Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 20. kolo

 

NK ČELIK - FK SLOBODA

Datum

23.02.2019.

TV prenos

                                    MOJA TV

Sudija

Šehović Admir - Sarajevo

Termin

17.30     

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Čaušević Muamer - Sarajevo

Delegat

Alibašić Suvad - Sarajevo

4

Došlo Slađan – Istočno Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Istočno Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - NK GOŠK       

Datum

23.02.2019.

TV prenos

 

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

14.30

A 1

Dujak Goran - Odžak

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

Grbić Željko – Banja Luka

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 FK RADNIK - FK ŽELJEZNIČAR 

Datum

24.02.2019.

TV prenos

                                    MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

14.30     

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Bijeljina

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Mujić Elvis - Banovići

Posmatrač suđenja

Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 NK ŠIROKI BRIJEG - HŠK ZRINJSKI

Datum

24.02.2019.

TV prenos

                                          BHT1

Sudija

Peljto Irfan - Sarajevo

Termin

17.00     

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

Kaljanac Haris - Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Sivac Ermin - Zenica

FK KRUPA - FK ZVIJEZDA 09

Datum

23.02.2019.

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš - Gradiška

Termin

14.30     

A 1

Kadić Amir - Sarajevo

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Bilbija Luka - Prijedor

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 FK TUZLA CITY - FK SARAJEVO

Datum

23.02.2019.

TV prenos

                                    MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

14.30

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Mjesto

Tuzla

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba