Centar i Salines finalisti Kupa u futsalu

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2018/19

Službena lica za 33. kolo

 

FK MLADOST - FK KRUPA

Datum

25.05.2019.

TV prenos

                                    

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Ibrišimbegović Senad – Travnik

Mjesto

Doboj Kakanj,

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Gvozden Haris – Sarajevo

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Zovkić Slavko – Orašje

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK RADNIK - FK SLOBODA

Datum

25.05.2019.

TV prenos

                                      

Sudija

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Bijeljina

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Grganović Franjo – Travnik

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

25.05.2019.

TV prenos

                                         BHT1            

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

17:00

A 1

Baković Haris – Sarajevo

Mjesto

Zenica

A 2

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Omanović Ramiz – Bihać

4

Džemidžić Ernis – Goražde

Posmatrač suđenja

Marić Dragan – Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

25.05.2019.

TV prenos

                                   MOJA TV

Sudija

Topalović Sabrija – Zenica

Termin

17:00

A 1

Huskić Almir – Bugojno

Mjesto

Tuzla

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Marić Radika – Bijeljina

4

Grbić Zoran – Prijedor

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado – Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - HŠK ZRINJSKI

Datum

25.05.2019.

TV prenos

                                            

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

17:00

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Mandić Mile – Koz.Dubica

4

Sarajkić Semir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem – Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - FK SARAJEVO

Datum

25.05.2019.

TV prenos

                                     MOJA TV

Sudija

Bilbija Luka – Prijedor

Termin

17:00

A 1

Vičić Čedomir – Ugljevik

Mjesto

Gabela

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Skoko Goran – Ljubuški

4

Paradžik Goran – Ljubuški

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan – Zenica

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba