Ulaznice za utakmicu Grčka -BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 1. kolo

                                              FK KRUPA - NK ČELIK     

Datum

21.07.2018.

TV prenos

 

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Čaušević Muamer - Sarajevo

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Mandić Mile – Koz.Dubica

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                   NK ŠIROKI BRIJEG - FK TUZLA CITY

Datum

22.07.2018.

TV prenos

                                MOJA TV

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

20:30

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Delegat

Smoljo Franjo - Kupres

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Istočno Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                        FK RADNIK - FK SARAJEVO                    

Datum

22.07.2018.

TV prenos

                                 MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

17:30

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Bijeljina

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

        FK MLADOST - FK ZVIJEZDA 09

Datum

21.07.2018.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                        FK SLOBODA - HŠK ZRINJSKI            

Datum

21.07.2018.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Mulahasanović  Adis - Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Baković Haris - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Čavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

                                      NK GOŠK - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

21.07.2018.

TV prenos

                                 MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Vićić Čedomir - Ugljevik

Mjesto

Gabela

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
05.10.2019. 15:30
FK RADNIK 3 : 2 FK SLOBODA TUZLA
HŠK ZRINJSKI 0 : 0 FK SARAJEVO
NK ČELIK 2 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY 3 : 0 FK ZVIJEZDA-09
06.10.2019. 15:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 2 FK VELEŽ
06.10.2019. 17:30
FK BORAC 3 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
  Klub U P N I Bod
1 FK TUZLA CITY 12 7 3 2 24
2 FK SARAJEVO 12 7 3 2 24
3 FK ŽELJEZNIČAR 12 6 5 1 23
4 FK RADNIK 12 7 0 5 21
5 HŠK ZRINJSKI 12 6 2 4 20
6 FK BORAC 12 5 3 4 18
7 NK ČELIK 12 4 4 4 16
8 NK ŠIROKI BRIJEG 12 3 5 4 14
9 FK SLOBODA TUZLA 12 3 4 5 13
10 FK VELEŽ 12 3 3 6 12
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 2 3 7 9
12 FK ZVIJEZDA-09 12 0 3 9 3
Domaćin Rezultat Gost
18.10.2019. 18:00
FK SARAJEVO --:-- NK ČELIK
19.10.2019. 15:00
FK TUZLA CITY --:-- FK RADNIK
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK BORAC
FK VELEŽ --:-- HŠK ZRINJSKI
19.10.2019. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.10.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Pod Bijelim brijegom", Mostar, subota 5. 10. 2019. 15:30h
  • Gradski stadion Banja Luka, nedjelja 6. 10. 2019. 17:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba