Centar i Salines finalisti Kupa u futsalu

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 9. kolo

 

FK SLOBODA - NK ČELIK

Datum

14.09.2018.

TV prenos

 MOJA TV

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

 Brkić Miloš - Laktaši

4

Mulahasanović Adis -Sarajevo

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko - Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK MLADOST

Datum

16.09.2018.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

 Ćupina Samir - Sarajevo

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK RADNIK

Datum

16.09.2018.

TV prenos

 MOJA TV

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

19:30

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

 Ristović Davor - Ist.Sarajevo

4

Petrović Dragan - Banja Luka

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

15.09.2018.

TV prenos

 BHT1    

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

20:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Mostar

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

 Smoljo Franjo - Kupres

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK KRUPA

Datum

15.09.2018.

TV prenos

 

Sudija

Došlo Slađan - Ist.Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Baković Haris - Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Delegat

 Šarić Damir - Tuzla

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK TUZLA CITY

Datum

15.09.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

19:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Hrstić Dalibor - Ljubuški

Delegat

 Martinović Lazar - Čapljina

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
14.03.2020. 15:00
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
14.03.2020. 16:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
14.03.2020. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
15.03.2020. 16:00
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
15.03.2020. 18:00
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba