Centar i Salines finalisti Kupa u futsalu

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 6. kolo

 

NK ČELIK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

18.08.2018.

TV prenos

BHT1

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - HŠK ZRINJSKI

Datum

19.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

20:00

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

19.08.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

19:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - NK GOŠK

Datum

18.08.2018.

TV prenos

                                          

Sudija

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Vićić Čedomir – Ugljevik

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SLOBODA

Datum

20.08.2018.

TV prenos

MOJA TV      

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

20:00

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK MLADOST

Datum

18.08.2018.

TV prenos

                                    

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Bijeljina

A 2

Bačić Fikret – Lukavac

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba