BH. PIONIRI POBJEDNICI TURNIRA „JOSIP KATALINSKI-ŠKIJA“

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 9. kolo

 

FK SLOBODA - NK ČELIK

Datum

14.09.2018.

TV prenos

 MOJA TV

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

 Brkić Miloš - Laktaši

4

Mulahasanović Adis -Sarajevo

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko - Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK MLADOST

Datum

16.09.2018.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

 Ćupina Samir - Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK RADNIK

Datum

16.09.2018.

TV prenos

 MOJA TV

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

19:30

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

 Ristović Davor - Ist.Sarajevo

4

Petrović Dragan - Banja Luka

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

15.09.2018.

TV prenos

 BHT1    

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

20:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Mostar

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

 Smoljo Franjo - Kupres

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK KRUPA

Datum

15.09.2018.

TV prenos

 

Sudija

Došlo Slađan - Ist.Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Baković Haris - Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Delegat

 Šarić Damir - Tuzla

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK TUZLA CITY

Datum

15.09.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

19:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Hrstić Dalibor - Ljubuški

Delegat

 Martinović Lazar - Čapljina

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
13.04.2019. 16:00
FK ZVIJEZDA-09 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
13.04.2019. 16:30
FK KRUPA NA VRBASU 5 : 2 NK ČELIK
FK TUZLA CITY 1 : 1 FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
14.04.2019. 16:30
NK GOŠK 3 : 2 FK SLOBODA TUZLA
14.04.2019. 19:30
FK SARAJEVO 0 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 26 17 6 3 57
2 HŠK ZRINJSKI 26 16 5 5 53
3 NK ŠIROKI BRIJEG 26 9 13 4 40
4 FK ŽELJEZNIČAR 26 10 6 10 36
5 FK RADNIK 26 8 11 7 35
6 NK ČELIK 26 9 8 9 35
7 FK SLOBODA TUZLA 26 9 7 10 34
8 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 26 8 6 12 30
9 FK TUZLA CITY 26 7 8 11 29
10 FK ZVIJEZDA-09 26 6 9 11 27
11 NK GOŠK 26 5 8 13 23
12 FK KRUPA NA VRBASU 26 4 9 13 21
Domaćin Rezultat Gost
20.04.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
20.04.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- HŠK ZRINJSKI
FK RADNIK --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK GOŠK
NK ČELIK --:-- FK TUZLA CITY
20.04.2019. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK KRUPA NA VRBASU

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota, 20. 4. 2019. 16:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, subota 20. 4. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba