Ulaznice za utakmicu Grčka -BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 13. kolo

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ČELIK

Datum

05.10.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Sarajevo

A 2

Tešanović Stefan Ist.Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko – Zvornik

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 NK GOŠK - HŠK ZRINJSKI

Datum

06.10.2018.

TV prenos

 BHT1

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

15:30

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Smoljo Franjo – Kupres

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet –Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - ZVIJEZDA 09

Datum

06.10.2018.

TV prenos

                                        

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

15:30

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

Tuzla

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Omanović Ramiz – Bihać

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK SARAJEVO

Datum

06.10.2018.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

15:30

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir – Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK TUZLA CITY

Datum

06.10.2018.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

15:30

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Bijeljina

A 2

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Delegat

Šarić Damir – Tuzla

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK KRUPA 

Datum

06.10.2018.

TV prenos

 

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

18:30

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Ćupina Samir – Sarajevo

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
18.10.2019. 18:00
FK SARAJEVO 2 : 0 NK ČELIK
19.10.2019. 15:00
FK TUZLA CITY 0 : 3 FK RADNIK
FK ZVIJEZDA-09 0 : 2 FK BORAC
FK VELEŽ 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
19.10.2019. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.10.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG : FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 13 8 3 2 27
2 FK ŽELJEZNIČAR 13 7 5 1 26
3 FK RADNIK 13 8 0 5 24
4 FK TUZLA CITY 13 7 3 3 24
5 FK BORAC 13 6 3 4 21
6 HŠK ZRINJSKI 13 6 2 5 20
7 NK ČELIK 13 4 4 5 16
8 FK VELEŽ 13 4 3 6 15
9 NK ŠIROKI BRIJEG 12 3 5 4 14
10 FK SLOBODA TUZLA 12 3 4 5 13
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 13 2 3 8 9
12 FK ZVIJEZDA-09 13 0 3 10 3
Domaćin Rezultat Gost
25.10.2019. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK ZVIJEZDA-09
25.10.2019. 18:00
NK ČELIK --:-- FK VELEŽ
26.10.2019. 14:30
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
26.10.2019. 18:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
27.10.2019. 16:00
FK BORAC --:-- FK TUZLA CITY

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase", Sarajevo, petak 18. 10. 2019. 18:00h
  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 19. 10. 2019. 15:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba