AKREDITOVANJE ZA UTAKMICU BIH-ITALIJA

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 25. kolo

 

HŠK ZRINJSKI - FK KRUPA

Datum

  07.04.2019.

TV prenos

                                         BHT1

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

  16:30

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

  Mostar,

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

  Skoko Goran - Ljubuški

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

  Kapor Radoslav - Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK SARAJEVO

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

  19:30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

  Sarajevo,

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

  Janković Milan - Trebinje

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Prolić Salem - Sarajevo

5

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Bezbjednost

  Osmanović Adi - Sarajevo

6

Musić Admir – Sarajevo

NK ŠIROKI BRIJEG - NK GOŠK

Datum

  07.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

  16:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

  Široki Brijeg,

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

  Gvozden Haris - Sarajevo

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

  Ćejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ZVIJEZDA 09

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

  19:00

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

  Tuzla,

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

  Ćosić Mario - Mostar

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

  Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST   - FK TUZLA CITY

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

                                        

Sudija

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

  Doboj Kakanj,

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

  Ristović Davor - Istočno Sarajevo

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

  Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - NK ČELIK

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

  16:30

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Mjesto

  Bijeljina,

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

  Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Mujić Elvis – Banovići

Posmatrač suđenja

  Mrković Rusmir - Sarajevo

5

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

6

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
09.11.2019. 13:30
FK RADNIK 1 : 1 FK SARAJEVO
NK ČELIK 2 : 1 FK ZVIJEZDA-09
09.11.2019. 16:00
HŠK ZRINJSKI 4 : 0 FK TUZLA CITY
09.11.2019. 16:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 4 FK ŽELJEZNIČAR
10.11.2019. 13:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 : 1 FK BORAC
10.11.2019. 16:30
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK VELEŽ
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 16 9 5 2 32
2 FK SARAJEVO 16 9 5 2 32
3 FK BORAC 16 8 4 4 28
4 FK TUZLA CITY 16 8 3 5 27
5 HŠK ZRINJSKI 16 8 2 6 26
6 FK RADNIK 16 8 2 6 26
7 NK ŠIROKI BRIJEG 16 5 6 5 21
8 FK VELEŽ 16 5 4 7 19
9 NK ČELIK 16 5 4 7 19
10 FK SLOBODA TUZLA 16 3 6 7 15
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 16 3 4 9 13
12 FK ZVIJEZDA-09 16 1 3 12 6
Domaćin Rezultat Gost
23.11.2019. 13:00
FK TUZLA CITY --:-- NK ČELIK
FK VELEŽ --:-- FK SARAJEVO
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK RADNIK
23.11.2019. 16:00
FK BORAC --:-- HŠK ZRINJSKI
24.11.2019. 16:00
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota 9. 11. 2019. 13:30h
  • Stadion "Tušanj" Tuzla, subota 9. 11. 2019. 16:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba