Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 5. kolo

 

FK SARAJEVO - FK RADNIK

Datum

19.08.2019.

TV prenos

 

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

20:30

A 1

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Mjesto

Sarajevo

A 2

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Delegat

Šarić Damir - Tuzla

4

Bilbija Luka – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Osmić Muhamed - Maglaj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK VELEŽ - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

17.08.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV    

Sudija

Peljto Irfan – Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Milić Dženan – Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Omanović Ramiz - Bihać

4

Sarajkić Semir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav – Trebinje

5

 

Bezbjednost

Galić Dobroslav - Grude

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - FK SLOBODA

Datum

17.08.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Sivac Ermin – Zenica

Termin

20:30

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Sarajevo

A 2

Beljo Davor – Mostar

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - NK ČELIK

Datum

17.08.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

17:30

A 1

Macić Amer – Mostar

Mjesto

Ugljevik,

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Sinanović Fahrudin – Kalesija

4

Musić Admir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - HŠK ZRINJSKI

Datum

18.08.2019.

TV prenos

                                                     BHT1

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

20:30

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Tuzla,

A 2

Demir Mirza – Kakanj

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko – Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK BORAC - FK MLADOST

Datum

17.08.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Paradžik Goran –Ljubuški

Termin

20:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Banja Luka

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Ristović Davor – Istočno Sarajevo

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba