Seniorke uspješne u Podgorici

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 26. kolo

 

FK KRUPA - NK ČELIK

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

  Krupa na Vrbasu

A 2

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Delegat

  Brkić Miloš - Laktaši

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK RADNIK

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

  Tuzla

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

  Martinović Lazar - Čapljina

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK MLADOST

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

                                           BHT1

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

  16:00

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

  Ugljevik

A 2

Beljo Davor - Mostar

Delegat

  Čovčić Ferid - Goražde

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

  Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK SLOBODA

Datum

  14.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

  Gabela

A 2

Baković Haris - Sarajevo

Delegat

  Omanović Ramiz - Bihać

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Zovkić Slavko - Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

  14.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

  19:30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

  Sarajevo

A 2

Udovičić Sreten - Prijedor

Delegat

  Marić Radika - Bijeljina

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

  Kaplan Semir - Stolac

5

Mujić Elvis - Banovići

Bezbjednost

  Džindo Adnan - Sarajevo

6

Živković Ilija - Orašje

HŠK ZRINJSKI - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

  13.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

  16:30

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

  Mostar

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

  Hadžić Amir - Velika Kladuša

4

Paradžik Goran - Orašje

Posmatrač suđenja

  Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo

5

Jelić Frano - Široki Brijeg

Bezbjednost

  Galić Dobrosav - Grude

6

Topalović Sabrija - Zenica

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 10 6 3 36
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 10 5 4 35
3 FK BORAC 19 10 5 4 35
4 FK TUZLA CITY 19 10 4 5 34
5 HŠK ZRINJSKI 19 9 4 6 31
6 FK RADNIK 19 9 2 8 29
7 NK ŠIROKI BRIJEG 19 7 6 6 27
8 FK VELEŽ 19 7 4 8 25
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 4 5 10 17
10 FK SLOBODA TUZLA 19 3 8 8 17
11 NK ČELIK (-3) 19 5 4 10 16
12 FK ZVIJEZDA-09 19 1 5 13 8

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba