Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 21. kolo

 

FK TUZLA CITY - NK ČELIK

Datum

02.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

15:00

A 1

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Mjesto

Tuzla

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK KRUPA

Datum

02.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

15:00

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

02.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Mandić Mile - Koz.Dubica

4

Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK RADNIK

Datum

03.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

15.00

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Grganović Franjo - N.Travnik

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST

Datum

03.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

18.00

A 1

Musa Jure - Čitluk

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko - Mostar

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Petrović Dragan - Banja Luka

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK SLOBODA

Datum

03.03.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

15.00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Gabela

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

Peljto Irfan - Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Šehović Admir - Sarajevo

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba