Obavljen žrijeb 1/4 finala Kupa

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 3. kolo

 

NK ŠIROKI BRIJEG - NK ČELIK

Datum

05.08.2018.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

20:30

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir - Vel.Kladuša

4

Musa Mateo – Mostar

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK KRUPA

Datum

04.08.2018.

TV prenos

BHT1

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

17:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Bijeljina

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK TUZLA CITY

Datum

04.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Kakanj

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK SARAJEVO

Datum

05.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

19:00

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

Puhalac Brane - Rogatica

6

 

NK GOŠK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

05.08.2018.

TV prenos

                                        

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

17:30

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Gabela

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - HŠK ZRINJSKI

Datum

05.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

21:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

Hodžić Nihad - Sarajevo

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
22.02.2020. 14:30
FK RADNIK 0 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
FK VELEŽ 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
22.02.2020. 17:30
FK SARAJEVO 6 : 2 FK TUZLA CITY
23.02.2020. 14:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ČELIK 0 : 2 HŠK ZRINJSKI
23.02.2020. 17:30
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 20 11 6 3 39
2 FK ŽELJEZNIČAR 20 10 6 4 36
3 FK BORAC 20 10 6 4 36
4 HŠK ZRINJSKI 20 10 4 6 34
5 FK TUZLA CITY 20 10 4 6 34
6 FK RADNIK 20 9 3 8 30
7 NK ŠIROKI BRIJEG 20 7 7 6 28
8 FK VELEŽ 20 8 4 8 28
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 20 4 6 10 18
10 FK SLOBODA TUZLA 20 3 9 8 18
11 NK ČELIK (-3) 20 5 4 11 16
12 FK ZVIJEZDA-09 20 1 5 14 8
Domaćin Rezultat Gost
01.03.2020. 14:30
NK ČELIK --:-- FK RADNIK
28.02.2020. 14:30
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
29.02.2020. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK ŽELJEZNIČAR
29.02.2020. 16:30
FK BORAC --:-- FK SARAJEVO
29.02.2020. 17:30
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota 22. 02. 2020. 14:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, nedjelja 23. 02. 2020. 17:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba