RADNIK PORAŽEN NAKON JEDANAESTERACA

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 28. kolo

 

FK KRUPA - FK TUZLA CITY

Datum

24.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Topalović Sabrija - Zenica

Termin

17:00

A 1

Huskić Almir - Bugojno

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Njegomirović Aleksandar - Prnjavor

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK ČELIK

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

17:00

A 1

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Mjesto

Ugljevik

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Grbić Željko - Banja Luka

4

Jelić Frano - Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK RADNIK

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                        

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan - Istočno Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK MLADOST

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:00

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

DUjak Goran - Odžak

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Ćejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK SLOBODA

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

MUlahasanović Adis - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Čaušević Moamer - Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Karić Jovo - Trebinje

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

20:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

Došlo Slađan - Istočno Sarajevo

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
20.07.2019. 17:30
FK ZVIJEZDA-09 1 : 5 FK TUZLA CITY
FK VELEŽ 1 : 3 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.07.2019. 20:30
FK ŽELJEZNIČAR 0 : 0 FK BORAC
21.07.2019. 19:00
FK SARAJEVO : HŠK ZRINJSKI
21.07.2019. 20:30
FK SLOBODA TUZLA : FK RADNIK
22.07.2019. 21:00
NK ŠIROKI BRIJEG : NK ČELIK
  Klub U P N I Bod
1 FK TUZLA CITY 1 1 0 0 3
2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 1 0 0 3
3 FK BORAC 1 0 1 0 1
4 FK ŽELJEZNIČAR 1 0 1 0 1
5 FK RADNIK 0 0 0 0 0
6 FK SARAJEVO 0 0 0 0 0
7 FK SLOBODA TUZLA 0 0 0 0 0
8 HŠK ZRINJSKI 0 0 0 0 0
9 NK ČELIK 0 0 0 0 0
10 NK ŠIROKI BRIJEG 0 0 0 0 0
11 FK VELEŽ 1 0 0 1 0
12 FK ZVIJEZDA-09 1 0 0 1 0
Domaćin Rezultat Gost
27.07.2019. 17:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK SLOBODA TUZLA --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK RADNIK --:-- FK TUZLA CITY
27.07.2019. 20:30
FK BORAC --:-- FK ZVIJEZDA-09
28.07.2019. 17:30
NK ČELIK --:-- FK SARAJEVO
28.07.2019. 20:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK VELEŽ

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Grbavica" Sarajevo, subota 20. 7. 2019. 20:30h
  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, nedjelja 21. 7. 2019. 19:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba