Obavještenje - Produženje validnosti UEFA licenci

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 7. kolo

 

FK VELEŽ - FK RADNIK

Datum

31.08.2019.

TV prenos

Jelić Frano - Široki Brijeg

Sudija

Demir Mirza - Kakanj

Termin

17:00

A 1

Čolić Josip - Kupres

Mjesto

Mostar

A 2

Paradžik Goran - Ljubuški

Delegat

Glavaš Vladimir - Drinovci

4

 

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

ŽELJEZNIČAR - FK SARAJEVO

Datum

31.08.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV    

Sudija

Kaljanac Haris - Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Mjesto

Sarajevo

A 2

Macić Amer - Mostar

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Peljto Irfan - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Marić Dragan - Srbac

5

Šehović Admir - Sarajevo

Bezbjednost

Puhalac Branislav - Rogatica

6

Petrović Dragan - Banja Luka

FK ZVIJEZDA 09 - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

31.08.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Termin

17:00

A 1

Kadić Amir - Sarajevo

Mjesto

Ugljevik

A 2

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

Grbić Željko - Banja Luka

4

Gigović Miloš - Gradiška

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK SLOBODA

Datum

31.08.2019.

TV prenos

                                                     BHT1

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Termin

20:30

A 1

Beljo Davor - Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Čaušević Moamer - Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Sivac Ermin - Zenica

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Mostar

5

Topalović Sabrija - Zenica

Bezbjednost

 

6

Musa Mateo - Čitluk

FK BORAC - NK ČELIK

Datum

01.09.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Bjelica Vladimir - Ist.Sarajevo

Termin

20:00

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 2

Kačavenda Radislav - Gradiška

Delegat

Đajić Dragomir – Istočno Sarajevo

4

Njegomirović Aleksandar - Prnjavor

Posmatrač suđenja

Stanić Milan - Ugljevik

5

 

Bezbjednost

Čulum Darko - Banja Luka

6

 

FK MLADOST- HŠK ZRINJSKI

Datum

31.08.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Mujić Elvis - Banovići

Termin

16:30

A 1

Maksimović Bojan - Modriča

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Novalić Arnel - Doboj Istok

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Grbić Zoran - Prijedor

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
01.08.2020. 17:30
FK SLOBODA TUZLA 1 : 1 FK RADNIK
01.08.2020. 18:00
FK BORAC 6 : 0 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
01.08.2020. 20:00
HŠK ZRINJSKI 1 : 0 FK OLIMPIK
01.08.2020. 20:30
FK ŽELJEZNIČAR 3 : 0 FK VELEŽ
02.08.2020. 17:30
FK KRUPA NA VRBASU 0 : 2 FK SARAJEVO
02.08.2020. 20:00
NK ŠIROKI BRIJEG 1 : 0 FK TUZLA CITY
  Klub U P N I Bod
1 FK BORAC 1 1 0 0 3
2 FK ŽELJEZNIČAR 1 1 0 0 3
3 FK SARAJEVO 1 1 0 0 3
4 HŠK ZRINJSKI 1 1 0 0 3
5 NK ŠIROKI BRIJEG 1 1 0 0 3
6 FK RADNIK 1 0 1 0 1
7 FK SLOBODA TUZLA 1 0 1 0 1
8 FK OLIMPIK 1 0 0 1 0
9 FK TUZLA CITY 1 0 0 1 0
10 FK KRUPA NA VRBASU 1 0 0 1 0
11 FK VELEŽ 1 0 0 1 0
12 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 1 0 0 1 0
Domaćin Rezultat Gost
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK SARAJEVO
FK TUZLA CITY --:-- FK KRUPA NA VRBASU
FK OLIMPIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK VELEŽ --:-- HŠK ZRINJSKI
FK RADNIK --:-- FK ŽELJEZNIČAR
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba