Rezultati četvrtfinala Kupa

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 9. kolo

 

ŽELJEZNIČAR - FK RADNIK

Datum

21.09.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV    

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Termin

19:30

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Sarajevo

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Hadžić Amir - Velika Kladuša

4

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK ZVIJEZDA 09 - FK VELEŽ

Datum

22.09.2019.

TV prenos

                                                     BHT1

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

16:30

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Ugljevik

A 2

Milić Dženan – Sarajevo

Delegat

Čovčić Ferid - Goražde

4

Kaljanac Haris – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Vasiljević Dragan - Doboj

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK TUZLA CITY - FK SARAJEVO

Datum

21.09.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

16:30

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Tuzla

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Marić Radika - Bijeljina

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Kapor Radoslav - Trebinje

5

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

6

Musa Mateo – Čitluk

FK BORAC - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

21.09.2019.

TV prenos

                                     ARENA SPORT

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

19:00

A 1

Kadić Amir – Sarajevo

Mjesto

Banja Luka

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

4

Šehović Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Mrković Rusmir - Sarajevo

5

Bijelica Vladimir – Istočno Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Mujić Elvis – Banovići

FK MLADOST - FK SLOBODA

Datum

21.09.2019.

TV prenos

 

Sudija

Gigović Miloš – Gradiška

Termin

16:30

A 1

Zahiragić Emir – Sarajevo

Mjesto

Doboj Kakanj

A 2

Udovičić Sreten – Prijedor

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Musić Admir – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - NK ČELIK

Datum

22.09.2019.

TV prenos

                                              MOJA TV                

Sudija

Bojo Danijel – Kiseljak

Termin

16:30

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Mostar

A 2

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Gozden Haris - Sarajevo

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba