Akreditovanje za utakmice A reprezentacije

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 2. kolo

                                          NK ČELIK - FK ŽELJEZNIČAR    

Datum

29.07.2018.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

20:30

A 1

Vićić Čedomir - Ugljevik

Mjesto

Zenica

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Ristović Davor – Ist.Sarajevo

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                             HŠK ZRINJSKI - NK GOŠK          

Datum

29.07.2018.

TV prenos

                                    

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

20:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                        FK ZVIJEZDA 09 - FK SLOBODA 

Datum

28.07.2018.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

17:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

Ugljevik

A 2

Huskić Almir - Bugojno

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

 

         FK SARAJEVO - FK MLADOST 

Datum

29.07.2018.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

18:30

A 1

Perić Marko - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Bilbija Luka - Prijedor

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                          FK TUZLA CITY - FK RADNIK              

Datum

28.07.2018.

TV prenos

                                            BHT1

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                      FK KRUPA -  NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

28.07.2018.

TV prenos

                                      

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

17:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
18.05.2019. 17:00
FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0 NK GOŠK
HŠK ZRINJSKI 5 : 1 FK TUZLA CITY
FK SARAJEVO 4 : 0 FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2 NK ČELIK
FK SLOBODA TUZLA 0 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 32 20 7 5 67
2 HŠK ZRINJSKI 32 19 7 6 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 32 13 14 5 53
4 FK ŽELJEZNIČAR 32 13 8 11 47
5 NK ČELIK 32 11 9 12 42
6 FK RADNIK 32 9 14 9 41
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 32 11 7 14 40
8 FK SLOBODA TUZLA 32 10 8 14 38
9 FK ZVIJEZDA-09 32 9 10 13 37
10 FK TUZLA CITY 32 9 9 14 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 32 8 9 15 33
12 NK GOŠK 32 5 8 19 23
Domaćin Rezultat Gost
25.05.2019. 17:00
FK TUZLA CITY --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK GOŠK --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
NK ČELIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- HŠK ZRINJSKI

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, subota, 18. 5. 2019. 17:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, subota 18. 5. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba