Akreditovanje za utakmice ženske reprezentacije

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 2. kolo

 

FK RADNIK - FK TUZLA CITY

Datum

27.07.2019.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran - Prijedor

Termin

17:30

A 1

Demir Mirza - Kakanj

Mjesto

Bijeljina

A 2

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - FK ZVIJEZDA

Datum

27.07.2019.

TV prenos

                                                  BHT1        

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

20:30

A 1

Tešanović Stefan - Istočno Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 2

Dujak Goran-Odžak

Delegat

Mandić Mile - Koz.Dubica

4

Džemidžić Ernis - Goražde

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK ŽELJEZNIČAR

Datum

27.07.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV

Sudija

Paradžik Goran - Ljubuški

Termin

17:30

A 1

Macić Amer - Mostar

Mjesto

Kakanj

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Jelić Frano - Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav -Trebinje

5

 

Bezbjednost

Pušić Željko - Mostar

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK VELEŽ

Datum

28.07.2019.

TV prenos

                                               MOJA TV

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Kadić Amir - Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Šehović Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Alispahić Adnan - Zenica

5

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Bezbjednost

Čulum Darko - Banja Luka

6

Sivac Ermin - Zenica

NK ČELIK - FK SARAJEVO

Datum

28.07.2019.

TV prenos

                                                 MOJA TV

Sudija

Petrović Dragan - Banja Luka

Termin

20:30

A 1

Udovićić Sreten - Prijedor

Mjesto

Zenica

A 2

Radaković Igor - Prijedor

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 Mujuć Elvis - Banovići

Bezbjednost

Džindo Adnan - Sarajevo

6

 Bilbija Luka - Prijedor

FK SLOBODA - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

27.07.2019.

TV prenos

                                    Arena Sport TV

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Termin

20:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Lazić Damir - Brčko

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Topalović Sabrija - Zenica

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
17.08.2019. 17:30
FK VELEŽ 1 : 0 NK ŠIROKI BRIJEG
FK ZVIJEZDA-09 2 : 2 NK ČELIK
17.08.2019. 20:30
FK BORAC 0 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 2 FK SLOBODA TUZLA
18.08.2019. 20:30
FK TUZLA CITY 0 : 0 HŠK ZRINJSKI
19.08.2019. 20:30
FK SARAJEVO : FK RADNIK
  Klub U P N I Bod
1 FK ŽELJEZNIČAR 5 3 2 0 11
2 FK TUZLA CITY 5 3 1 1 10
3 FK BORAC 5 2 2 1 8
4 NK ČELIK 5 2 2 1 8
5 FK SARAJEVO 3 2 1 0 7
6 FK SLOBODA TUZLA 5 1 3 1 6
7 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 5 1 2 2 5
8 NK ŠIROKI BRIJEG 4 1 1 2 4
9 HŠK ZRINJSKI 4 1 1 2 4
10 FK VELEŽ 5 1 1 3 4
11 FK RADNIK 4 1 0 3 3
12 FK ZVIJEZDA-09 4 0 2 2 2
Domaćin Rezultat Gost
24.08.2019. 17:00
NK ČELIK --:-- FK TUZLA CITY
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK RADNIK --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
24.08.2019. 18:00
FK SARAJEVO --:-- FK VELEŽ
24.08.2019. 20:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK BORAC
25.08.2019. 20:00
NK ŠIROKI BRIJEG --:-- FK ŽELJEZNIČAR

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Grbavica" Sarajevo, subota 17. 8. 2019. 20:30h
  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase" Sarajevo, ponedjeljak 19. 8. 2019. 20:30h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba