Prvo mjesto za Lokomotivu na turniru u Brčkom

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 29. kolo

 

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK KRUPA

Datum

27.04.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Bojo Danijel - Kiseljak

Termin

17:00

A 1

Musa Jure - Čitluk

Mjesto

Široki Brijeg,

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Ristović Davor - Ist.Sarajevo

4

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

27.04.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

20:00

A 1

Kačavenda Radislav - Gradiška

Mjesto

Tuzla,

A 2

Tešanović Stefan - Ist.Sarajevo

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko - Tramošnica

5

 

Bezbjednost

Pušić Željko - Mostar

6

 

                              FK MLADOST - HŠK ZRINJSKI  

Datum

27.04.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

17:00

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj,

A 2

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

4

Kaljanac Haris - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

FK RADNIK - FK SARAJEVO         

Datum

27.04.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Sivac Ermin - Zenica

Termin

17:00

A 1

Dujak Goran - Odžak

Mjesto

Bijeljina,

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

Petrović Dragan - Banja Luka

Bezbjednost

Puhalac Brane - Rogatica

6

Topalović Sabrija - Zenica

 

NK ČELIK - NK GOŠK       

Datum

27.04.2019.

TV prenos

                                          BHT1

Sudija

Jelić Frano - Široki Brijeg

Termin

17:00

A 1

Baković Haris - Sarajevo

Mjesto

Zenica,

A 2

Kadić Amir - Sarajevo

Delegat

Mandić Mile - Koz.Dubica

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

 

FK TUZLA CITY - FK ZVIJEZDA 09                  

Datum

29.04.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

17:00

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Tuzla,

A 2

Maksimović Bojan - Modriča

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Paradžik Goran - Ljubuški

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
22.02.2020. 14:30
FK RADNIK 0 : 0 FK ŽELJEZNIČAR
FK VELEŽ 2 : 0 FK ZVIJEZDA-09
22.02.2020. 17:30
FK SARAJEVO 6 : 2 FK TUZLA CITY
23.02.2020. 14:30
FK SLOBODA TUZLA 0 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ČELIK 0 : 2 HŠK ZRINJSKI
23.02.2020. 17:30
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 2 FK BORAC
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 20 11 6 3 39
2 FK ŽELJEZNIČAR 20 10 6 4 36
3 FK BORAC 20 10 6 4 36
4 HŠK ZRINJSKI 20 10 4 6 34
5 FK TUZLA CITY 20 10 4 6 34
6 FK RADNIK 20 9 3 8 30
7 NK ŠIROKI BRIJEG 20 7 7 6 28
8 FK VELEŽ 20 8 4 8 28
9 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 20 4 6 10 18
10 FK SLOBODA TUZLA 20 3 9 8 18
11 NK ČELIK (-3) 20 5 4 11 16
12 FK ZVIJEZDA-09 20 1 5 14 8
Domaćin Rezultat Gost
01.03.2020. 14:30
NK ČELIK --:-- FK RADNIK
28.02.2020. 14:30
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
29.02.2020. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- FK ŽELJEZNIČAR
29.02.2020. 16:30
FK BORAC --:-- FK SARAJEVO
29.02.2020. 17:30
HŠK ZRINJSKI --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Gradski stadion Bijeljina, subota 22. 02. 2020. 14:30h
  • Stadion "Pecara" Široki Brijeg, nedjelja 23. 02. 2020. 17:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba