Plan aktivnosti Centra za edukaciju NS/FS BiH

BH TELECOM PREMIJER LIGA BiH 2019/20

Službena lica za 10. kolo

FK RADNIK - NK ČELIK

Datum

25.09.2019.

TV prenos

 

Sudija

Musa Mateo – Čitluk

Termin

16:00

A 1

Dujak Goran – Odžak

Mjesto

Bijeljina

A 2

Maksimović Bojan – Modriča

Delegat

Brkić Miloš - Laktaši

4

Mujić Elvis – Banovići

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SLOBODA - HŠK ZRINJSKI

Datum

25.09.2019.

TV prenos

                                 ARENA SPORT                  

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

16:00

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Tuzla

A 2

Lazić Damir – Brčko

Delegat

Grganović Franjo - Travnik

4

Bilbija Luka – Prijedor

Posmatrač suđenja

Liščinski Vlado - Prijedor

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK MLADOST

Datum

25.09.2019.

TV prenos

                                                      

Sudija

Njegomirović Aleksandar – Prnjavor

Termin

19:00

A 1

Smiljanić Aleksandar – Laktaši

Mjesto

Široki Brijeg

A 2

Čolić Josip – Kupres

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Čule Drago - Mostar

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK SARAJEVO - FK BORAC

Datum

25.09.2019.

TV prenos

                                            MOJA TV                 

Sudija

Paradžik Goran – Ljubuški

Termin

18:00

A 1

Demir Mirza – Kakanj

Mjesto

Sarajevo

A 2

Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo

Delegat

Idrizović Haris - Konjic

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Kaplan Semir - Stolac

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK VELEŽ   - FK TUZLA CITY

Datum

25.09.2019.

TV prenos

                                                

Sudija

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Termin

16:00

A 1

Čaušević Moamer – Sarajevo

Mjesto

Mostar

A 2

Đozić Enes – Sarajevo

Delegat

Đajić

4

Topalović Sabrija – Zenica

Posmatrač suđenja

Ćavar Danko - Široki Brijeg

5

Musić Admir – Sarajevo

Bezbjednost

 

6

Bojo Danijel – Kiseljak

FK ŽELJEZNIČAR - FK ZVIJEZDA 09

Datum

25.09.2019.

TV prenos

                                                      BHT1

Sudija

Jelić Frano – Široki Brijeg

Termin

20:00

A 1

Perić Marko – Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Musa Jure – Čitluk

Delegat

Martinović Lazar - Čapljina

4

Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Čejvanović Izet - Tuzla

5

 

Bezbjednost

 

6

 

select banner 02

  Klub U P N I Bod
1 FK SARAJEVO 22 13 6 3 45
2 FK ŽELJEZNIČAR 22 12 6 4 42
3 HŠK ZRINJSKI 22 11 5 6 38
4 FK BORAC 22 10 6 6 36
5 FK TUZLA CITY 22 10 5 7 35
6 FK RADNIK 22 10 4 8 34
7 NK ŠIROKI BRIJEG 22 8 8 6 32
8 FK VELEŽ 22 9 5 8 32
9 FK SLOBODA TUZLA 22 4 9 9 21
10 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 4 6 12 18
11 NK ČELIK (-3) 22 5 5 12 17
12 FK ZVIJEZDA-09 22 1 5 16 8
Domaćin Rezultat Gost
HŠK ZRINJSKI --:-- FK MLADOST DOBOJ KAKANJ
FK RADNIK --:-- NK ŠIROKI BRIJEG
FK BORAC --:-- FK SLOBODA TUZLA
FK TUZLA CITY --:-- FK VELEŽ
FK SARAJEVO --:-- FK ZVIJEZDA-09
FK ŽELJEZNIČAR --:-- NK ČELIK

genius sports logo

Najnoviji tweetovi

Povežite se

Kontakt

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine

Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo

Tel: +(387) 033 276-676

Fax: +(387) 033 444-332

Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Web stranica: https://www.nfsbih.ba