Prodaja ulaznica za domaće utakmice „A“ reprezentacije BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 9. kolo

 

ŽELJEZNIČAR - FK RADNIK

Datum

21.09.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV    

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

19:30

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Sarajevo

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Hadžić Amir - Velika Kladuša

4

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK VELEŽ

Datum

22.09.2019.

TV prenos

                                                     BHT1

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

16:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Ugljevik

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK SARAJEVO

Datum

21.09.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

16:30

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

6

Musa Mateo – Čitluk

FK BORAC - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

21.09.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

19:00

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

Bijelica Vladimir – Istočno Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Mujić Elvis – Banovići

FK MLADOST - FK SLOBODA

Datum

21.09.2019.

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

16:30

A 1

Zahiragić Emir – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Musić Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK ČELIK

Datum

22.09.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

16:30

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Mostar

A 2

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Gozden Haris - Sarajevo

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

Domaćin Rezultat
Gost
18.10.2019. 18:00
FK SARAJEVO 2 : 0 NK ČELIK
19.10.2019. 15:00
FK TUZLA CITY 0 : 3 FK RADNIK
FK ZVIJEZDA-09 0 : 2 FK BORAC
FK VELEŽ 1 : 0 HŠK ZRINJSKI
19.10.2019. 18:00
FK ŽELJEZNIČAR 2 : 1 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
20.10.2019. 17:00
NK ŠIROKI BRIJEG 2 : 0 FK SLOBODA TUZLA
  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 13 8 3 2 27
2 FK ŽELJEZNIČAR 13 7 5 1 26
3 FK RADNIK 13 8 0 5 24
4 FK TUZLA CITY 13 7 3 3 24
5 FK BORAC 13 6 3 4 21
6 HŠK ZRINJSKI 13 6 2 5 20
7 NK ŠIROKI BRIJEG 13 4 5 4 17
8 NK ČELIK 13 4 4 5 16
9 FK VELEŽ 13 4 3 6 15
10 FK SLOBODA TUZLA 13 3 4 6 13
11 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 13 2 3 8 9
12 FK ZVIJEZDA-09 13 0 3 10 3
Domaćin Rezultat Gost
25.10.2019. 14:30
FK MLADOST DOBOJ KAKANJ --:-- FK ZVIJEZDA-09
25.10.2019. 18:00
NK ČELIK --:-- FK VELEŽ
26.10.2019. 14:30
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK SLOBODA TUZLA --:-- FK SARAJEVO
26.10.2019. 18:00
HŠK ZRINJSKI --:-- FK ŽELJEZNIČAR
27.10.2019. 16:00
FK BORAC --:-- FK TUZLA CITY

Premijer liga BiH

  • DERBI KOLA

  • Stadion "Asim Ferhatović-Hase", Sarajevo, petak 18. 10. 2019. 18:00h
  • Stadion "Rođeni" Mostar, subota 19. 10. 2019. 15:00h

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba