Akreditovanje za utakmice ženske reprezentacije

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 13. kolo

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ČELIK

Datum

05.10.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Sarajevo

A 2

Tešanović Stefan Ist.Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 NK GOŠK - HŠK ZRINJSKI

Datum

06.10.2018.

TV prenos

 BHT1

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

15:30

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Smoljo Franjo – Kupres

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet –Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - ZVIJEZDA 09

Datum

06.10.2018.

TV prenos

                                        

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

15:30

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

Tuzla

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Omanović Ramiz – Bihać

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK SARAJEVO

Datum

06.10.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

15:30

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK TUZLA CITY

Datum

06.10.2018.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

15:30

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Bijeljina

A 2

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Šarić Damir – Tuzla

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK KRUPA 

Datum

06.10.2018.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

18:30

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
17.08.2019. 17:30
FK VELEŽ 1 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 2 : 2 NK ČELIK
17.08.2019. 20:30
FK BORAC 0 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2 FK SLOBODA TUZLA
18.08.2019. 20:30
FK TUZLA CITY 0 : 0 HŠK ZRINJSKI
19.08.2019. 20:30
FK SARAJEVO 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 5 3 2 0 11
2 FK SARAJEVO 4 3 1 0 10
3 FK TUZLA CITY 5 3 1 1 10
4 FK BORAC 5 2 2 1 8
5 NK ČELIK 5 2 2 1 8
6 FK SLOBODA TUZLA 5 1 3 1 6
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 1 2 2 5
8 NK ŠIROKI BRIJEG 4 1 1 2 4
9 HŠK ZRINJSKI 4 1 1 2 4
10 FK VELEŽ 5 1 1 3 4
11 FK RADNIK 5 1 0 4 3
12 FK ZVIJEZDA-09 4 0 2 2 2
Domaćin Rezultat Gost
24.08.2019. 17:00
NK ČELIK --:-- FK TUZLA CITY
FK RADNIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
24.08.2019. 18:00
FK SARAJEVO --:-- FK VELEŽ
24.08.2019. 19:00
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK ZVIJEZDA-09
24.08.2019. 20:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK ŽELJEZNIČAR
HŠK ZRINJSKI --:-- FK BORAC

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Grbavica" Sarajevo, subota 17. 8. 2019. 20:30h
  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, ponedjeljak 19. 8. 2019. 20:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba