HFC Zrinjski pobjednik Kupa BiH u futsalu!

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 8. kolo

 

NK ČELIK - FK SARAJEVO

Datum

01.09.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

20:00

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Zenica

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Bilbija Luka - Prijedor

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

Pušić Željko - Mostar

6

 

FK TUZLA CITY - FK ZVIJEZDA 09

Datum

01.09.2018.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

17:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko - Tramošnica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - HŠK ZRINJSKI

Datum

01.09.2018.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radislav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

02.09.2018.

TV prenos

MOJA TV                           

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

20:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

Galić Dobroslav - Grude

6

 

FK RADNIK - NK GOŠK

Datum

01.09.2018.

TV prenos

BHT1

Sudija

Topalović Sabrija - Zenica

Termin

17:00

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Mandić Mile - Koz.Dubica

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK SLOBODA

Datum

01.09.2018.

TV prenos

                                    

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

17:00

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Doboj-Kakanj

A 2

Perić Marko - Mostar

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Došlo Slađan - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
13.04.2019. 16:00
FK ZVIJEZDA-09 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
13.04.2019. 16:30
FK KRUPA NA VRBASU 5 : 2 NK ČELIK
FK TUZLA CITY 1 : 1 FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
14.04.2019. 16:30
NK GOŠK 3 : 2 FK SLOBODA TUZLA
14.04.2019. 19:30
FK SARAJEVO 0 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 26 17 6 3 57
2 HŠK ZRINJSKI 26 16 5 5 53
3 NK ŠIROKI BRIJEG 26 9 13 4 40
4 FK ŽELJEZNIČAR 26 10 6 10 36
5 FK RADNIK 26 8 11 7 35
6 NK ČELIK 26 9 8 9 35
7 FK SLOBODA TUZLA 26 9 7 10 34
8 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 26 8 6 12 30
9 FK TUZLA CITY 26 7 8 11 29
10 FK ZVIJEZDA-09 26 6 9 11 27
11 NK GOŠK 26 5 8 13 23
12 FK KRUPA NA VRBASU 26 4 9 13 21
Domaćin Rezultat Gost
20.04.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
20.04.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- HŠK ZRINJSKI
FK RADNIK --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK GOŠK
NK ČELIK --:-- FK TUZLA CITY
20.04.2019. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK KRUPA NA VRBASU

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota, 20. 4. 2019. 16:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, subota 20. 4. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba