Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

1. KOLO

15.08.2020  17:00 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽNK SFK 2000 0 : 10
15.08.2020  12:00 'GRADSKI STADION', Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽF/NK EMINA 2 : 5
16.08.2020  10:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 14
20.09.2020  12:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 1

2. KOLO

23.08.2020  12:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽNK ISKRA BUGOJNO 2 : 3
23.08.2020  17:30 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK MODRIČA 4 : 1
22.08.2020  10:00 'Proleter'- Dvorovi, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 19 : 0
22.08.2020  17:30 OGRADA, BIJELO POLJE ŽF/NK EMINA ŽNK SFK 2000 1 : 7

3. KOLO

29.08.2020  15:00 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽF/NK EMINA 4 : 0
30.08.2020  17:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK RADNIK BUMERANG 5 : 0
30.08.2020  10:00 'GRADSKI STADION', Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 0 : 8
29.08.2020  10:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK BANJA LUKA 1 : 1

4. KOLO

06.09.2020  11:00 Centar Vranjak, Vranjak ŽFK MODRIČA ŽNK ISKRA BUGOJNO 5 : 0
05.09.2020  14:00 'Željezničar', Banja Luka ŽFK BANJA LUKA ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 5 : 1
06.09.2020  16:30 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK SFK 2000 1 : 10
06.09.2020  17:00 'Proleter'- Dvorovi, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG ŽF/NK EMINA 5 : 0

5. KOLO

12.09.2020  16:00 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK RADNIK BUMERANG 2 : 7
13.09.2020  14:00 STADION ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 0
13.09.2020  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK BANJA LUKA 9 : 0
20.09.2020  10:00 'GRADSKI STADION', Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK MODRIČA 1 : 11

6. KOLO

26.09.2020  12:00 'GRADSKI STADION', Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽNK ISKRA BUGOJNO 0 : 8
26.09.2020  11:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽNK SFK 2000 0 : 3
27.09.2020  16:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽF/NK EMINA 2 : 1
26.09.2020  16:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 7

7. KOLO

03.10.2020  15:30 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 0
03.10.2020  12:00 'Proleter'- Dvorovi, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK BANJA LUKA 7 : 0
03.10.2020  13:15 STADION ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK MODRIČA 1 : 2
03.10.2020  11:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 20 : 0

8. KOLO

11.10.2020  15:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽNK ISKRA BUGOJNO 8 : 1
11.10.2020  13:30 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 5 : 1
10.10.2020  13:30 'Proleter'- Dvorovi, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK MODRIČA 12 : 0
10.10.2020  15:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK BANJA LUKA 2 : 0

9. KOLO

17.10.2020  11:00 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK BANJA LUKA 2 : 3
18.10.2020  15:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 4
25.10.2020  12:00 'GRADSKI STADION', Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 17
17.10.2020  11:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽF/NK EMINA 4 : 0

10. KOLO

31.10.2020  14:30 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar ŽF/NK EMINA ŽNK ISKRA BUGOJNO 2 : 2
31.10.2020  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK SFK 2000 2 : 3
31.10.2020  10:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK FORTUNA ŽIVINICE 2 : 0
01.11.2020  14:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teren, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽFK MODRIČA 1 : 2

11. KOLO

07.11.2020  11:00 Gradski stadion, Donji Vakuf ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK MODRIČA 3 : 0
07.11.2020  10:00 'GRADSKI STADION', Živinice ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽFK BANJA LUKA 1 : 8
07.11.2020  14:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 10 : 1
08.11.2020  13:00 STADION ROĐENI - pomoćni teren, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 6

12. KOLO

GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK ISKRA BUGOJNO
Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽF/NK EMINA
- ŽFK BANJA LUKA ŽNK SFK 2000
Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK FORTUNA ŽIVINICE

13. KOLO

'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK FORTUNA ŽIVINICE
Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK MODRIČA
STADION ROĐENI, Mostar ŽF/NK EMINA ŽFK BANJA LUKA
GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO

14. KOLO

Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK ISKRA BUGOJNO
- ŽFK BANJA LUKA ŽFK RADNIK BUMERANG
Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽF/NK EMINA
- ŽFK FORTUNA ŽIVINICE ŽNK SFK 2000

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
01.12.2020. 13:00
FK TUZLA CITY 1 : 3 FK VELEŽ
01.12.2020. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 3 : 0 FK SLOBODA TUZLA
02.12.2020. 13:00
FK OLIMPIK 0 : 2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU 1 : 3 FK BORAC
02.12.2020. 15:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 2 FK ŽELJEZNIČAR
02.12.2020. 17:00
FK SARAJEVO 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 17 12 5 0 41
2 FK ŽELJEZNIČAR 17 11 3 3 36
3 FK BORAC 17 10 1 6 31
4 HŠK ZRINJSKI 17 9 2 6 29
5 NK ŠIROKI BRIJEG 17 8 4 5 28
6 FK VELEŽ 17 7 6 4 27
7 FK TUZLA CITY 17 7 3 7 24
8 FK SLOBODA TUZLA 17 5 4 8 19
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 17 6 1 10 19
10 FK RADNIK 17 2 6 9 12
11 FK KRUPA NA VRBASU 17 2 4 11 10
12 FK OLIMPIK 17 3 1 13 10
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- HŠK ZRINJSKI
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK BORAC --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK TUZLA CITY
FK VELEŽ --:-- FK OLIMPIK

genius sports logo

Ženski fudbal

kontaktizenskihklubova

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba