BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 23. kolo

 

FK SARAJEVO - FK KRUPA

Datum

17.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

15:00

A 1

Musa Jure – Čitluk

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK GOŠK

Datum

17.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

15:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Mostar

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK ZVIJEZDA 09

Datum

17.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Sarajevo

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Mandić Mile - Prijedor

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK TUZLA CITY

Datum

17.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - NK ČELIK

Datum

16.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Tuzla

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Tramošnica

5

Peljto Irfan - Sarajevo

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

Bilbija Luka – Prijedor

FK MLADOST - FK RADNIK

Datum

16.03.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Glavaš Vladimir - Dinovci

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6