Plan medijskih aktivnosti „A“ reprezentacije BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 14. kolo

 

NK ČELIK - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

  21.10.2018.

TV prenos

      MOJA TV

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

  17:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

  Zenica

A 2

Perić Marko - Mostar

Delegat

  Hadžić Amir - Velika Kladuša

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Blažević Atonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK KRUPA - FK RADNIK

Datum

  21.10.2018.

TV prenos

       BHT1                      

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Termin

  15:00

A 1

Maksimović Bojan - Modriča

Mjesto

  Krupa na Vrbasu

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

  Mandić Mile - Koz.Dubica

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

  Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK MLADOST

Datum

  20.10.2018.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

  15:00

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

  Tuzla

A 2

Baković Haris - Sarajevo

Delegat

  Grganović Franjo - Travnik

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK SLOBODA

Datum

  20.10.2018.

TV prenos

       MOJA TV  

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

  17:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

  Sarajevo

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

  Buza Esnaf - Kakanj

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

  Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK GOŠK

Datum

  20.10.2018.

TV prenos

                                      

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

  15:00

A 1

Dujak Goran - Odžak

Mjesto

  Ugljevik

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

  Ćupina Samir - Sarajevo

4

Karić Jovo - Trebinje

Posmatrač suđenja

  Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

  20.10.2018.

TV prenos

      MOJA TV

Sudija

Bjelica Vladimir - Istočno Sarajevo

Termin

  15:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

  Mostar

A 2

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Delegat

  Čovčić Ferid - Goražde

4

Došlo Slađan - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
05.10.2019. 15:30
FK RADNIK 3 : 2 FK SLOBODA TUZLA
HŠK ZRINJSKI 0 : 0 FK SARAJEVO
NK ČELIK 2 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
FK TUZLA CITY 3 : 0 FK ZVIJEZDA-09
06.10.2019. 15:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 2 : 2 FK VELEŽ
06.10.2019. 17:30
FK BORAC 3 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
  Klub U P N I Bod
1 FK TUZLA CITY 12 7 3 2 24
2 FK SARAJEVO 12 7 3 2 24
3 FK ŽELJEZNIČAR 12 6 5 1 23
4 FK RADNIK 12 7 0 5 21
5 HŠK ZRINJSKI 12 6 2 4 20
6 FK BORAC 12 5 3 4 18
7 NK ČELIK 12 4 4 4 16
8 NK ŠIROKI BRIJEG 12 3 5 4 14
9 FK SLOBODA TUZLA 12 3 4 5 13
10 FK VELEŽ 12 3 3 6 12
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 12 2 3 7 9
12 FK ZVIJEZDA-09 12 0 3 9 3
Domaćin Rezultat Gost
18.10.2019. 19:00
FK SARAJEVO --:-- NK ČELIK
19.10.2019. 15:00
FK TUZLA CITY --:-- FK RADNIK
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK BORAC
FK VELEŽ --:-- HŠK ZRINJSKI
19.10.2019. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.10.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK SLOBODA TUZLA

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Pod Bijelim brijegom", Mostar, subota 5. 10. 2019. 15:30h
  • Gradski stadion Banja Luka, nedjelja 6. 10. 2019. 17:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba