JUNIORI SARAJEVA POBJEDNICI OMLADINSKOG KUPA BIH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 22. kolo

 

NK ČELIK - NK GOŠK

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

15:00

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

Zenica

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Gvozden Haris

4

Musić Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

09.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV                                

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

17:30

A 1

Udovičić Sreten – Banja Luka

Mjesto

Tuzla

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Marić Radika

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - HŠK ZRINJSKI

Datum

09.03.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Skoko Goran

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Šamac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet – Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO

Datum

10.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV                                

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

18:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

Topalović Sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

6

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

FK KRUPA - FK TUZLA CITY

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

15:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Ristović Davor

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
18.05.2019. 17:00
FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0 NK GOŠK
HŠK ZRINJSKI 5 : 1 FK TUZLA CITY
FK SARAJEVO 4 : 0 FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2 NK ČELIK
FK SLOBODA TUZLA 0 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 32 20 7 5 67
2 HŠK ZRINJSKI 32 19 7 6 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 32 13 14 5 53
4 FK ŽELJEZNIČAR 32 13 8 11 47
5 NK ČELIK 32 11 9 12 42
6 FK RADNIK 32 9 14 9 41
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 32 11 7 14 40
8 FK SLOBODA TUZLA 32 10 8 14 38
9 FK ZVIJEZDA-09 32 9 10 13 37
10 FK TUZLA CITY 32 9 9 14 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 32 8 9 15 33
12 NK GOŠK 32 5 8 19 23
Domaćin Rezultat Gost
25.05.2019. 17:00
FK TUZLA CITY --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK GOŠK --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
NK ČELIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- HŠK ZRINJSKI

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, subota, 18. 5. 2019. 17:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, subota 18. 5. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba