BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 22. kolo

 

NK ČELIK - NK GOŠK

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

15:00

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

Zenica

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Gvozden Haris

4

Musić Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

09.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV                                

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

17:30

A 1

Udovičić Sreten – Banja Luka

Mjesto

Tuzla

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Marić Radika

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - HŠK ZRINJSKI

Datum

09.03.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Skoko Goran

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Šamac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet – Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO

Datum

10.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV                                

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

18:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

Topalović Sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

6

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

FK KRUPA - FK TUZLA CITY

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

15:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Ristović Davor

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6