Obavještenje - Produženje validnosti UEFA licenci

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 25. kolo

 

HŠK ZRINJSKI - FK KRUPA

Datum

  07.04.2019.

TV prenos

                                         BHT1

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

  16:30

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

  Mostar,

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

  Skoko Goran - Ljubuški

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

  Kapor Radoslav - Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK SARAJEVO

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

  19:30

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

  Sarajevo,

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

  Janković Milan - Trebinje

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

  Prolić Salem - Sarajevo

5

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Bezbjednost

  Osmanović Adi - Sarajevo

6

Musić Admir – Sarajevo

NK ŠIROKI BRIJEG - NK GOŠK

Datum

  07.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

  16:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

  Široki Brijeg,

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

  Gvozden Haris - Sarajevo

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

  Ćejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - FK ZVIJEZDA 09

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

  19:00

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

  Tuzla,

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

  Ćosić Mario - Mostar

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

  Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST   - FK TUZLA CITY

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

                                        

Sudija

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Termin

  16:30

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

  Doboj Kakanj,

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

  Ristović Davor - Istočno Sarajevo

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

  Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - NK ČELIK

Datum

  06.04.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

  16:30

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Mjesto

  Bijeljina,

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

  Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Mujić Elvis – Banovići

Posmatrač suđenja

  Mrković Rusmir - Sarajevo

5

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

6

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba