Obavljen žrijeb 1/16 finala Kupa BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 10. kolo

 

NK ČELIK - FK TUZLA CITY

Datum

23.09.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

19:30

A 1

Macić Amer - Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Beljo Davor - Mostar

Delegat

Alibašić Suvad - Sarajevo

4

Jelić Frano - Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - FK SARAJEVO

Datum

22.09.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

16:30

A 1

Novalić Arnel - Doboj Istok

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Mandić Mile – Koz.Dubica

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK ZVIJEZDA 09

Datum

23.09.2018.

TV prenos

 

Sudija

Bojo Danijel - Kiseljak

Termin

19:30

A 1

Huskić Almir - Bugojno

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - HŠK ZRINJSKI

Datum

22.09.2018.

TV prenos

BHT1

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Bijeljina

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Došlo Slađan - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

23.09.2018.

TV prenos

MOJA TV      

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

16:30

A 1

Bačić Fikret - Lukavac

Mjesto

Doboj-Kakanj

A 2

Vićić Čedomir - Ugljevik

Delegat

Hadžić Amir – Velika Kladuša

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 Puhalac Brane - Rogatica

6

 

FK SLOBODA - NK GOŠK

Datum

22.09.2018.

TV prenos

                                    

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

19:00

A 1

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Mjesto

Tuzla

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
14.09.2019. 16:30
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
NK ČELIK 1 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
14.09.2019. 20:00
FK SLOBODA TUZLA 3 : 1 FK BORAC
15.09.2019. 19:30
FK SARAJEVO 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK TUZLA CITY 8 5 2 1 17
2 FK SARAJEVO 8 5 2 1 17
3 FK ŽELJEZNIČAR 8 4 4 0 16
4 HŠK ZRINJSKI 8 4 1 3 13
5 FK RADNIK 8 4 0 4 12
6 FK SLOBODA TUZLA 8 3 3 2 12
7 NK ČELIK 8 3 3 2 12
8 FK BORAC 8 3 2 3 11
9 NK ŠIROKI BRIJEG 8 1 4 3 7
10 FK VELEŽ 8 1 2 5 5
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 8 1 2 5 5
12 FK ZVIJEZDA-09 8 0 3 5 3
Domaćin Rezultat Gost
21.09.2019. 16:30
FK TUZLA CITY --:-- FK SARAJEVO
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
21.09.2019. 19:00
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
21.09.2019. 19:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK
22.09.2019. 16:30
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK VELEŽ
HŠK ZRINJSKI --:-- NK ČELIK

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 14. 9. 2019. 16:30h
  • Gradski stadion Bijeljina, subota 14. 9. 2019. 16:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba