Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 24. kolo

 

FK KRUPA - FK RADNIK

Datum

30.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

16:00

A 1

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Makismović Bojan - Modriča

Delegat

Grganović Franjo – N.Travnik

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Ćule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - FK MLADOST

Datum

31.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

19:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Zenica

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Peljto Irfan – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK SLOBODA

Datum

30.03.2019.

TV prenos

                                           BHT1

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Tuzla

A 2

Kadić Amir – Sarajevo

Delegat

Buza Esnaf - Kakanj

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

30.03.2019.

TV prenos

 

Sudija

Šehović Admir – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio – Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK   - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

31.03.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Termin

16:30

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Gabela

A 2

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Borić Radenko - Milići

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed – Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - HŠK ZRINJSKI

Datum

30.03.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

19:00

A 1

Novalić Arnel – Doboj Istok

Mjesto

Sarajevo

A 2

Udovičić Sreten - Prijedor

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

Grbić Zoran – Prijedor

Bezbjednost

 

6

Sivac Ermin - Zenica

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 19 13 6 0 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 19 11 3 5 36
3 NK ŠIROKI BRIJEG 19 10 4 5 34
4 FK VELEŽ 19 9 6 4 33
5 FK BORAC 19 10 2 7 32
6 HŠK ZRINJSKI 19 10 2 7 32
7 FK TUZLA CITY 19 8 3 8 27
8 FK SLOBODA TUZLA 19 6 4 9 22
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 19 6 1 12 19
10 FK RADNIK 19 3 6 10 15
11 FK KRUPA NA VRBASU 19 3 4 12 13
12 FK OLIMPIK 19 4 1 14 13
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
HŠK ZRINJSKI --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK ŽELJEZNIČAR --:-- FK SARAJEVO
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK TUZLA CITY
FK BORAC --:-- FK OLIMPIK
FK RADNIK --:-- FK VELEŽ

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba