Zmajevi pobjedom otvorili kvalifikacije!

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 30. kolo

 

FK KRUPA - FK ZVIJEZDA 09

Datum

04.05.2019.

TV prenos

 

Sudija

Došlo Slađan – Ist.Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Maksimović Bojan – Modriča

Mjesto

Krupa na Vrbasu

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Smoljo Franjo – Kupres

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK TUZLA CITY

Datum

05.05.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Gabela

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Hadžić Amir – Vel.Kladuša

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan – Zenica

5

Musić Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Topalović Sabrija - Zenica

FK SARAJEVO - NK ČELIK

Datum

03.05.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV    

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

19:30

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

Novalić Arnel – Doboj Istok

Delegat

Brkić Miloš – Laktaši

4

Musa Mateo - Čitluk

Posmatrač suđenja

Stanić Milan – Ugljevik

5

 

Bezbjednost

 Džindo Adnan - Sarajevo

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK RADNIK

Datum

04.05.2019.

TV prenos

                                             BHT1

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Mostar

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid – Goražde

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK MLADOST

Datum

05.05.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV    

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Radaković Igor – Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Marić Radika – Bijeljina

4

Petrović Dragan – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Ćejvanović Izet – Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SLOBODA

Datum

04.05.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

17:00

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Kadić amir – Sarajevo

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Čule Drago – Mostar

5

 

Bezbjednost

 Galić Dobroslav - Grude

6

 

Domaćin Rezultat
Gost
18.05.2019. 17:00
FK KRUPA NA VRBASU 4 : 0 NK GOŠK
HŠK ZRINJSKI 5 : 1 FK TUZLA CITY
FK SARAJEVO 4 : 0 FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR 1 : 2 NK ČELIK
FK SLOBODA TUZLA 0 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 1 FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 32 20 7 5 67
2 HŠK ZRINJSKI 32 19 7 6 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 32 13 14 5 53
4 FK ŽELJEZNIČAR 32 13 8 11 47
5 NK ČELIK 32 11 9 12 42
6 FK RADNIK 32 9 14 9 41
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 32 11 7 14 40
8 FK SLOBODA TUZLA 32 10 8 14 38
9 FK ZVIJEZDA-09 32 9 10 13 37
10 FK TUZLA CITY 32 9 9 14 36
11 FK KRUPA NA VRBASU 32 8 9 15 33
12 NK GOŠK 32 5 8 19 23
Domaćin Rezultat Gost
25.05.2019. 17:00
FK TUZLA CITY --:-- FK ŽELJEZNIČAR
NK GOŠK --:-- FK SARAJEVO
FK RADNIK --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK KRUPA NA VRBASU
NK ČELIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 --:-- HŠK ZRINJSKI

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, subota, 18. 5. 2019. 17:00h
  • Stadion "Bijeli brijeg" Mostar, subota 18. 5. 2019. 17:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba