Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 1. kolo

                                              FK KRUPA - NK ČELIK     

Datum

21.07.2018.

TV prenos

 

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Čaušević Muamer - Sarajevo

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Mandić Mile – Koz.Dubica

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                   NK ŠIROKI BRIJEG - FK TUZLA CITY

Datum

22.07.2018.

TV prenos

                                MOJA TV

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

20:30

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Delegat

Smoljo Franjo - Kupres

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Istočno Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                        FK RADNIK - FK SARAJEVO                    

Datum

22.07.2018.

TV prenos

                                 MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

17:30

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Bijeljina

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

        FK MLADOST - FK ZVIJEZDA 09

Datum

21.07.2018.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                        FK SLOBODA - HŠK ZRINJSKI            

Datum

21.07.2018.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Mulahasanović  Adis - Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Baković Haris - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                      NK GOŠK - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

21.07.2018.

TV prenos

                                 MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Vićić Čedomir - Ugljevik

Mjesto

Gabela

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
11.08.2020. 17:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1 FK BORAC
11.08.2020. 19:00
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK VELEŽ
12.08.2020. 17:00
FK SARAJEVO 1 : 0 FK TUZLA CITY
12.08.2020. 17:30
FK SLOBODA TUZLA 3 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK KRUPA NA VRBASU 1 : 0 FK OLIMPIK
12.08.2020. 19:00
HŠK ZRINJSKI 0 : 0 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 3 3 0 0 9
2 FK SARAJEVO 3 2 1 0 7
3 NK ŠIROKI BRIJEG 3 2 1 0 7
4 FK BORAC 3 2 0 1 6
5 FK SLOBODA TUZLA 3 1 1 1 4
6 FK VELEŽ 3 1 1 1 4
7 HŠK ZRINJSKI 3 1 1 1 4
8 FK TUZLA CITY 3 1 0 2 3
9 FK KRUPA NA VRBASU 3 1 0 2 3
10 FK RADNIK 3 0 2 1 2
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 3 0 1 2 1
12 FK OLIMPIK 3 0 0 3 0
Domaćin Rezultat Gost
FK OLIMPIK --:-- FK SARAJEVO
15.08.2020. 17:00
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK TUZLA CITY
15.08.2020. 19:00
FK VELEŽ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK ŽELJEZNIČAR
16.08.2020. 17:00
FK BORAC --:-- HŠK ZRINJSKI
16.08.2020. 19:00
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

genius sports logo

m:tel Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota 15. 08. 2020. 19:00h
  • Gradski stadion Banja Luka, nedjelja 16. 08. 2020. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba