Prvo mjesto za Lokomotivu na turniru u Brčkom

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 3. kolo

 

NK ŠIROKI BRIJEG - NK ČELIK

Datum

05.08.2018.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

20:30

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir - Vel.Kladuša

4

Musa Mateo – Mostar

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK KRUPA

Datum

04.08.2018.

TV prenos

BHT1

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

17:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Bijeljina

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK TUZLA CITY

Datum

04.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Kakanj

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK SARAJEVO

Datum

05.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

19:00

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Kačavenda Radislav – Gradiška

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

Puhalac Brane - Rogatica

6

 

NK GOŠK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

05.08.2018.

TV prenos

                                        

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

17:30

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Gabela

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - HŠK ZRINJSKI

Datum

05.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

21:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

Hodžić Nihad - Sarajevo

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 10 6 3 36
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 10 5 4 35
3 FK BORAC 19 10 5 4 35
4 FK TUZLA CITY 19 10 4 5 34
5 HŠK ZRINJSKI 19 9 4 6 31
6 FK RADNIK 19 9 2 8 29
7 NK ŠIROKI BRIJEG 19 7 6 6 27
8 FK VELEŽ 19 7 4 8 25
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 4 5 10 17
10 FK SLOBODA TUZLA 19 3 8 8 17
11 NK ČELIK (-3) 19 5 4 10 16
12 FK ZVIJEZDA-09 19 1 5 13 8
Domaćin Rezultat Gost
22.02.2020. 14:30
FK RADNIK --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK VELEŽ --:-- FK ZVIJEZDA-09
22.02.2020. 17:30
FK SARAJEVO --:-- FK TUZLA CITY
23.02.2020. 14:30
NK ČELIK --:-- HŠK ZRINJSKI
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
23.02.2020. 17:30
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK BORAC

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba