Zmajevi pobjedom otvorili kvalifikacije!

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 26. kolo

 

FK KRUPA - NK ČELIK

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

  Krupa na Vrbasu

A 2

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Delegat

  Brkić Miloš - Laktaši

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK RADNIK

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

  Tuzla

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

  Martinović Lazar - Čapljina

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK MLADOST

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

                                           BHT1

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

  16:00

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

  Ugljevik

A 2

Beljo Davor - Mostar

Delegat

  Čovčić Ferid - Goražde

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

  Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK SLOBODA

Datum

  14.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

  Gabela

A 2

Baković Haris - Sarajevo

Delegat

  Omanović Ramiz - Bihać

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Zovkić Slavko - Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

  14.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

  19:30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

  Sarajevo

A 2

Udovičić Sreten - Prijedor

Delegat

  Marić Radika - Bijeljina

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

  Kaplan Semir - Stolac

5

Mujić Elvis - Banovići

Bezbjednost

  Džindo Adnan - Sarajevo

6

Živković Ilija - Orašje

HŠK ZRINJSKI - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

  16:30

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

  Mostar

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

  Hadžić Amir - Velika Kladuša

4

Paradžik Goran - Orašje

Posmatrač suđenja

  Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo

5

Jelić Frano - Široki Brijeg

Bezbjednost

  Galić Dobrosav - Grude

6

Topalović Sabrija - Zenica

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 33 21 7 5 70
2 HŠK ZRINJSKI 33 19 8 6 65
3 NK ŠIROKI BRIJEG 33 13 15 5 54
4 FK ŽELJEZNIČAR 33 14 8 11 50
5 FK RADNIK 33 10 14 9 44
6 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 33 12 7 14 43
7 NK ČELIK 33 11 10 12 43
8 FK SLOBODA TUZLA 33 10 8 15 38
9 FK ZVIJEZDA-09 33 9 11 13 38
10 FK TUZLA CITY 33 9 9 15 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 33 8 9 16 33
12 NK GOŠK 33 5 8 20 23

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba