Armenija-BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 21. kolo

 

FK TUZLA CITY - NK ČELIK

Datum

02.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

15:00

A 1

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Mjesto

Tuzla

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK KRUPA

Datum

02.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

15:00

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

02.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Mandić Mile - Koz.Dubica

4

Bojo Danijel - Kiseljak

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK RADNIK

Datum

03.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

15.00

A 1

Čaušević Moamer - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Demir Mirza - Kakanj

Delegat

Grganović Franjo - N.Travnik

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST

Datum

03.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

18.00

A 1

Musa Jure - Čitluk

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko - Mostar

Delegat

Janković Milan - Trebinje

4

Petrović Dragan - Banja Luka

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK SLOBODA

Datum

03.03.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

15.00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Gabela

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

Peljto Irfan - Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Šehović Admir - Sarajevo

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
14.09.2019. 16:30
FK VELEŽ 1 : 1 FK ŽELJEZNIČAR
FK RADNIK 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
NK ČELIK 1 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
14.09.2019. 20:00
FK SLOBODA TUZLA 3 : 1 FK BORAC
15.09.2019. 19:30
FK SARAJEVO 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 3 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK TUZLA CITY 8 5 2 1 17
2 FK SARAJEVO 8 5 2 1 17
3 FK ŽELJEZNIČAR 8 4 4 0 16
4 HŠK ZRINJSKI 8 4 1 3 13
5 FK RADNIK 8 4 0 4 12
6 FK SLOBODA TUZLA 8 3 3 2 12
7 NK ČELIK 8 3 3 2 12
8 FK BORAC 8 3 2 3 11
9 NK ŠIROKI BRIJEG 8 1 4 3 7
10 FK VELEŽ 8 1 2 5 5
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 8 1 2 5 5
12 FK ZVIJEZDA-09 8 0 3 5 3
Domaćin Rezultat Gost
21.09.2019. 16:30
FK TUZLA CITY --:-- FK SARAJEVO
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK SLOBODA TUZLA
21.09.2019. 19:00
FK BORAC --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
21.09.2019. 19:30
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK RADNIK
22.09.2019. 16:30
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK VELEŽ
HŠK ZRINJSKI --:-- NK ČELIK

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota 21. 9. 2019. 16:30h
  • Gradski stadion Banjaluka, subota 21. 9. 2019. 19:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba