Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 17. kolo

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK ČELIK

Datum

  10.11.2018.

TV prenos

 BHT1

Sudija

 Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

  13:30

A 1

 Dujak Goran - Odžak

Mjesto

  Ugljevik

A 2

 Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

  Ćupina Samir - Sarajevo

4

 Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK SARAJEVO

Datum

  10.11.2018.

TV prenos

 MOJA TV                                                      

Sudija

 Bjelica Vladimir - Ist. Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

 Lazić Damir - Brčko

Mjesto

  Mostar

A 2

 Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

  Smoljo Franjo - Kupres

4

 Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

  Čejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK TUZLA CITY

Datum

  11.11.2018.

TV prenos

 MOJA TV                        

Sudija

 Grbić Zoran - Prijedor

Termin

  16:30

A 1

 Macić Amer - Mostar

Mjesto

  Sarajevo

A 2

 Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

  Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

 Petrović Dragan - Banja Luka

Posmatrač suđenja

  Zovkić Slavko - Tramošnica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK KRUPA

Datum

  11.11.2018.

 

                                        

Sudija

 Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

  13:30

A 1

 Čaušević Muamer - Sarajevo

Mjesto

  Gabela

A 2

 Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

  Omanović Ramiz - Bihać

4

 Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

  Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

  11.11.2018.

TV prenos

 MOJA TV                        

Sudija

 Šehović Admir - Sarajevo

Termin

  13:30

A 1

 Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

  Tuzla

A 2

 Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

  Grganović Franjo – Novi Travnik

4

 Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

  Osmić Muhamed – Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK RADNIK

Datum

  10.11.2018.

 

                                    

Sudija

 Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

  13:30

A 1

 Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

  Doboj-Kakanj

A 2

 Hrstić Dalibor - Ljubuški

Delegat

  Mandić Mile – Koz.Dubica

4

 Bilbija Luka - Prijedor

Posmatrač suđenja

  Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba