Akreditovanje za utakmice A reprezentacije

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 28. kolo

 

FK KRUPA - FK TUZLA CITY

Datum

24.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Topalović Sabrija - Zenica

Termin

17:00

A 1

Huskić Almir - Bugojno

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Njegomirović Aleksandar - Prnjavor

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK ČELIK

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

17:00

A 1

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Mjesto

Ugljevik

A 2

Musa Jure - Čitluk

Delegat

Grbić Željko - Banja Luka

4

Jelić Frano - Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK RADNIK

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                        

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan - Istočno Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK MLADOST

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:00

A 1

Lazić Damir - Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

DUjak Goran - Odžak

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Ćejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK SLOBODA

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

MUlahasanović Adis - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Čaušević Moamer - Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Karić Jovo - Trebinje

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

24.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

20:00

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

Došlo Slađan - Istočno Sarajevo

Domaćin Rezultat
Gost
18.05.2019. 17:00
FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0 NK GOŠK
HŠK ZRINJSKI 5 : 1 FK TUZLA CITY
FK SARAJEVO 4 : 0 FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2 NK ČELIK
FK SLOBODA TUZLA 0 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 32 20 7 5 67
2 HŠK ZRINJSKI 32 19 7 6 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 32 13 14 5 53
4 FK ŽELJEZNIČAR 32 13 8 11 47
5 NK ČELIK 32 11 9 12 42
6 FK RADNIK 32 9 14 9 41
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 32 11 7 14 40
8 FK SLOBODA TUZLA 32 10 8 14 38
9 FK ZVIJEZDA-09 32 9 10 13 37
10 FK TUZLA CITY 32 9 9 14 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 32 8 9 15 33
12 NK GOŠK 32 5 8 19 23
Domaćin Rezultat Gost
25.05.2019. 17:00
FK TUZLA CITY --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK GOŠK --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
NK ČELIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- HŠK ZRINJSKI

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, subota, 18. 5. 2019. 17:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, subota 18. 5. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba