ŠIROKI BRIJEG ZAVRŠIO OVOSEZONSKI EVROPSKI NASTUP

Raspored kola Premijer lige BiH - kadetkinje

1. KOLO

19.08.2018  18:00 'GRADSKI STADION', Srebrenik ŽOFK GRADINA ŽFK MODRIČA 0 : 13
02.09.2018  17:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK BANJA LUKA 1 : 3
18.08.2018  17:00 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 8
18.08.2018  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽF/NK EMINA 8 : 0

2. KOLO

25.08.2018  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽOFK GRADINA 3 : 0
25.08.2018  17:30 ROĐENI, MOSTAR ŽF/NK EMINA ŽNK ISKRA BUGOJNO 0 : 6
26.08.2018  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 7 : 0
25.08.2018  17:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽFK MODRIČA 3 : 3

3. KOLO

08.09.2018  16:00 'GRADSKI STADION', Srebrenik ŽOFK GRADINA ŽFK BANJA LUKA 1 : 5
09.09.2018  17:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 10
09.09.2018  13:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽF/NK EMINA 2 : 1
08.09.2018  16:00 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽNK SFK 2000 2 : 2

4. KOLO

15.09.2018  15:30 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽOFK GRADINA 12 : 0
10.11.2018  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 14 : 2
15.09.2018  12:00 ROĐENI, MOSTAR ŽF/NK EMINA ŽFK MODRIČA 3 : 1
15.09.2018  17:00 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK BANJA LUKA 4 : 0

5. KOLO

06.10.2018  16:00 'GRADSKI STADION', Srebrenik ŽOFK GRADINA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 9
23.09.2018  16:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽF/NK EMINA 4 : 2
25.11.2018  13:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽNK SFK 2000 0 : 10
23.09.2018  13:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK ISKRA BUGOJNO 4 : 1

6. KOLO

29.09.2018  16:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽOFK GRADINA 15 : 0
29.09.2018  15:00 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK MODRIČA 8 : 1
30.09.2018  16:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK BANJA LUKA 4 : 1
30.09.2018  15:30 ROĐENI, MOSTAR ŽF/NK EMINA ŽFK RADNIK BUMERANG 3 : 5

7. KOLO

14.10.2018  16:00 'GRADSKI STADION', Srebrenik ŽOFK GRADINA ŽF/NK EMINA 2 : 12
13.10.2018  15:00 PROLETER- DVOROVI, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK SFK 2000 4 : 0
14.10.2018  14:30 'Željezničar', Banja Luka ŽFK BANJA LUKA ŽNK ISKRA BUGOJNO 3 : 1
14.10.2018  16:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 2 : 1

8. KOLO

20.10.2018  11:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽOFK GRADINA 6 : 1
21.10.2018  16:30 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 0
20.10.2018  14:00 PROLETER- DVOROVI, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG ŽNK ISKRA BUGOJNO 5 : 2
21.10.2018  15:00 ROĐENI, MOSTAR ŽF/NK EMINA ŽNK SFK 2000 0 : 5

9. KOLO

28.10.2018  14:30 'GRADSKI STADION', Srebrenik ŽOFK GRADINA ŽNK SFK 2000 0 : 21
28.10.2018  13:00 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽF/NK EMINA 3 : 1
27.10.2018  15:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK RADNIK BUMERANG 1 : 6
28.10.2018  11:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽFK BANJA LUKA 2 : 6

10. KOLO

03.11.2018  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽOFK GRADINA 12 : 0
03.11.2018  11:00 PROLETER- DVOROVI, Dvorovi ŽFK RADNIK BUMERANG ŽFK MODRIČA 4 : 0
04.11.2018  17:00 ROĐENI, MOSTAR ŽF/NK EMINA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 2 : 1
03.11.2018  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽNK ISKRA BUGOJNO 3 : 1

11. KOLO

10.11.2018  13:00 'GRADSKI STADION', Srebrenik ŽOFK GRADINA ŽNK ISKRA BUGOJNO 0 : 10
17.11.2018  13:30 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽNK SFK 2000 2 : 7
18.11.2018  11:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽF/NK EMINA 1 : 2
18.11.2018  13:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 6

12. KOLO

16.03.2019  14:00 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽOFK GRADINA 19 : 0
07.04.2019  15:00 ROĐENI, MOSTAR ŽF/NK EMINA ŽFK BANJA LUKA 0 : 1
16.03.2019  17:00 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK MODRIČA 8 : 0
17.03.2019  15:30 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 4 : 0

13. KOLO

24.03.2019  15:00 'GRADSKI STADION', Srebrenik ŽOFK GRADINA ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO 1 : 7
24.03.2019  15:00 Dr Milan Jelić, Modriča ŽFK MODRIČA ŽNK ISKRA BUGOJNO 1 : 11
24.03.2019  15:00 GRADSKI STADION BANJA LUKA-pomoćni teran, BANJA LUKA ŽFK BANJA LUKA ŽNK SFK 2000 1 : 4
24.03.2019  15:00 GRADSKI STADION, Bijeljina ŽFK RADNIK BUMERANG ŽF/NK EMINA 5 : 0

14. KOLO

30.03.2019  13:00 ROĐENI, MOSTAR ŽF/NK EMINA ŽOFK GRADINA 19 : 0
30.03.2019  17:30 Trening Centar FK Sarajevo- Butmir, Sarajevo ŽNK SFK 2000 ŽFK RADNIK BUMERANG 0 : 0
30.03.2019  11:30 'Jaklić', Bugojno ŽNK ISKRA BUGOJNO ŽFK BANJA LUKA 6 : 1
31.03.2019  10:00 Lokomotiva, Brčko-distrikt BiH ŽFK LOKOMOTIVA BRČKO ŽFK MODRIČA 6 : 1
  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 0 0 0 0 0
2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 0 0 0 0
3 FK RADNIK 0 0 0 0 0
4 FK SARAJEVO 0 0 0 0 0
5 FK SLOBODA TUZLA 0 0 0 0 0
6 FK TUZLA CITY 0 0 0 0 0
7 FK VELEŽ 0 0 0 0 0
8 FK ZVIJEZDA-09 0 0 0 0 0
9 FK ŽELJEZNIČAR 0 0 0 0 0
10 HŠK ZRINJSKI 0 0 0 0 0
11 NK ČELIK 0 0 0 0 0
12 NK ŠIROKI BRIJEG 0 0 0 0 0
Domaćin Rezultat Gost
20.07.2019. 17:30
FK VELEŽ --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK TUZLA CITY
20.07.2019. 20:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK BORAC
21.07.2019. 19:00
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
21.07.2019. 20:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK RADNIK
22.07.2019. 21:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- NK ČELIK

Ženski fudbal

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba