BIH DRUGA NA RAZVOJNOM TURNIRU

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 23. kolo

 

FK SARAJEVO - FK KRUPA

Datum

17.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

15:00

A 1

Musa Jure – Čitluk

Mjesto

Sarajevo

A 2

Perić Marko – Mostar

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK GOŠK

Datum

17.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

15:00

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Mostar

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK ZVIJEZDA 09

Datum

17.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Termin

18:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Sarajevo

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Mandić Mile - Prijedor

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK TUZLA CITY

Datum

17.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - NK ČELIK

Datum

16.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

Musić Admir – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Tuzla

A 2

Baković Haris – Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Tramošnica

5

Peljto Irfan - Sarajevo

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

Bilbija Luka – Prijedor

FK MLADOST - FK RADNIK

Datum

16.03.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

15:00

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Glavaš Vladimir - Dinovci

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 33 21 7 5 70
2 HŠK ZRINJSKI 33 19 8 6 65
3 NK ŠIROKI BRIJEG 33 13 15 5 54
4 FK ŽELJEZNIČAR 33 14 8 11 50
5 FK RADNIK 33 10 14 9 44
6 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 33 12 7 14 43
7 NK ČELIK 33 11 10 12 43
8 FK SLOBODA TUZLA 33 10 8 15 38
9 FK ZVIJEZDA-09 33 9 11 13 38
10 FK TUZLA CITY 33 9 9 15 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 33 8 9 16 33
12 NK GOŠK 33 5 8 20 23

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota, 25. 5. 2019. 17:00h
  • Stadion "Bilino polje" Zenica, subota 25. 5. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba