ODRAĐEN TRENING U TORINU

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 16. kolo

 

NK ČELIK - FK RADNIK

Datum

   03.11.2018.

TV prenos

                                  

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Termin

   13:30

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

   Zenica

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

   Brkić Miloš Laktaši

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

   Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 NK ŠIROKI BRIJEG - FK MLADOST

Datum

   04.11.2018.

TV prenos

                                                                

Sudija

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Termin

   16:30

A 1

Vičić Čedomir – Bijeljina

Mjesto

   Široki Brijeg

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

   Martinović Lazar Čapljina

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

   Blažević Antonio – Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 FK KRUPA - FK SLOBODA

Datum

   03.11.2018.

TV prenos

 BHT1

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

   13:30

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

   Krupa na Vrbasu

A 2

Huskić Almir – Bugojno

Delegat

   Milošević Mirko – Zvornik

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

   Liščinski Vlado – Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - NK GOŠK

Datum

   03.11.2018.

TV prenos

                                        

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

   13:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

   Tuzla

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

   Marić Radika – Bijeljina

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

   Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 FK SARAJEVO - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

   03.11.2018.

TV prenos

 MOJA TV                        

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

   17:00

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

   Sarajevo

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

   Gvozden Haris Sarajevo

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

   Mrković Rusmir – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 FK ZVIJEZDA 09 - HŠK ZRINJSKI

Datum

   03.11.2018.

TV prenos

                                    

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

   13:30

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

   Ugljevik

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

   Šarić Damir Tuzla

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

   Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 33 21 7 5 70
2 HŠK ZRINJSKI 33 19 8 6 65
3 NK ŠIROKI BRIJEG 33 13 15 5 54
4 FK ŽELJEZNIČAR 33 14 8 11 50
5 FK RADNIK 33 10 14 9 44
6 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 33 12 7 14 43
7 NK ČELIK 33 11 10 12 43
8 FK SLOBODA TUZLA 33 10 8 15 38
9 FK ZVIJEZDA-09 33 9 11 13 38
10 FK TUZLA CITY 33 9 9 15 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 33 8 9 16 33
12 NK GOŠK 33 5 8 20 23

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba