Zmajevi pobjedom otvorili kvalifikacije!

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 22. kolo

 

NK ČELIK - NK GOŠK

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

15:00

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

Zenica

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Gvozden Haris

4

Musić Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

09.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV                                

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

17:30

A 1

Udovičić Sreten – Banja Luka

Mjesto

Tuzla

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Marić Radika

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - HŠK ZRINJSKI

Datum

09.03.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Skoko Goran

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Šamac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK ZVIJEZDA 09

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Sinanović Fahrudin

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet – Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO

Datum

10.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV                                

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

18:00

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

Topalović Sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

6

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

FK KRUPA - FK TUZLA CITY

Datum

09.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

15:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Ristović Davor

4

Musa Mateo – Čitluk

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
13.04.2019. 16:00
FK ZVIJEZDA-09 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
13.04.2019. 16:30
FK KRUPA NA VRBASU 5 : 2 NK ČELIK
FK TUZLA CITY 1 : 1 FK RADNIK
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
14.04.2019. 16:30
NK GOŠK 3 : 2 FK SLOBODA TUZLA
14.04.2019. 19:30
FK SARAJEVO 0 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 26 17 6 3 57
2 HŠK ZRINJSKI 26 16 5 5 53
3 NK ŠIROKI BRIJEG 26 9 13 4 40
4 FK ŽELJEZNIČAR 26 10 6 10 36
5 FK RADNIK 26 8 11 7 35
6 NK ČELIK 26 9 8 9 35
7 FK SLOBODA TUZLA 26 9 7 10 34
8 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 26 8 6 12 30
9 FK TUZLA CITY 26 7 8 11 29
10 FK ZVIJEZDA-09 26 6 9 11 27
11 NK GOŠK 26 5 8 13 23
12 FK KRUPA NA VRBASU 26 4 9 13 21
Domaćin Rezultat Gost
20.04.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
20.04.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- HŠK ZRINJSKI
FK RADNIK --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK GOŠK
NK ČELIK --:-- FK TUZLA CITY
20.04.2019. 20:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK KRUPA NA VRBASU

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota, 20. 4. 2019. 16:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, subota 20. 4. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba