VELEŽ 20 9 8 3 35
4 FK SARAJEVO 20 10 3 7 33
5 FK SLOGA DOBOJ 20 10 1 9 31
6 HŠK POSUŠJE 20 7 5 8 26
7 NK ŠIROKI BRIJEG 19 7 4 8 25
8 NK GOŠK 20 6 5 9 23
9 FK ŽELJEZNIČAR 19 6 2 11 20
10 FK TUZLA CITY 20 5 4 11 19
11 FK IGMAN 20 6 1 13 19
12 FK ZVIJEZDA-09 20 4 2 14 14
Domaćin Rezultat Gost
FK TUZLA CITY --:-- FK ZVIJEZDA-09
HŠK POSUŠJE --:-- FK VELEŽ
FK BORAC --:-- NK GOŠK
FK SLOGA DOBOJ --:-- HŠK ZRINJSKI
FK IGMAN --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO

logo wide

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba