Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 15. kolo

 

HŠK ZRINJSKI - NK ČELIK

Datum

27.10.2018.

TV prenos

                                     MOJA TV

 

 

Sudija

Bojo Danijel - Kiseljak

 

 

Termin

16:00

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

 

 

Mjesto

Mostar

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

 

 

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Kasupović Adnan - Bihać

 

 

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

 

 

FK ŽELJEZNIČAR  - FK ZVIJEZDA 09

Datum

28.10.2018.

TV prenos

                                       MOJA TV                         

 

 

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

 

 

Termin

15:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

 

 

Mjesto

Sarajevo

A 2

Musa Jure - Čitluk

 

 

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Paradžik Goran - Ljubuški

 

 

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

 

   

NK GOŠK - FK SARAJEVO

 

Datum

28.10.2018.

TV prenos

                                      MOJA TV

 

 

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

 

 

Termin

14:30

A 1

Lazić Damir - Brčko

 

 

Mjesto

Gabela

A 2

Vičić Čedomir - Bijeljina

 

 

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Bilbija Luka - Prijedor

 

 

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

 

 

 SLOBODA - FK TUZLA CITY

Datum

27.10.2018.

TV prenos

                                          BHT1 

 

 

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

 

 

Termin

16:30

A 1

Novalić Arnel - Doboj Istok

 

 

Mjesto

Tuzla

A 2

Bačić Fikret - Lukavac

 

 

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Topuzović Elvedin - Tuzla

 

 

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

 

 

FK MLADOST  -  FK KRUPA

Datum

27.10.2018.

TV prenos

                                      

 

 

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

 

 

Termin

14:30

A 1

Hrstić Dalibor - Ljubuški

 

 

Mjesto

Kakanj

A 2

Baković Haris - Sarajevo

 

 

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Bjelica Vladimir- Ist.Sarajevo

 

 

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

 

 

FK RADNIK  - NK ŠIROKI BRIJEG  

Datum

27.10.2018.

TV prenos

                                     

 

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

 

 

Termin

14:30

A 1

Kadić Amir - Sarajevo

 

 

Mjesto

Bijeljina

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

 

 

Delegat

Grbić Željko - Banja Luka

4

Sarajkić Semir - Sarajevo

 

 

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

 

 

Bezbjednost

 

6

 

 

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba