JUNIORI SARAJEVA POBJEDNICI OMLADINSKOG KUPA BIH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 27. kolo

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK KRUPA

Datum

20.04.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Topalović Sabrija - Zenica

Termin

20:00

A 1

Novalić Arnel - Doboj Istok

Mjesto

Sarajevo,

A 2

Huskić Almir - Bugojno

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - HŠK ZRINJSKI

Datum

20.04.2019.

TV prenos

                                           BHT1

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Široki Brijeg,

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

Šehović Admir - Sarajevo

Bezbjednost

 Puhalac Brane - Rogatica

6

Musić Admir - Sarajevo

FK SLOBODA - FK SARAJEVO

Datum

20.04.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

16:30

A 1

Radaković Igor - Prijedor

Mjesto

Tuzla,

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Petrović Dragan - Banja Luka

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 Ćulum Darko - Banja Luka

6

 

FK MLADOST - NK GOŠK

Datum

20.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

17:00

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Doboj Kakanj,

A 2

Dujak Goran - Odžak

Delegat

Borić Radenko - Milići

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

20.04.2019.

TV prenos

                                        

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Bijeljina,

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - FK TUZLA CITY

Datum

20.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

17:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Zenica,

A 2

Beljo Davor - Mostar

Delegat

Alibašić Suvad - Sarajevo

4

Sarajkić Semir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 0 0 0 0 0
2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 0 0 0 0 0
3 FK RADNIK 0 0 0 0 0
4 FK SARAJEVO 0 0 0 0 0
5 FK SLOBODA TUZLA 0 0 0 0 0
6 FK TUZLA CITY 0 0 0 0 0
7 FK VELEŽ 0 0 0 0 0
8 FK ZVIJEZDA-09 0 0 0 0 0
9 FK ŽELJEZNIČAR 0 0 0 0 0
10 HŠK ZRINJSKI 0 0 0 0 0
11 NK ČELIK 0 0 0 0 0
12 NK ŠIROKI BRIJEG 0 0 0 0 0
Domaćin Rezultat Gost
20.07.2019. 17:30
FK VELEŽ --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK TUZLA CITY
20.07.2019. 20:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK BORAC
21.07.2019. 19:00
FK SARAJEVO --:-- HŠK ZRINJSKI
21.07.2019. 20:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK RADNIK
22.07.2019. 21:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- NK ČELIK

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba